kshisen - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: Select a tile
uk: Виберіть плитку

en: Time: 0:00:00
uk: Час: 0:00:00

en: Removed: 0/0
uk: Вилучено: 0/0

en: Cheat mode
uk: Режим хитрування

en: Play Sounds
uk: Відтворювати звуки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Gravity)
en: Gravity
uk: Тяжіння

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: 
    You could have been in the highscores
    if you did not use Undo or Hint.
    Try without them next time.
uk: 
    До списку найкращих результатів можна потрапити, лише якщо ви не
    використовуватимете скасування ходів та підказок. Наступного разу
    спробуйте обійтися без них.

en: End of Game
uk: Кінець гри

en: Congratulations!
    You made it into the hall of fame.
uk: Вітання!
    Ви потрапили до зали слави гри.

[ctx: %1 - time string like hh:mm:ss]
en: You made it in %1
uk: Вам вдалося зробити це за %1

en: Your time: %1:%2:%3 %4
uk:  Ваш час: %1:%2:%3 %4

en: (Paused)
uk: (Пауза)

en: Removed: %1/%2
uk:  Вилучено: %1/%2

en: Select a matching tile
uk: Оберіть відповідну плитку

en: Select the move you want by clicking on the blue line
uk: Оберіть бажаний хід, клацнувши на синій лінії

en: This tile did not match the one you selected
uk: Ця плитка не відповідає вибраній вами раніше

en: You cannot make this move
uk: Цей хід неможливо зробити

en: General
uk: Загальні

[ctx: %1 is a path to a tileset file]
en: An error occurred when loading the default tileset.
    Please install the KMahjongg library.
uk: Під час спроби завантажити типовий набір плиток сталася помилка.
    Будь ласка, встановіть бібліотеку KMahjongg.

en: Error Loading Tiles
uk: Помилка при завантаженні плиток

[ctx: %1 is a path to a tileset file]
en: An error occurred when loading the tileset %1. The default tileset has been loaded.
uk: Під час спроби завантажити набір плиток %1 сталася помилка. Завантажено типовий набір плиток.

[ctx: %1 is a path to a tileset file]
en: An error occurred when loading the tileset %1. The default tileset could also not be loaded.
    Please install the KMahjongg library.
uk: Під час спроби завантажити набір плиток %1 сталася помилка. Також не вдалося завантажити типовий набір плиток.
    Будь ласка, встановіть бібліотеку KMahjongg.

[ctx: %1 is a path to a background image file]
en: An error occurred when loading the default background.
    Please install the KMahjongg library.
uk: Під час спроби завантажити типове зображення тла сталася помилка.
    Будь ласка, встановіть бібліотеку KMahjongg.

[ctx: %1 is a path to a background image file]
en: An error occurred when loading the background %1. The default background has been loaded.
uk: Під час спроби завантажити зображення тла %1 сталася помилка. Завантажено типове зображення тла.

[ctx: %1 is a path to a background image file]
en: An error occurred when loading the background %1. The default background could also not be loaded.
    Please install the KMahjongg library.
uk: Під час спроби завантажити зображення тла %1 сталася помилка. Також не вдалося завантажити типове зображення тла.
    Будь ласка, встановіть бібліотеку KMahjongg.

en: Game Paused
    Click to resume game.
uk: Гру призупинено
    Натисніть, щоб поновити гру.

en: Game Stuck
    No more moves possible.
uk: Гра у глухому куті
    Більше немає можливих ходів.

en: Game Over
    Click to start a new game.
uk: Гру завершено
    Натисніть, щоб розпочати нову гру.

note: i18n: ectx: label, entry (TileSet), group (General)
en: The tile set to use.
uk: Набір плиток, який слід використати.

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
uk: Зображення тла, яке слід використати.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

en: A game similar to Mahjongg
uk: Гра, яка є схожою на маджонґ

en: Copyright 1997 Mario Weilguni
uk: © Mario Weilguni, 1997

en: Current Maintainer
uk: Поточний супровід

en: Former Maintainer
uk: Попередній супроводжувач

en: Original Author
uk: Перший автор

en: KMahjonggLib integration for KDE4
uk: Інтеграція KMahjonggLib до KDE4

en: Added 'tiles removed' counter<br/>Tile smooth-scaling and window resizing
uk: Лічильник «вилучено плиток»<br/>Плавне масштабування та зміна розміру вікна

en: Thanks also to everyone who should be listed here but is not!
uk: Велика подяка всім, хто мав би потрапити до списку, але був пропущений!

