kshisen - en to lv translation catalogue (66 entries)

en: Select a tile
lv: Izvēlies kauliņu

en: Time: 0:00:00
lv: Laiks: 0:00:00

en: Removed: 0/0
lv: Noņemti: 0/0

en: Cheat mode
lv: Krāpšanās režīms

[ctx: @option:check]
en: Play Sounds
lv: Atskaņot skaņas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Gravity)
en: Gravity
lv: Gravitācija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: 
    You could have been in the high scores
    if you did not use Undo or Hint.
    Try without them next time.
lv: 
    Tu iekļūtu labāko rezultātu sarakstā,
    ja nelietotu atsaukšanu un padomus.
    Nākamreiz mēģini bez tiem.

[ctx: @title:window]
en: End of Game
lv: Spēles beigas

en: Congratulations!
    You made it into the hall of fame.
lv: Apsveicam! 
    Tu iekļuvi labāko rezultātu sarakstā.

[ctx: %1 - time string like hh:mm:ss]
en: You made it in %1
lv: Tu to paveici %1

en: Your time: %1:%2:%3 %4
lv: Tavs laiks: %1:%2:%3 %4

en: (Paused)
lv: (Pauzēts)

en: Removed: %1/%2
lv: Noņemti: %1/%2

en: Select a matching tile
lv: Izvēlies atbilstošu kauliņu

en: Select the move you want by clicking on the blue line
lv: Izvēlies gājienu un noklikšķini uz zilās līnijas

en: This tile did not match the one you selected
lv: Izvēlētais kauliņš neatbilst otram izvēlētajam kauliņam

en: You cannot make this move
lv: Šo gājienu veikt nevari

[ctx: @title:tab]
en: General
lv: Pamata

[ctx: %1 is a path to a tile set file]
en: An error occurred when loading the default tile set.
    Please install the KMahjongg library.
lv: Kļūda, ielādējot noklusējuma kauliņu komplektu.
    Ieinstalējiet „KMahjongg“ bibliotēku.

[ctx: @title:window]
en: Error Loading Tiles
lv: Kļūda, ielādējot kauliņus

[ctx: %1 is a path to a tile set file]
en: An error occurred when loading the tile set %1. The default tile set has been loaded.
lv: Notika kļūda, mēģinot ielādēt „%1“ kauliņu komplektu. Programma ielādēja noklusējuma komplektu.

[ctx: %1 is a path to a tile set file]
en: An error occurred when loading the tile set %1. The default tile set could also not be loaded.
    Please install the KMahjongg library.
lv: Notika kļūda, ielādējot „%1“ kauliņu komplektu. Programmai neizdevās ielādēt arī noklusējuma kauliņu komplektu.
    Instalējiet „KMahjongg“ bibliotēku.

[ctx: %1 is a path to a background image file]
en: An error occurred when loading the default background.
    Please install the KMahjongg library.
lv: Notika kļūda, mēģinot ielādēt noklusējuma fonu.
    Instalējiet „KMahjongg“ bibliotēku.

[ctx: %1 is a path to a background image file]
en: An error occurred when loading the background %1. The default background has been loaded.
lv: Notika kļūda, mēģinot ielādēt „%1“ fonu. Programma ielādēja noklusējuma fonu.

[ctx: %1 is a path to a background image file]
en: An error occurred when loading the background %1. The default background could also not be loaded.
    Please install the KMahjongg library.
lv: Notika kļūda, ielādējot „%1“ fonu. Programmai neizdevās ielādēt arī noklusējuma fonu.
    Instalējiet „KMahjongg“ bibliotēku.

en: Game Paused
    Click to resume game.
lv: Spēle pauzēta
    Noklikšķini, lai turpinātu.

en: Game Stuck
    No more moves possible.
lv: Spēle iesprūdusi.
    Gājieni vairs nav iespējami.

en: Game Over
    Click to start a new game.
lv: Spēles galā
    Noklikšķini, lai sāktu jaunu spēli.

note: i18n: ectx: label, entry (TileSet), group (General)
en: The tile set to use.
lv: Izmantojamie kauliņi.

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
lv: Izmantojamais fons.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: A game similar to Mahjongg
lv: „Mahjongg“ līdzīga spēle

en: Copyright 1997 Mario Weilguni
lv: Autortiesības 1997 Mario Weilguni

en: Current Maintainer
lv: Pašreizējais uzturētājs

en: Former Maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: Original Author
lv: Sākotnējās versijas autors

en: KMahjonggLib integration for KDE4
lv: „KMahjonggLib“ KDE 4 integrācija

en: Added 'tiles removed' counter<br/>Tile smooth-scaling and window resizing
lv: Pievienoja noņemto kauliņu skaitītāju,<br/>gludo kauliņu mērogošanu un loga izmēru maiņu

en: Thanks also to everyone who should be listed here but is not!
lv: Paldies arī visiem tiem, kam vajadzētu būt šajā sarakstā, bet tomēr nav!

