kshisen - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Cheat mode
lt: Sukčiavimo režimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Gravity)
en: Gravity
lt: Trauka

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: (Paused)
lt: (Pristabdyta)

en: Removed: %1/%2
lt: Pašalinti: %1/%2

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
lt: Fonas, kurį naudoti.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Current Maintainer
lt: Dabartinis prižiūrėtojas

en: Former Maintainer
lt: Ankstesnysis prižiūrėtojas

en: Original Author
lt: Pradinis autorius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
lt: Lengvas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Hard
lt: Sunku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Slow
lt: Lėtas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fast
lt: Greitas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, size_groupBox)
en: Board Size
lt: Lentos dydis
