ksirk - en to cs translation catalogue (275 entries)

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 1 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 516 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 531 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 536 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: Africa
cs: Afrika

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 6 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 6 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 6 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop l
en: Alaska
cs: Aljaška

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Algeria
cs: Alžírsko

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Arabia
cs: Arábie

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 46 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 521 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 526 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 46 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Asia
cs: Asie

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Belgium
cs: Belgie

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Brazil
cs: Brazílie

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: China
cs: Čína

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Colombia
cs: Kolumbie

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Eastern US
cs: Východ USA

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 531 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 541 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 129 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: Europe
cs: Evropa

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 130 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 134 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: France
cs: Francie

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 162 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 165 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 165 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: India
cs: Indie

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 172 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 175 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 175 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Indonesia
cs: Indonésie

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 182 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 185 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 185 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Iran
cs: Írán

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 202 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 205 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 205 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Italy
cs: Itálie

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 206 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 209 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: Japan
cs: Japonsko

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 218 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 220 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 220 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Kazakstan
cs: Kazachstán

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 228 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 230 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 230 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Madagascar
cs: Madagaskar

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 238 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 240 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 240 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Mexico
cs: Mexiko

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 248 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 260 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 260 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Mongolia
cs: Mongolsko

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 258 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 270 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 270 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: New South Wales
cs: Nový Jižní Wales

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 268 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 280 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 280 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: New Zealand
cs: Nový Zéland

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 288 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 516 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 521 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 300 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: North America
cs: Severní Amerika

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 313 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 536 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 325 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 524 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: Pacific
cs: Pacifik

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 318 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 330 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 330 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Pakistan
cs: Pákistán

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 348 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 360 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 360 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Prussia
cs: Prusko

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 368 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 380 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 380 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Russia
cs: Rusko

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 378 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 390 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 390 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Scandinavia
cs: Skandinávie

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 388 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 400 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 400 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Siberia
cs: Sibiř

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 398 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 410 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 410 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: South Africa
cs: Jižní Afrika

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 408 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 526 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 541 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 420 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: South America
cs: Jižní Amerika

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 413 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 417 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 425 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: United Kingdom
cs: Spojené království

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 427 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 435 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 435 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: United States
cs: Spojené státy

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 441 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 449 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 449 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Western US
cs: Západ USA

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 575
en: England
cs: Anglie

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 250 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 250 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567
en: Middle East
cs: Blízký východ

note: i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 574
en: Legacy
cs: Zastaralé

en: Next Player
cs: Následující hráč

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Goal
cs: Cíl

en: Enable Arena
cs: Povolit arénu

en: Attack 1
cs: Útok 1

en: Attack 2
cs: Útok 2

en: Attack 3
cs: Útok 3

en: Auto attack
cs: Automatický útok

en: Move 1
cs: Přesunout 1

en: Move 5
cs: Přesunout 5

en: Move 10
cs: Přesunout 10

[ctx: @title:window]
en: Invasion
cs: Invaze

[ctx: @title:window]
en: Moving
cs: Přesouvání

en: Nickname
cs: Přezdívka

en: Skin
cs: Motiv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Connection to the Jabber Network
cs: Připojování k síti Jabber

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Password:
cs: Heslo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, connectbutton)
en: Connect
cs: Připojit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: State:
cs: Stav:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Nickname:
cs: Přezdívka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startnewgamebutton)
en: Start a New Game
cs: Začít novou hru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loadsavedgamebutton)
en: Load a Saved Game...
cs: Načíst uloženou hru...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelbutton)
en: Cancel
cs: Zrušit

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network Configuration
cs: Nastavení sítě

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Host:
cs: Hostitel:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameDialog)
en: KsirK - New game properties
cs: KsirK - Vlastnosti nové vrstvy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Skin:
cs: Motiv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ghnsbutton)
en: Download New Skins...
cs: Stáhnout nové motivy...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, goalGroup)
en: Goal Type
cs: Typ cíle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioWorld)
en: World con&quest
cs: Dob&ytí světa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextButton)
en: Next >>
cs: Následující >>

en: Fatal Error!
cs: Kritická chyba!

