kshisen - en to xh translation catalogue (5 entries)

en: (Paused)
xh: (Imisiwe)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Easy
xh: Ilula

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Hard
xh: Inzima

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Slow
xh: Ngokuchothayo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Fast
xh: Ngokukhawuleza