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_Gravity)
en: <b>Gravity</b><p>Checking this makes the game even harder: If a tile is removed, all tiles lying above it will fall down one step.</p>
lv: <b>Gravitācija</b><p>Ieslēdziet šo iespēju, lai spēli padarītu sarežģītāku — ja noņem kauliņu, visi virs tā esošie kauliņi nokritīs pa soli zemāk.</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_Solvable)
en: <b>Create solvable games only</b><p>If checked, you will only be presented with games that are possible to solve.</p><p>Note: Even in solvable games you can fail to complete if you remove the tiles in the wrong order.</p>
lv: <b>Atļaut neizspēlējamas spēles</b><p>Ja ieslēgts, tad pastāv iespēja uzsākt spēli, kuru nemaz nav iespējams izspēlēt līdz galam.</p> <p>Piezīme: pat tad, ja šī opcija nav ieslēgta, tev, noņemot kauliņus nepareiza secībā, var neizdoties spēli izspēlēt līdz galam.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Solvable)
en: Create solvable games only
lv: Veidot tikai neizspēlējamas spēles

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowUnsolvableMessage)
en: <b>Show message if board can no longer be solved</b><p>Checking this makes the game show a message to abort the game in case there are no possible moves left to win the game.</p>
lv: <b>Rādīt ziņojumu, ja attiecīgo spēli vairs nevar atrisināt</b><p>Šīs opcijas atzīmēšana parādīs ziņojumu ar iespēju spēli atcelt, ja vairs nav tādu gājienu, kas palīdzētu spēli uzvarēt.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowUnsolvableMessage)
en: Show message if board can no longer be solved
lv: Rādīt ziņojumu, ja spēli vairs nevar atrisināt

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ChineseStyle)
en: <b>Use Chinese style: any flower match any flower, any season match any season</b><p>Use the traditional rules for matching the tiles. Previous version of the game used to allow only exact tiles matches, which is inconsistent with Mah-jongg rules. It is recommended to keep this option checked.</p>
lv: <b>Lietot ķīniešu stilu: zieds atbilst jebkuram ziedam, bet gadalaiks — jebkuram gadalaikam</b><p>Izmanto tradicionālos kauliņu atbilstības noteikumus. Iepriekšējā spēles versija atļāva tikai pilnīgu atbilstību starp kauliņiem, kas ir pretrunā ar standarta „Mah-jongg“ noteikumiem. Ieteicams atstāt šo opciju ieslēgtu.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ChineseStyle)
en: Use Chinese style: any flower match any flower, any season match any season
lv: Lietot ķīniešu stilu: zieds atbilst jebkuram ziedam, bet gadalaiks — jebkuram gadalaikam

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_TilesCanSlide)
en: <b>Tiles can slide, but you can connect only in 2 lines instead of 3</b><p>This option changes the rules to the point where it almost becomes a completely different game. When it is active, you can only remove the tiles if they can be connected by a line consisting of only two segments instead of the customary three. However, you are allowed to slide the tiles on the board, if the row or column where they are placed has some empty space. To make a sliding move, you have to click on the tile containing the column or row that can slide, and then on the matching tile. If there are two possible sliding moves, you will have to click on one of the two connecting lines to choose your preferred move.</p>
lv: <b>Kauliņi var slīdēt, bet spēlētājs var savienot tikai divās līnijās triju vietā</b><p>Šī opcija maina noteikumus tik tālu, ka šo gandrīz pārvēršas par citu spēli. Ja ieslēgts, spēlētājs var noņemt kauliņus tikai tad, ja tie ir savienoti līnijā, kas sastāv tikai no diviem nevis trim segmentiem. Tomēr ir ļauts pārvietot kauliņus pa laukumu, ja rindā vai kolonnā, kurā tie atrodas, ir kāda brīva vieta. Lai izdarītu slīdošo kustību, jānoklikšķina uz kauliņa, kas satur kolonnu vai rindu, kas var slīdēt, un tad uz atbilstošā kauliņa. Ja ir iespējamas divas slīdošās kustības, tev būs jānoklikšķina uz vienas no divām savienojošām līnijām, lai izvēlētos iecerēto kustību.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TilesCanSlide)
en: Tiles can slide, but you can connect only in 2 lines instead of 3
lv: Kauliņi var slīdēt, taču spēlētājs var savienot vienīgi divās līnijās triju vietā

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, difficulty_groupBox)
en: <b>Board Difficulty</b><p>The slider controls the difficulty of the board from Easy to Hard.</p>
lv: <b>Spēles sarežģītības pakāpe</b><p>Slīdnis nosaka spēles sarežģītības pakāpi — no vieglas līdz sarežģītai.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, difficulty_groupBox)
en: Board Difficulty
lv: Spēles sarežģītības pakāpe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
lv: Viegla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Hard
lv: Sarežģīta

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, speed_groupBox)
en: <b>Piece Removal Speed</b><p>Adjusting this slider alters the speed at which the pieces are removed from the screen after a match has been made.</p>
lv: <b>Kauliņu noņemšanas ātrums</b><p>Slīdnis nosaka ātrumu, ar kādu tiek noņemti no ekrāna atbilstošie kauliņi.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, speed_groupBox)
en: Piece Removal Speed
lv: Kauliņu noņemšanas ātrums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Slow
lv: Lēni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fast
lv: Ātri

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, size_groupBox)
en: <b>Board Size</b><p>This slider allows you to change the number of tiles on the board. The more tiles you have, the harder (and longer) the game will be.</p>
lv: <b>Spēles lielums</b><p>Slīdnis nosaka uz laukuma esošo kauliņu skaitu. Jo vairāk kauliņu, jo spēle kļūst sarežģītāka.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, size_groupBox)
en: Board Size
lv: Spēles lielums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: 14x6
lv: 14×6

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: 16x9
lv: 16×9

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: 18x8
lv: 18×8

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: 24x12
lv: 24×12

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: 26x14
lv: 26×14

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: 30x16
lv: 30×16