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameSummary) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: New Game Summary
cs: Shrnutí nové hry

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, skinNameLabel)
en: skin name
cs: název motivu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Players
cs: Hráči

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Goal type:
cs: Typ cíle:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, goalTypeLabel)
en: goal type
cs: typ cíle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Name
cs: Jméno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Nationality
cs: Národnost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Computer
cs: Počítač

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Network
cs: Síť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previousButton)
en: << Previous
cs: << Předešlý

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, finishButton)
en: Start
cs: Spustit

en: World conquest
cs: Dobytí světa

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Enter your password:
cs: Zadejte své heslo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newGameButton)
en: New Game
cs: Nová hra

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newGameButton)
en: Starts a new game
cs: Spouští novou hru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doNothingButton)
en: Do Nothing
cs: Nedělat nic

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exitButton)
en: Exit
cs: Ukončit

en: Fatal Error
cs: Kritická chyba

[ctx: @action:button]
en: Join New Game
cs: Připojit se k nové hře

[ctx: @info Forged player name]
en: Player%1
cs: Hráč%1

en: Do nothing
cs: Nedělat nic

en: %1 chooses its defense
cs: %1 chystá obranu

en: KsirK - Error!
cs: Ksirk - Chyba!

en: KsirK - Invalid password!
cs: KsirK - Neplatné heslo!

en: Really Next Player?
cs: Opravdu následující hráč?

[ctx: @action:button]
en: Next Player
cs: Následující hráč

en: 1 country in %2 | %1 countries in %2
cs[0]: 1 země v %2
cs[1]: %1 země v %2
cs[2]: %1 zemí v %2

en:  and
cs:  a

[ctx: @info An element of the enumeration of the number of countries in the given continent]
en: %1 in %2
cs: %1 v %2

en: KsirK - Goal Display
cs: KsirK - Zobrazení cíle

en: Error!
cs: Chyba!

en: Cannot move %1 armies from %2 to %3
cs: Nelze přesunout armády %1 z %2 do %3

en: Please connect first.
cs: Napřed se prosím připojte.

en: Jabber Error
cs: Jabber chyba

en: SSL support could not be initialized for account %1. This is most likely because the QCA TLS plugin is not installed on your system.
cs: Pro účet %1 nelze inicializovat podporu SSL. Pravděpodobně proto, že na vašem systému není nainstalován modul QCA TLS.

en: Jabber SSL Error
cs: Jabber SSL chyba

en: The host name does not match the one in the certificate.
cs: Adresa počítače neodpovídá adrese na certifikátu.

en: The certificate is invalid.
cs: Certifikační autorita je neplatná.

en: No certificate was presented.
cs: Nebyl poskytnut žádný certifikát.

en: The Certificate Authority rejected the certificate.
cs: Certifikační autorita odmítla certifikát.

en: The certificate is not trusted.
cs: Certifikát není důvěryhodný.

en: The signature is invalid.
cs: Podpis není platný.

en: The Certificate Authority is invalid.
cs: Certifikační autorita je neplatná.

en: Invalid certificate purpose.
cs: Neplatný účel certifikátu.

en: The certificate is self-signed.
cs: Certifikát je podepsán sám sebou.

en: The certificate has been revoked.
cs: Certifikát byl odvolán.

en: Maximum certificate chain length was exceeded.
cs: Překročena maximální délka řetězu certifikátů.

en: The certificate has expired.
cs: Certifikát vypršel.

en: The Certificate Authority has expired.
cs: Certifikační autorita vypršela.

en: Validity is unknown.
cs: Platnost není známá.

en: <qt><p>The identity and the certificate of server %1 could not be validated for account %2:</p><p>%3</p><p>%4</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
cs: <qt><p>Identita a certifikát serveru %1 nebylo možné ověřit pro účet %2:</p><p>%3</p><p>%4</p><p>Přejete si pokračovat?</p></qt>

en: <qt><p>The certificate of server %1 could not be validated for account %2: %3</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
cs: <qt><p>Certifikát serveru %1 nebylo možné ověřit pro účet %2: %3</p><p>Přejete si pokračovat?</p></qt>

en: Jabber Connection Certificate Problem
cs: Problém s Jabber certifikátem připojení

en: An encrypted connection with the Jabber server could not be established.
cs: Šifrované spojení s Jabber serverem nebylo možné navázat.

en: Jabber Connection Error
cs: Chyba Jabber spojení

en: Malformed packet received.
cs: Obdržen chybný packet.

