kshisen - en to mai translation catalogue (14 entries)

en: Play Sounds
mai: आवाज बजाउ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Gravity)
en: Gravity
mai: गुरूत्व

en: Yes
mai: हँ

en: No
mai: नहि

en: General
mai: सामान्य

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
mai: मुख्य अओजार पट्टी

en: Current Maintainer
mai: वर्तमान मेंटेनर

en: Mario Weilguni
mai: मारियो वेइलगुनी

en: Original Author
mai: मूल लेखक

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
mai: आसान

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Hard
mai: कठिन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Slow
mai: धीमा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fast
mai: तेज

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, size_groupBox)
en: Board Size
mai: बिसात आकार
