kshisen - en to nl translation catalogue (60 entries)

en: Select a tile
nl: Selecteer een steen

en: Time: 0:00:00
nl: Tijd: 0:00:00

en: Removed: 0/0
nl: Verwijderd: 0/0

en: Cheat mode
nl: Valsspeelmodus

en: Play Sounds
nl: Geluid afspelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Gravity)
en: Gravity
nl: Zwaartekracht

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: 
    You could have been in the highscores
    if you did not use Undo or Hint.
    Try without them next time.
nl: 
    U had in de topscore kunnen staan als u geen
    gebruik had gemaakt van 'Ongedaan' of 'Hint'.
    Probeer het volgende spel zonder deze hulpmiddelen te spelen.

en: End of Game
nl: Einde van het spel

en: Congratulations!
    You made it into the hall of fame.
nl: Gefeliciteerd!
    U hebt de grootste roem behaald.

[ctx: %1 - time string like hh:mm:ss]
en: You made it in %1
nl: U hebt het in %1 gedaan

en: Your time: %1:%2:%3 %4
nl: Uw tijd: %1:%2:%3 %4

en: (Paused)
nl: (Gepauzeerd)

en: Removed: %1/%2
nl: Verwijderd: %1/%2

en: Select a matching tile
nl: Selecteer een overeenkomende steen

en: Select the move you want by clicking on the blue line
nl: Selecteer de zet die u wilt spelen door op de blauwe lijn te klikken

en: This tile did not match the one you selected
nl: Deze steen komt niet overeen dan degene die u hebt geselecteerd

en: You cannot make this move
nl: U kunt deze zet niet uitvoeren

en: General
nl: Algemeen

[ctx: %1 is a path to a tileset file]
en: An error occurred when loading the default tileset.
    Please install the KMahjongg library.
nl: Er deed zich een fout voor bij het laden van de standaard stenenset.
    Installeer de bibliotheek KMahjongg.

en: Error Loading Tiles
nl: Fout bij laden van stenen

[ctx: %1 is a path to a tileset file]
en: An error occurred when loading the tileset %1. The default tileset has been loaded.
nl: Er deed zich een fout voor bij het laden van de stenenset %1. De standaard stenenset is geladen.

[ctx: %1 is a path to a tileset file]
en: An error occurred when loading the tileset %1. The default tileset could also not be loaded.
    Please install the KMahjongg library.
nl: Er deed zich een fout voor bij het laden van de stenenset %1. De standaard stenenset kon niet geladen worden.
    Installeer de bibliotheek KMahjongg.

[ctx: %1 is a path to a background image file]
en: An error occurred when loading the default background.
    Please install the KMahjongg library.
nl: Er deed zich een fout voor bij het laden van de standaard achtergrond.
    Installeer de bibliotheek KMahjongg.

[ctx: %1 is a path to a background image file]
en: An error occurred when loading the background %1. The default background has been loaded.
nl: Er deed zich een fout voor bij het laden van de achtergrond %1. De standaard achtergrond is geladen.

[ctx: %1 is a path to a background image file]
en: An error occurred when loading the background %1. The default background could also not be loaded.
    Please install the KMahjongg library.
nl: Er deed zich een fout voor bij het laden van de achtergrond %1. De standaard achtergrond kon ook niet geladen worden.
    Installeer de bibliotheek KMahjongg.

en: Game Paused
    Click to resume game.
nl: Spel gepauseerd
    Klik om het spel te hervatten.

en: Game Stuck
    No more moves possible.
nl: Spel zit vast
    Er zijn geen zetten meer mogelijk.

en: Game Over
    Click to start a new game.
nl: Spel over
    Klik om een nieuw spel te starten.

note: i18n: ectx: label, entry (TileSet), group (General)
en: The tile set to use.
nl: De te gebruiken stenenset.

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
nl: De te gebruiken achtergrond.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: A game similar to Mahjongg
nl: Een spel soortgelijk aan Mahjongg

en: Copyright 1997 Mario Weilguni
nl: Copyright 1997, Mario Weilguni

en: Current Maintainer
nl: Huidige onderhouder

en: Former Maintainer
nl: Voormalig onderhouder

en: Original Author
nl: Oorspronkelijke auteur

en: KMahjonggLib integration for KDE4
nl: Integratie van KMahjonggLib voor KDE4

en: Added 'tiles removed' counter<br/>Tile smooth-scaling and window resizing
nl: Voegde een teller voor de verwijderde stenen toe<br/>Zachte schaling van stenen en venstergrootte

en: Thanks also to everyone who should be listed here but is not!
nl: Ook iedereen bedankt die meegeholpen heeft maar hier niet vermeld wordt!

