ksirk - en to et translation catalogue (454 entries)

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 1 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 516 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 531 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 536 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: Africa
et: Aafrika

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Algeria
et: Alžeeria

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Arabia
et: Araabia

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 46 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 521 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 526 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 46 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Asia
et: Aasia

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Belgium
et: Belgia

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Brazil
et: Brasiilia

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Chile
et: Tšiili

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: China
et: Hiina

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Eastern US
et: Ida-USA

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Egypt
et: Egiptus

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 531 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 541 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 129 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: Europe
et: Euroopa

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 130 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 134 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: France
et: Prantsusmaa

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 152 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 155 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 155 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Groenland
et: Gröönimaa

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 172 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 175 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 175 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Indonesia
et: Indoneesia

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 182 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 185 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 185 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Iran
et: Iraan

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 202 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 205 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 205 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Italy
et: Itaalia

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 206 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 209 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: Japan
et: Jaapan

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 218 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 220 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 220 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Kazakstan
et: Kasahstan

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 228 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 230 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 230 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Madagascar
et: Madagaskar

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 238 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 240 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 240 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Mexico
et: Mehhiko

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 248 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 260 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 260 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Mongolia
et: Mongoolia

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 258 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 270 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 270 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: New South Wales
et: Uus-Lõuna-Wales

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 268 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 280 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 280 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 288 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 516 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 521 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 300 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: North America
et: Põhja-Ameerika

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 293 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 305 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 305 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Occidental Australia
et: Lääne-Austraalia

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 313 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 536 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 325 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 524 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: Pacific
et: Vaikne ookean

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 328 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 340 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 340 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Papouasie
et: Paapua

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 348 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 360 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 360 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Prussia
et: Preisimaa

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 368 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 380 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 380 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Russia
et: Venemaa

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 378 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 390 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 390 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Scandinavia
et: Skandinaavia

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 388 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 400 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 400 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Siberia
et: Siber

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 398 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 410 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 410 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 408 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 526 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 541 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 420 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: South America
et: Lõuna-Ameerika

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 413 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 417 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 425 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: United Kingdom
et: Ühendkuningriik

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 427 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 435 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 435 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: United States
et: USA

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 441 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 449 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 449 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Western US
et: Lääne-USA

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 451 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 459 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 459 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Zair
et: Sair

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 504 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 512 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 512
en: %1, you'll have to conquer %2 countries and place %3 armies in each one.
et: %1, sul tuleb vallutada %2 riiki ja paigutada igasse neist %3 armeed.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 510 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 518 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 518
en: %1, you'll have to conquer %2 countries.
et: %1, sul tuleb vallutada %2 riiki.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 517 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 525 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 525
en: %1, you'll have to conquer %2, %3 and another continent at your choice.
et: %1, sul tuleb vallutada %2, %3 ja omal valikul veel üks manner.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 522 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 527 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 532 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 537 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 542 i18n: file skins/static/Data/world.
en: %1, you'll have to conquer %2 and %3.
et: %1, sul tuleb vallutada %2 ja %3.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 546 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 554 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 554
en: %1, you'll have to eliminate %2. If it is eliminated by another player, you'll have to conquer %3 countries.
et: %1, sul tuleb kõrvaldada %2. Kui selle kõrvaldab mõni muu mängija, tuleb sul vallutada %3 riiki.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 560
en: This skin shows a world that looks like the real one with some nationalities
    randomly chosen and proposes various interesting goals
et: See nahk näitab tegelikuga sarnanevat maailma, kus on mõned
    juhuslikult valitud rahvused ja pakutakse mitmeid huvitavaid eesmärke.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 566
en: Earth-like
et: Maa sarnane

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 575
en: England
et: Inglismaa

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 250 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 250 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567
en: Middle East
et: Lähis-Ida

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 568
en: This skin shows a world that looks like the real one with some nationalities
    randomly chosen and proposes various interesting goals.
    It features non-animated sprites
et: See nahk näitab tegelikuga sarnanevat maailma, kus on mõned
    juhuslikult valitud rahvused ja pakutakse mitmeid huvitavaid eesmärke.
    Spraidid ei ole animeeritud.

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 574
en: Less animated Earth-like
et: Vähem animeeritud Maa sarnane

note: i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 568
en: This skin shows a world that looks like the real one with some nationalities randomly chosen and proposes various interesting goals.
    It looks like KsirK before vector graphics.
et: See nahk näitab tegelikuga sarnanevat maailma, kus on mõned juhuslikult valitud rahvused ja pakutakse mitmeid huvitavaid eesmärke.
    See näeb välja nagu KsirK enne vektorgraafikat.

note: i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 574
en: Legacy
et: Pärandvara

en: Next Player
et: Järgmine mängija

en: Details
et: Üksikasjad

en: Goal
et: Eesmärk

en: Enable Arena
et: Luba areen

en: Attack 1
et: Ründa ühega

en: Attack 2
et: Ründa kahega

en: Attack 3
et: Ründa kolmega

en: Auto attack
et: Automaatne rünnak

en: Move 1
et: Liiguta üht

en: Move 5
et: Liiguta viit

en: Move 10
et: Liiguta kümmet

en: Disable Arena
et: Keela areen

en: You are invading <font color="blue">%1</font> with <font color="red">%2</font>!
et: Sa tungisid <font color="blue">%1</font> kallale <font color="red">%2</font> abil!

en: <br><i>Choose the number of invading armies.</i>
et: <br><i>Vali sissetungivate armeede arv.</i>

en: You are moving armies from <font color="red">%1</font> to <font color="blue">%2</font>!
et: Sa liigutad armeesid <font color="red">%1</font> pealt <font color="blue">%2</font> peale!