en: There was an unrecoverable error in the protocol.
cs: Nastala neobnovitelná chyba v protokolu.

en: Generic stream error.
cs: Obecná chyba proudu.

en: There was a conflict in the information received.
cs: Přijatá informace obsahovala konflikt.

en: The stream timed out.
cs: Proud vypršel.

en: Internal server error.
cs: Interní chyba serveru.

en: Stream packet received from an invalid address.
cs: Paket proudu přijat z nesprávné adresy.

en: Malformed stream packet received.
cs: Přijat poškozený paket proudu.

en: Policy violation in the protocol stream.
cs: Porušení zásad v proudu protokolu.

en: Resource constraint.
cs: Omezení zdroje.

en: System shutdown.
cs: Vypnutí systému.

en: Unknown reason.
cs: Neznámý důvod.

en: There was an error in the protocol stream: %1
cs: Nastala chyba v protokolovém proudu: %1

en: Host not found.
cs: Hostitel nenalezen.

en: Address is already in use.
cs: Adresa je již používána.

en: Cannot recreate the socket.
cs: Nelze znovu vytvořit socket.

en: Cannot bind the socket again.
cs: Nelze znovu propojit socket.

en: Socket is already connected.
cs: Socket je již připojen.

en: Socket is not connected.
cs: Socket není připojen.

en: Socket is not bound.
cs: Socket není propojen.

en: Socket has not been created.
cs: Socket nebyl vytvořen.

en: The socket operation would block. You should not see this error: please use "Report Bug" from the Help menu.
cs: Problém se soketem. Tato chyba by neměla nastat. Prosím použijte "Nahlásit chybu" z nabídky Nápověda.

en: Connection refused.
cs: Spojení bylo odmítnuto.

en: Connection timed out.
cs: Spojení vypršelo.

en: Connection attempt already in progress.
cs: Pokus o spojení již probíhá.

en: Network failure.
cs: Selhání sítě.

en: Operation is not supported.
cs: Operace není podporována.

en: Socket timed out.
cs: Socket vypršel.

en: There was a connection error: %1
cs: Nastala chyba ve spojení: %1

en: Unknown host.
cs: Neznámý hostitel.

en: Could not connect to a required remote resource.
cs: Nelze se připojit k požadovanému vzdálenému zdroji.

en: It appears we have been redirected to another server; I do not know how to handle this.
cs: Zdá se, že jsme byli přesměrováni na jiný server. Nevím, jak se zachovat.

en: Unsupported protocol version.
cs: Nepodporovaná verze protokolu.

en: Unknown error.
cs: Neznámá chyba.

en: There was a negotiation error: %1
cs: Nastala chyba při vyjednávání: %1

en: Server rejected our request to start the TLS handshake.
cs: Server odmítl požadavek na zahájení TLS handshake.

en: Failed to establish a secure connection.
cs: Navázání bezpečného spojení selhalo.

en: There was a Transport Layer Security (TLS) error: %1
cs: Nastala chyba v TLS: %1

en: Login failed with unknown reason.
cs: Přihlášení z neznámého důvodu selhalo.

en: No appropriate authentication mechanism available.
cs: Není dostupný vhodný ověřovací mechanismus.

en: Bad SASL authentication protocol.
cs: Špatný ověřovací protokol SASL.

en: Server failed mutual authentication.
cs: Server nezvládl vzájemné ověření.

en: Encryption is required but not present.
cs: Je vyžadováno šifrování, ale není dostupné.

en: Invalid user ID.
cs: Neplatné ID uživatele.

en: Invalid mechanism.
cs: Neplatný mechanismus.

en: Invalid realm.
cs: Neplatná doména.

en: Mechanism too weak.
cs: Mechanismus je příliš slabý.

en: Wrong credentials supplied. (check your user ID and password)
cs: Zadané špatné přihlašovací údaje (zkontrolujte vaše uživatelské ID a heslo)

en: Temporary failure, please try again later.
cs: Dočasné selhání; prosím zkuste to znovu později.

en: There was an error authenticating with the server: %1
cs: Nastala chyba v ověření na serveru: %1

en: Transport Layer Security (TLS) problem.
cs: Problém s TLS (Transport Layer Security).

en: Simple Authentication and Security Layer (SASL) problem.
cs: Problém se SASL (Simple Authentication and Security Layer).

