kdegames - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Select a tile
sq: Zgjidhni një titull

en: Time: 0:00:00
sq: Koha: 0:00:00

en: Removed: 0/0
sq: Hequr: 0/0

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Gravity)
en: Gravity
sq: Graviteti

en: End of Game
sq: Fundi i Lojës

en: (Paused)
sq: (Në Pauzë)

en: General
sq: Të Përgjithshme

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sq: Shiriti Kryesor

en: Current Maintainer
sq: Mirëmbajtësi i Tanishëm

en: Original Author
sq: Autori Origjinal

en: KMahjonggLib integration for KDE4
sq: KMahjonggLib integrim për KDE4

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
sq: I Lehtë

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Hard
sq: I Vështirë

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Slow
sq: E Ngadaltë

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fast
sq: E Shpejtë