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_Gravity)
en: <b>Gravity</b><p>Checking this makes the game even harder: If a tile is removed, all tiles lying above it will fall down one step.</p>
nl: <b>Zwaartekracht:</b><p>Als u dit selecteert zal het spel nog moeilijker worden. Als een steen wordt verwijderd zullen alle stenen die erboven liggen één stap naar beneden vallen.</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_Solvable)
en: <b>Create solvable games only</b><p>If checked, you will only be presented with games that are possible to solve.</p><p>Note: Even in solvable games you can fail to complete if you remove the tiles in the wrong order.</p>
nl: <b>Alleen oplosbare spellen aanmaken:</b><p>Indien geactiveerd, krijgt u alleen spellen aangeboden die oplosbaar zijn.</p><p>Opmerking: zelfs in oplosbare spellen loopt u dit risico om het spel niet goed te beëindigen als u de stenen in de onjuiste volgorde van het bord verwijdert.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Solvable)
en: Create solvable games only
nl: Alleen oplosbare spellen aanmaken

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowUnsolvableMessage)
en: <b>Show message if board can no longer be solved</b><p>Checking this makes the game show a message to abort the game in case there are no possible moves left to win the game.</p>
nl: <b>Bericht tonen als het bord niet langer opgelost kan worden</b><p>Dit activeren laat het spel een bericht tonen om het spel af te breken in het geval dat er geen mogelijke zetten zijn om het spel te winnen.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowUnsolvableMessage)
en: Show message if board can no longer be solved
nl: Bericht tonen als het bord niet langer opgelost kan worden

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ChineseStyle)
en: <b>Use Chinese style: any flower match any flower, any season match any season</b><p>Use the traditional rules for matching the tiles. Previous version of the game used to allow only exact tiles matches, which is inconsistent with Mah-jongg rules. It is recommended to keep this option checked.</p>
nl: <b>Chinese stijl gebruiken: elke bloem komt overeen met elke bloem, elk seizoen met elk seizoen.</b><p>Gebruikt traditionele regels om de stenen zelf te laten overeenkomen. De vorige versie van het spel liet alleen exacte steenovereenkomsten toe. Dit is niet consistent met de Mah-Jongg-regels. Het is aanbevolen om deze optie ingeschakeld te laten.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ChineseStyle)
en: Use Chinese style: any flower match any flower, any season match any season
nl: Chinese stijl gebruiken: alle bloemen komen met elkaar overeen, alle seizoenen komen met elkaar overeen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_TilesCanSlide)
en: <b>Tiles can slide, but you can connect only in 2 lines instead of 3</b><p>This option changes the rules to the point where it almost becomes a completely different game. When it is active, you can only remove the tiles if they can be connected by a line consisting of only two segments instead of the customary three. However, you are allowed to slide the tiles on the board, if the row or column where they are placed has some empty space. To make a sliding move, you have to click on the tile containing the column or row that can slide, and then on the matching tile. If there are two possible sliding moves, you will have to click on one of the two connecting lines to choose your preferred move.</p>
nl: <b>Tegels kunnen schuiven, maar u kunt slechts op 2 lijnen verbinden in plaats van op 3</b><p>Deze optie wijzigt de regels in zoverre dat het bijna een volledig nieuw spel wordt. Wanneer ingeschakeld kunt u alleen stenen verwijderen als ze verbonden kunnen worden met een lijn die uit slechts 2 segmenten bestaan in plaats van de gebruikelijke 3. Echter, u mag de stenen op het bord verschuiven, als de regel of kolom waar ze geplaatst zijn een lege ruimte bevat. Om een schuifbeweging te maken, klik op de steen die de kolom of rij bevat die kan schuiven en dan op de overeenkomende steen. Als er 2 schuifmogelijkheden zijn, klik dan op een van de twee verbindingslijnen om de zet die uw voorkeur heeft te kiezen.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TilesCanSlide)
en: Tiles can slide, but you can connect only in 2 lines instead of 3
nl: Tegels kunnen schuiven, maar u kunt slechts 2 lijnen verbinden in plaats van 3

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, difficulty_groupBox)
en: <b>Board Difficulty</b><p>The slider controls the difficulty of the board from Easy to Hard.</p>
nl: <b>Bordmoeilijkheid</b><p>De schuifregelaar bepaalt de moeilijkheidsgraad van het bord van gemakkelijk to moeilijk.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, difficulty_groupBox)
en: Board Difficulty
nl: Moeilijkheidsgraad bord

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
nl: Eenvoudig

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Hard
nl: Moeilijk

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, speed_groupBox)
en: <b>Piece Removal Speed</b><p>Adjusting this slider alters the speed at which the pieces are removed from the screen after a match has been made.</p>
nl: <b>Snelheid van verwijderen</b><p>Deze schuifregelaar bepaalt de snelheid waarop de stukken van het bord worden verwijderd als er een overeenkomst tot stand kwam.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, speed_groupBox)
en: Piece Removal Speed
nl: Snelheid verwijderde speelstukken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Slow
nl: Langzaam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fast
nl: Snel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, size_groupBox)
en: <b>Board Size</b><p>This slider allows you to change the number of tiles on the board. The more tiles you have, the harder (and longer) the game will be.</p>
nl: <b>Bordgrootte</b><p>Deze schuifregelaar bepaalt het aantal stenen op het bord. Hoe meer stenen u hebt, hoe moeilijker (en langer) het spel zal zijn.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, size_groupBox)
en: Board Size
nl: Bordgrootte