en: There was an error in the security layer: %1
cs: Nastala chyba v bezpečnostní vrstvě: %1

en: No permission to bind the resource.
cs: Není povoleno připojit zdroj.

en: The resource is already in use.
cs: Zdroj je již používán.

en: Could not bind a resource: %1
cs: Nelze se připojit ke zdroji: %1

en: Connection problem with Jabber server %1
cs: Chyba při připojování k Jabber serveru %1

en: The Jabber user %1 removed %2's subscription to him/her. This account will no longer be able to view his/her online/offline status. Do you want to delete the contact?
cs: Uživatel Jabberu %1 odebral uživateli %2 oprávnění. Tento účet již nebude schopen vidět jeho online stav. Přejete si tento kontakt smazat?

en: Notification
cs: Upozornění

en: Keep
cs: Ponechat

en: A password is required to join the room %1.
cs: Ke vstupu do místnosti %1 je požadováno heslo.

en: Error trying to join %1: nickname %2 is already in use
cs: Chyba při pokusu k připojení k %1: přezdívka %2 je již používána

en: Provide your nickname
cs: Zadejte přezdívku

en: You cannot join the room %1 because you have been banned
cs: Nemůžete se připojit do místnosti %1, protože jste byl vykázán(a)

en: Jabber Group Chat
cs: Skupinový rozhovor Jabber

en: You cannot join the room %1 because the maximum number of users has been reached
cs: Nemůžete se připojit do místnosti %1, protože již byl dosažen maximální počet účastníků

en: No reason given by the server
cs: Server neudal důvod

en: There was an error processing your request for groupchat %1. (Reason: %2, Code %3)
cs: Nastala chyba při zpracovávání požadavku na skupinový rozhovor %1. (Důvod %2, kód %3)

en: An error occurred while trying to remove the account:
    %1
cs: Při pokusu o odstranění účtu nastala chyba:
    %1

en: Jabber Account Unregistration
cs: Odregistrování Jabber účtu

en: You cannot see each others' status.
cs: Nemůžete vidět stav tohoto kontaktu, ani on nemůže vidět váš stav.

en: You can see this contact's status, but he/she cannot see your status.
cs: Můžete vidět stav tohoto kontaktu, ale on nemůže vidět váš stav.

en: This contact can see your status, but you cannot see his/her status.
cs: Tento kontakt může vidět váš stav, ale vy nemůžete vidět jeho stav.

en: You can see each others' status.
cs: Můžete vidět stav tohoto kontaktu i on může vidět váš stav.

en: Client
cs: Klient

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Message
cs: Zpráva

en: Downloading of Jabber contact photo failed.
cs: Selhalo stahování fotky Jabber kontaktu.

en: Groupchat bookmark
cs: Záložka skupinového rozhovoru

en: Authorization
cs: Autorizace

en: (Re)send Authorization To
cs: (Pře)poslat požadavek na autorizaci pro

en: (Re)request Authorization From
cs: (Pře)poslat požadavek na autorizaci od

en: Remove Authorization From
cs: Odebrat oprávnění od

en: Set Availability
cs: Nastavit dostupnost

en: Online
cs: Připojen.

en: Free to Chat
cs: Volný k pokecu

en: Away
cs: Pryč

en: Extended Away
cs: Rozšířené "pryč"

en: Do Not Disturb
cs: Nerušit

en: Invisible
cs: Neviditelný

en: Select Resource
cs: Vybrat zdroj

en: Automatic (best/default resource)
cs: Automatický (nejlepší/výchozí zdroj)

en: Voice call
cs: Hlasový rozhovor

en: The original message is: <i>" %1 "</i><br />
cs: Původní zpráva je: <i>" %1 "</i><br />

en: <qt><i>%1</i> has invited you to join the conference <b>%2</b><br />%3<br />If you want to accept and join, just <b>enter your nickname</b> and press ok<br />If you want to decline, press cancel</qt>
cs: <qt><i>%1</i> vás pozval/a do konference <b>%2</b><br />%3 <br />Pokud si přejete pozvání přijmout, zadejte svou <b>přezdívku</b> a stiskněte OK. <br />Pokud si přejete odmítnout, stiskněte Zrušit</qt>

en: Invited to a conference - Jabber Plugin
cs: Pozvání do konference - Jabber modul

en: Message has been displayed
cs: Zpráva byla zobrazena

en: Message has been delivered
cs: Zpráva byla doručena

en: Message stored on the server, contact offline
cs: Zpráva uložena na serveru, kontakt je offline

en: %1 has ended his/her participation in the chat session.
cs: %1 ukončil/a účast v tomto rozhovoru.

