kshutdown - en to sr translation catalogue (98 entries)

en: Restart Computer
sr: Поново покрени рачунар

en: Error
sr: Грешка

en: Invalid "Extras" command
sr: Неправилна наредба из „Додатака“

en: Cannot execute "Extras" command
sr: Не могу извршити наредбу из „Додатака“

en: Please select an Extras command<br>from the menu above.
sr: Изаберите команду из Додатака<br>са менија изнад.

en: Extras
sr: Додатно

en: Run executable file (example: Desktop shortcut or Shell script)
sr: Покрени извршни фајл (пример: пречица радне површи или скрипта шкољке)

en: File not found: %0
sr: Фајл није нађен: %0

en: Select a command...
sr: Изаберите наредбу...

en: Use context menu to add/edit/remove actions.
sr: Користите контекстни мени да бисте додали/уредили/уклонили радње.

en: Use <b>Context Menu</b> to create a new link to application (action)
sr: Користите <b>Контекстни мени</b> да бисте направили нови линк до апликације (радњу)

en: Use <b>Create New|Folder...</b> to create a new submenu
sr: Користите <b>Направи ново|Фасцикла...</b> да бисте направили нови подмени

en: Use <b>Properties</b> to change icon, name, or command
sr: Користите <b>Особине</b> да бисте променили икону, име или наредбу

en: Add or Remove Commands
sr: Додај или уклони наредбе

en: Help
sr: Помоћ

en: Lock Screen
sr: Закључај екран

en: &Bookmarks
sr: &Обележивачи

en: Confirm Action
sr: Потврди радњу

en: Invalid time: %0
sr: Неправилно време: %0

en: Cancel an active action
sr: Поништи активну радњу

en: Hide main window and system tray icon
sr: Сакриј главни прозор и иконицу системске палете

en: Do not show main window on startup
sr: Не приказуј главни прозор при покретању

en: Command Line Options
sr: Командно-линијске опције

en: selected time: %0
sr: изабрано време: %0

en: Invalid date/time
sr: Неправилан датум/време

en: At Date/Time
sr: На датум/време

en: Enter date and time
sr: Унесите датум и време

en: No Delay
sr: Без кашњења

en: Time From Now (HH:MM)
sr: Време од сад (СС:ММ)

en: Enter delay in "HH:MM" format (Hour:Minute)
sr: Кашњење у формату „СС:ММ“ (Сати:Минуте)

en: Cannot hibernate computer
sr: Не могу да хибернирам рачунар

en: Hibernate Computer
sr: Хибернирај рачунар

en: Cannot suspend computer
sr: Не могу да суспендујем рачунар

en: Suspend Computer
sr: Суспендуј рачунар

en: Enter in a low-power state mode.
sr: Уђи у режим чувања енергије.

en: Turn Off Computer
sr: Угаси рачунар

en: Maintainer
sr: Одржавалац

en: Thanks To All!
sr: Хвала свима!

en: A graphical shutdown utility
sr: Напредна алатка за гашење

en: Action: %0
sr: Радња: %0

en: Remaining time: %0
sr: Преостало време: %0

en: OK
sr: У реду

en: Unsupported action: %0
sr: Неподржана радња: %0

en: Cancel
sr: Одустани

en: KShutdown is still active!
sr: К-Гашење је и даље активно!

en: KShutdown has been minimized
sr: К-Гашење је минимизовано

en: A&ction
sr: &Радња

en: Preferences
sr: Подешавања

en: &Help
sr: &Помоћ

en: About
sr: О

en: Do not save session / Force shutdown
sr: Не чувај сесију/присили гашење

en: Se&lect a time/event
sr: И&заберите време/догађај

en: Progress Bar
sr: Линија напретка

en: Click to activate/cancel the selected action
sr: Кликните да активирате/прекинете означену радњу

en: Cancel: %0
sr: Одустани: %0

en: About Qt
sr: О Qt-у

en: Are you sure you want to enable this option?
    
    Data in all unsaved documents will be lost!
sr: Да ли заиста желите да укључите ово?
    
    Подаци свих несачуваних докумената ће бити изгубљени!

en: Enter New Password
sr: Унесите нову лозинку

en: Password:
sr: Лозинка:

en: Confirm Password:
sr: Потврди лозинку:

en: Enter password to perform action: %0
sr: Унесите лозинку да бисте извршили радњу: %0

en: Invalid password
sr: Неправилна лозинка

en: Confirmation password is different
sr: Лозинке се не поклапају

en: Enable Password Protection
sr: Омогући заштиту лозинком

en: Password Protected Actions:
sr: Радње заштићене лозинкама:

en: See Also: %0
sr: Погледајте такође: %0

en: Disabled by Administrator
sr: Онемогућио администратор

en: Sleep
sr: На спавање

en: Log Off
sr: Одјави се

en: Logout
sr: Одјави

en: Are you sure?
sr: Да ли сте сигурни?

en: Action not available: %0
sr: Радња није доступна: %0

en: Unknown error
sr: Непозната грешка

en: General
sr: Опште

en: System Tray
sr: Системска касета

en: Enable System Tray Icon
sr: Омогући икону системске касете

en: Quit instead of minimizing to System Tray Icon
sr: Напусти уместо спуштања у системску касету

en: Black and White System Tray Icon
sr: Црно бела икона системске касете

en: Hide
sr: Сакриј

en: Set Color...
sr: Постави боју...

en: Position
sr: Место

en: Top
sr: Врх

en: Bottom
sr: Дно

en: Size
sr: Величина

en: Small
sr: Мала

en: Normal
sr: Нормална

en: Medium
sr: Средња

en: Large
sr: Велика

en: On User Inactivity (HH:MM)
sr: При неактивности корисника (СС:ММ)

en: Unknown
sr: Непознато

en: Enter a maximum user inactivity in "HH:MM" format (Hours:Minutes)
sr: Унесите најдужу неактивност корисника у формату „СС:ММ“ (Сати:Минуте)

en: When selected application exit
sr: Док се изабрана апликација не затвори

en: Refresh
sr: Освежи

en: Waiting for "%0"
sr: Чекам на „%0“

en: List of the running processes
sr: Списак покренутих процеса

en: Confirm
sr: Потврда

en: Information
sr: Информација

en: Error: %0
sr: Грешка: %0
