ksirk - en to be translation catalogue (33 entries)

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Algeria
be: Алжыр

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Belgium
be: Бельгія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Brazil
be: Бразілія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: China
be: Кітай

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Colombia
be: Калумбія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Egypt
be: Егіпет

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 130 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 134 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: France
be: Францыя

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 142 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 145 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 145 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Gabon
be: Габон

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 162 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 165 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 165 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: India
be: Індыя

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 172 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 175 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 175 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Indonesia
be: Інданэзія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 182 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 185 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 185 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Iran
be: Іран

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 202 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 205 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 205 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Italy
be: Італія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 206 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 209 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: Japan
be: Японія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 228 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 230 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 230 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Madagascar
be: Мадагаскар

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 238 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 240 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 240 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Mexico
be: Мексіка

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 248 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 260 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 260 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Mongolia
be: Манголія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 268 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 280 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 280 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: New Zealand
be: Новая Зеландыя

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 278 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 290 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 290 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Niger
be: Нігер

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 318 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 330 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 330 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Pakistan
be: Пакістан

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 338 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 350 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 350 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Paraguay
be: Парагвай

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 368 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 380 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 380 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Russia
be: Расія

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 398 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 410 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 410 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: South Africa
be: Паўднёвая Афрыка

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 413 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 417 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 425 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: United Kingdom
be: Злучанае Каралеўства

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 427 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 435 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 435 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: United States
be: Злучаныя Штаты Амерыкі

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 431 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 439 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 439 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Vietnam
be: В'етнам

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: Cancel
be: Скасаваць

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PushButton1)
en: OK
be: Добра

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newGameButton)
en: New Game
be: Новая гульня

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doNothingButton)
en: Do Nothing
be: Нічога не рабіць

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exitButton)
en: Exit
be: Выйсці

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
be: &Гульня

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
be: &Настаўленні

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
be: Галоўная панель начыння