en: Your message could not be delivered: "%1", Reason: "%2"
cs: Vaše zpráva nemohla být doručena: "%1", důvod: "%2"

en: Do you also want to remove user %1's authorization to see your status?
cs: Přejete si též odstranit autorizaci uživatele %1 pro zjištění vašeho stavu?

en: Kopete File Transfer
cs: Přenos souborů Kopete

en: You have preselected a resource for contact %1, but you still have open chat windows for this contact. The preselected resource will only apply to newly opened chat windows.
cs: Přednastavili jste zdroj pro kontakt %1, ale máte s tímto kontaktem stále otevřená okna pokecu. Přednastavený zdroj se použije pouze pro nově otevřená okna.

en: Jabber Resource Selector
cs: Výběr Jabber služeb

en: Change nickname
cs: Změnit přezdívku

en: Change nickname - Jabber Plugin
cs: Změnit přezdívku - Jabber modul

en: Please enter the new nickname you want to have in the room <i>%1</i>
cs: Prosím, zadejte novou přezdívku, kterou si přejete používat v místnosti <i>%1</i>

en: Choose Account
cs: Zvolit účet

en: Choose an account to handle the URL %1
cs: Zvolte účet pro obsluhu URL %1

en: Do you want to add '%1' to your contact list?
cs: Přejete si přidat '%1' do svého seznamu kontaktů?

en: Add
cs: Přidat

en: Do Not Add
cs: Nepřidávat

en: Do you want to remove '%1' from your contact list?
cs: Přejete si odebrat '%1' ze svého seznamu kontaktů?

en: Remove
cs: Odstranit

en: Do Not Remove
cs: Neodstraňovat

en: Please enter your nickname for the room %1
cs: Prosím, zadejte jméno pro místnost %1

en: You have been invited to %1
cs: Byli jste odpojeni do %1

en: %1 won!
cs: %1 vyhrál!

[ctx: @action:button]
en: Quit Game
cs: Ukončit hru

[ctx: @title:window]
en: KsirK - Load Game
cs: KsirK - Načíst hru

[ctx: @action:button]
en: Start New Game
cs: Spustit novou hru

en: %2 belongs to %3. 1 army. | %2 belongs to %3. %1 armies.
cs[0]: %2 patří %3. 1 armáda.
cs[1]: %2 patří %3. %1 armády.
cs[2]: %2 patří %3. %1 armádám.

en: Cannot save when waiting for a defense.
cs: Nelze uložit při čekání na obranu.

[ctx: @title:window]
en: KsirK - Save Game
cs: KsirK - Uložit htu

en: Saving canceled
cs: Uložení zrušeno

en: Game saved to %1
cs: Hra uložena do %1

en: <b>Nationality:</b>
cs: <b>Národnost:</b>

en: <b>Continent:</b> %1
cs: <b>Kontinent:</b> %1

en: <b>Country:</b> %1
cs: <b>Země:</b> %1

en: <b>Owner:</b> %1
cs: <b>Vlastník:</b> %1

en: Valid
cs: Platný

en: Done
cs: Hotovo

en: Preferences
cs: Předvolby

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: The graphical theme to be used.
cs: Grafický motiv, který má být použit.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
cs: &Hra

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
cs: Na&stavení

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
cs: Nápo&věda

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

en: KsirK - World Domination Strategy Game
cs: KsirK - Strategická hra o světovou nadvládu

en: Current maintainer
cs: Současný správce

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbNewGame)
en: New Local Game
cs: Nová místní hra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbLoad)
en: Load...
cs: Načíst...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbQuit)
en: Quit
cs: Ukončit

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KsirkPreferencesWidget)
en: KsirK Preferences
cs: Předvolby KSirk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_soundEnabled)
en: Sound enabled
cs: Zvuk povolen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_helpEnabled)
en: Show help
cs: Zobrazit nápovědu

en: KsirK - Error
cs: Ksirk - Chyba
