kshisen - en to cy translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Gravity)
en: Gravity
cy: Disgyrchiant

en: End of Game
cy: Diwedd y Gêm

en: (Paused)
cy: (Wedi'i seibio)

en: General
cy: Cyffredinol

en: Current Maintainer
cy: Cynhaliwr Cyfredol

en: Original Author
cy: Awdur Gwreiddiol

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, difficulty_groupBox)
en: Board Difficulty
cy: Anhawster Bwrdd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
cy: Hawdd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Hard
cy: Anodd

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, speed_groupBox)
en: Piece Removal Speed
cy: Cyflymder Gwaredu Darnau

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Slow
cy: Araf

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fast
cy: Cyflym