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_Gravity)
en: <b>Gravity</b><p>Checking this makes the game even harder: If a tile is removed, all tiles lying above it will fall down one step.</p>
uk: <b>Тяжіння</b><p>Позначення цього пункту робить гру ще складнішою: Якщо плитку вийнято, всі плитки, що лежать над нею, впадуть на одну позицію вниз.</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_Solvable)
en: <b>Create solvable games only</b><p>If checked, you will only be presented with games that are possible to solve.</p><p>Note: Even in solvable games you can fail to complete if you remove the tiles in the wrong order.</p>
uk: <b>Створювати лише розв’язні дошки</b><p>Якщо цей пункт буде позначено, програма створюватиме лише ігри, які можна виграти.</p><p>Зауваження: навіть якщо позначки немає, ви не зможете завершити гру, якщо вийматимете плитки у неправильному порядку!</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Solvable)
en: Create solvable games only
uk: Створювати лише розв’язні дошки

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowUnsolvableMessage)
en: <b>Show message if board can no longer be solved</b><p>Checking this makes the game show a message to abort the game in case there are no possible moves left to win the game.</p>
uk: <b>Показати повідомлення, якщо гру вже не можна виграти.</b><p>Якщо позначено цей пункт, гра показуватиме повідомлення із пропозицією завершити гру, якщо виявиться, що не існує наступних ходів, які б уможливлювали виграш.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowUnsolvableMessage)
en: Show message if board can no longer be solved
uk: Показати повідомлення, якщо гру вже не можна виграти

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ChineseStyle)
en: <b>Use Chinese style: any flower match any flower, any season match any season</b><p>Use the traditional rules for matching the tiles. Previous version of the game used to allow only exact tiles matches, which is inconsistent with Mah-jongg rules. It is recommended to keep this option checked.</p>
uk: <b>Використовувати китайський стиль: будь-яка квітка пасує до будь-якої квітки, а пора року — до пори року</b><p>Використовуються традиційні правила відповідності плиток. Попередня версія гри користувалася правилом повної відповідності плиток, що не зовсім відповідає правилам маджонг. Рекомендується залишити цей параметр позначеним.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ChineseStyle)
en: Use Chinese style: any flower match any flower, any season match any season
uk: Використовувати китайський стиль: будь-яка квітка пасує до будь-якої квітки, а пора року — до пори року

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_TilesCanSlide)
en: <b>Tiles can slide, but you can connect only in 2 lines instead of 3</b><p>This option changes the rules to the point where it almost becomes a completely different game. When it is active, you can only remove the tiles if they can be connected by a line consisting of only two segments instead of the customary three. However, you are allowed to slide the tiles on the board, if the row or column where they are placed has some empty space. To make a sliding move, you have to click on the tile containing the column or row that can slide, and then on the matching tile. If there are two possible sliding moves, you will have to click on one of the two connecting lines to choose your preferred move.</p>
uk: <b>Плитки можуть ковзати, але ви можете з’єднати у лінії по 2, а не 3</b><p>Цей параметр змінює правила гри до тієї межі, коли гра стає зовсім іншою грою. Коли він активний, ви зможете вилучати плитки, тільки якщо їх поєднано в лінію з двох, замість звичайних трьох. Крім того, вам дозволено пересувати плитки по дошці, якщо рядок або стовпець, де вони знаходяться, містить порожні місця. Щоб пересунути плитку, вам слід клацнути по плитці, що міститься у рядку або стовпчику, де можливе посування, а потім по відповідній їй плитці. Якщо можливі два рухи з ковзанням, вам потрібно буде клацнути по одній з двох з’єднувальних ліній, щоб вибрати потрібний хід.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TilesCanSlide)
en: Tiles can slide, but you can connect only in 2 lines instead of 3
uk: Плитки можуть ковзати, але ви можете з’єднати у лінії по 2, а не 3

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, difficulty_groupBox)
en: <b>Board Difficulty</b><p>The slider controls the difficulty of the board from Easy to Hard.</p>
uk: <b>Складність дошки</b><p>Цей повзунок контролює складність дошки від Простої до Складної.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, difficulty_groupBox)
en: Board Difficulty
uk: Складність дошки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
uk: Проста

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Hard
uk: Важка

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, speed_groupBox)
en: <b>Piece Removal Speed</b><p>Adjusting this slider alters the speed at which the pieces are removed from the screen after a match has been made.</p>
uk: <b>Швидкість вилучення плиток</b><p>Зміна розташування цього повзунка впливає на швидкість, з якою плитки вилучаються з екрана після того як знайдено їхні відповідники.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, speed_groupBox)
en: Piece Removal Speed
uk: Швидкість вилучення фігури

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Slow
uk: Повільна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fast
uk: Швидка

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, size_groupBox)
en: <b>Board Size</b><p>This slider allows you to change the number of tiles on the board. The more tiles you have, the harder (and longer) the game will be.</p>
uk: <b>Розмір дошки</b><p>Цей повзунок надає вам змогу змінювати кількість плиток на дошці. Чим більшою буде їхня кількість, тим складнішою (і довшою) буде гра.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, size_groupBox)
en: Board Size
uk: Розмір дошки
