kshisen 0 - en to hr translation catalogue (15 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Gravity)
en: Gravity
hr: Gravitacija

en: End of Game
hr: Završetak igre

en: (Paused)
hr: (Pauzirano)

en: General
hr: Opće

en: Game Paused
    Click to resume game.
hr: Igra je pauzirana
    Kliknite za nastavak igre.

en: Game Over
    Click to start a new game.
hr: Izgubili ste
    Kliknite za početak nove igre.

en: Current Maintainer
hr: Trenutni održavatelj

en: Original Author
hr: Izvorni autor

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, difficulty_groupBox)
en: Board Difficulty
hr: Težina ploče

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
hr: Lagano

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Hard
hr: Teško

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, speed_groupBox)
en: Piece Removal Speed
hr: Brzina uklanjanja pločica

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Slow
hr: Sporo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fast
hr: Brzo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, size_groupBox)
en: Board Size
hr: Veličina ploče
