kshisen - en to ne translation catalogue (37 entries)

en: Select a tile
ne: टायल चयन गर्नुहोस्

en: Time: 0:00:00
ne: समय: ०:००:००

en: Removed: 0/0
ne: हटाइएका: ०/०

en: Cheat mode
ne: छल्ने मोड

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Gravity)
en: Gravity
ne: गुरुत्व

en: End of Game
ne: खेलको अन्त्य

en: (Paused)
ne: (पज गरिएको)

en: Select a matching tile
ne: मिल्दो टायल चयन गर्नुहोस्

en: Select the move you want by clicking on the blue line
ne: निलो रेखामा क्लिक गरेर तपाईँले चाहेको चाल चयन गर्नुहोस्

en: This tile did not match the one you selected
ne: यो चाल तपाईँले चयन गरेको एकसँग मिलेन

en: You cannot make this move
ne: तपाईँले यो चाल चाल्न सक्नुहुदैँन

en: General
ne: साधारण

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
ne: प्रयोग गरिने पृष्ठभूमि ।

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

en: Shisen-Sho
ne: सिसेन-सो

en: Current Maintainer
ne: हालको मर्मतकर्ता

en: Dave Corrie
ne: डेभ कोरी

en: Mario Weilguni
ne: मारियो वेल्गुनी

en: Original Author
ne: मौलिक लेखक

en: Mauricio Piacentini
ne: माउरिसिओ पियासेन्टिनि

en: KMahjonggLib integration for KDE4
ne: केडीई४ का लागि केडीई माहाजोङ्ग Lib एकिकरण

en: Jason Lane
ne: जासोन लेन

en: Thanks also to everyone who should be listed here but is not!
ne: यहाँ सूचीबद्ध गरिनु पर्ने तर नभएका सबैलाई धन्यवाद!

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ChineseStyle)
en: Use Chinese style: any flower match any flower, any season match any season
ne: चिनियाँ शैली प्रयोग गर्नुहोस्: फुलसँग सबै फुल मिल्छन्, ऋतुसँग सबै ऋतु मिल्छन्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TilesCanSlide)
en: Tiles can slide, but you can connect only in 2 lines instead of 3
ne: टायल स्लाइड हुन सक्छन्, तर तपाईँले तीन को सट्टामा २ लाइनमा जडान गर्न सक्नुहुन्छ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, difficulty_groupBox)
en: Board Difficulty
ne: कठिन बोर्ड

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
ne: सजिलो

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Hard
ne: कठिन

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, speed_groupBox)
en: Piece Removal Speed
ne: टुक्रा हटाउने गति

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Slow
ne: ढिलो

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fast
ne: छिटो

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: 14x6
ne: १४x६

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: 16x9
ne: १६x९

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: 18x8
ne: १८x८

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: 24x12
ne: २४x१२

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: 26x14
ne: २६x१४

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: 30x16
ne: ३०x१६
