kshisen - en to tg translation catalogue (13 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Gravity)
en: Gravity
tg: Ҷозиба

en: End of Game
tg: Охири Бозӣ

en: (Paused)
tg: (Таваққуф)

en: General
tg: Умумӣ

en: Shisen-Sho
tg: Ши-Сен-Сё

en: Current Maintainer
tg: Ҳамроҳони Ҷорӣ

en: Original Author
tg: Муаллифи Ибтидоӣ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, difficulty_groupBox)
en: Board Difficulty
tg: Душвории Пайвандгоҳ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
tg: Осон

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Hard
tg: Душвор

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, speed_groupBox)
en: Piece Removal Speed
tg: Қисми Ҷудошавандаи Суръат

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Slow
tg: Суст

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fast
tg: Тез
