kshisen - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Select a tile
ug: S

en: Time: 0:00:00
ug: ۋاقىت : 00:00:00

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Gravity)
en: Gravity
ug: ئېغىرلىق كۈچى

en: Yes
ug: ھەئە

en: No
ug: ياق

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
ug: ئىشلىتىدىغان تەگلىك.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

en: Current Maintainer
ug: نۆۋەتتىكى مەسئۇلى

en: Former Maintainer
ug: بۇرۇنقى مەسئۇل ئادەم

en: Original Author
ug: ئەسلى ئاپتور

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
ug: دەسلەپكى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Hard
ug: تەس

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Slow
ug: ئاستا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fast
ug: تېز

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, size_groupBox)
en: Board Size
ug: تاختا چوڭلۇقى
