kshisen - en to oc translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
oc: Barra d'espleches principala

en: Current Maintainer
oc: Manteneire actual

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
oc: Aisit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Slow
oc: Lent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fast
oc: Rapid