en: <br><i>Choose the number of armies to move.</i>
et: <br><i>Vali liigutatavate armeede arv.</i>

en: Nickname
et: Hüüdnimi

en: Skin
et: Nahk

en: Nb players
et: Mängijate arv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Connection to the Jabber Network
et: Ühenduse loomine Jabberi võrguga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Jabber ID:
et: Jabberi ID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Password:
et: Parool:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, connectbutton)
en: Connect
et: Ühenda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: State:
et: Olek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Joining a KsirK Jabber Chatroom
et: Ühinemine KSirKi Jabberi jututoaga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Room JID:
et: Ruumi JID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Nickname:
et: Hüüdnimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Room Password:
et: Ruumi parool:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, joinroombutton)
en: Join Room
et: Ühine ruumiga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Games in the Room
et: Mängud ruumis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startnewgamebutton)
en: Start a New Game
et: Alusta uut mängu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, joingamebutton)
en: Join Selected Game
et: Ühine valitud mänguga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: <b>Note:</b> Playing over the Jabber network is an experimental feature in KsirK.<br/>Particularly, the distribution of armies at game beginning is very slow (expect something like one minute).
et: <b>Märkus:</b> mängimine Jabberi võrgus on KSirKi eksperimentaalne võimalus.<br/>Eriti  tuleb tähele panna, et sõjavägede paigutamine on väga aeglane (võib arvestada vähemalt minutiga).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelbutton)
en: Cancel
et: Loobu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, JoinGameDialog)
en: Join Network Game Configuration
et: Võrgumänguga ühinemise seadistus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network Configuration
et: Võrguseadistus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Host:
et: Masin:

en: Name already in use. Please choose another one.
et: Nimi on juba kasutusel. Palun vali mõni muu nimi.

en: Empty name. Please choose another one.
et: Nimi puudub. Palun vali mõni nimi

en: Player Number %1, please type in your name and choose your nation:
et: Mängija number %1, palun kirjuta oma nimi ja vali rahvas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total number of players:
et: Mängijate koguarv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, playersNumberEntry)
en: Spin this to choose the number of players.
et: Siin saab valida mängijate arvu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, playersNumberEntry)
en: A spin box to choose the number of players
et: Kerimiskast mängijate arvu valimiseks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, localPlayersNumberLabel)
en: Number of local players:
et: Kohalike mängijate arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tcpPortLabel)
en: TCP port on which to offer connections:
et: Ühendusteks mõeldud TCP port:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Skin:
et: Nahk:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, skinCombo)
en: Choose the skin (map, nationalities, etc.) to use for this game.
et: Vali mängus kasutatav nahk (kaart, rahvused jne.).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, skinCombo)
en: A combo listing all the available skins.
et: Kõigi saadaolevate nahkade liitkast.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, goalGroup)
en: Goal Type
et: Eesmärgi tüüp

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioWorld)
en: Choose this for players to have to conquer all the world to win.
et: Selle valimisel peab mängija võitmiseks vallutama kogu maailma.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioWorld)
en: In this mode, a player will have to conquer all the world to win.
et: Selle korral peab mängija võitmiseks vallutama kogu maailma.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioWorld)
en: World con&quest
et: Maailma &vallutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioGoal)
en: Choose this to have a goal assigned to each player.
et: Selle valimisel antakse igale mängijale oma eesmärk.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioGoal)
en: In this mode, a goal will be assigned to each player, which he will have to reach in order to win.
et: Selle korral antakses igale mängijale eesmärk, mille ta peab võitmiseks täitma.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioGoal)
en: Reach a goa&l
et: Eesmär&gi saavutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextButton)
en: Next >>
et: Järgmine >>

en: Skins directory not found - Verify your installation
    Program cannot continue
et: Nahkade kataloogi ei leitud - kontrolli paigaldust
    Programm ei saa tööd jätkata

en: Fatal Error!
et: Saatuslik viga!

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameSummary) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: New Game Summary
et: Uue mängu kokkuvõte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, skinNameLabel)
en: skin name
et: naha nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Players
et: Mängijad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Goal type:
et: Eesmärgi tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, goalTypeLabel)
en: goal type
et: eesmärgi tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Name
et: Nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Nationality
et: Rahvus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Computer
et: Arvuti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Network
et: Võrk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previousButton)
en: << Previous
et: << Eelmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, finishButton)
en: Start
et: Alusta

en: Reach a goal
et: Eesmärgi saavutamine

en: World conquest
et: Maailma vallutamine

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QPlayerSetupWidget) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TcpConnectWidget)
en: Player Setup
et: Mängija seadistamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Player number %1, please enter your name and choose your nation:
et: Mängija number %1, palun sisesta oma nimi ja vali rahvus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, nationCombo) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, waitedPlayersCombo)
en: Choose your nation
et: Vali oma rahvus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, nationCombo) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, waitedPlayersCombo)
en: A combo box that lists currently available nations.
    Choose one of them. It will be your nation during the game
et: Kõiki saadaolevaid rahvusi näitav liitkast.
    Vali neist üks, mis jääb sinu rahvuseks mängu ajal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Enter your password:
et: Sisesta parool:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, isComputerCheckBox)
en: Pla&yer is computer
et: Mängi&ja on arvuti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, QWaitedPlayerSetupDialog)
en: Saved Player Selection
et: Salvestatud mängija valik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Please select your saved player:
et: Palun vali salvestatud mängija:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RestartOrExitDialog)
en: New Game or Exit
et: Uus mäng või väljumine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newGameButton)
en: New Game
et: Uus mäng

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newGameButton)
en: Starts a new game
et: Käivitab uue mängu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doNothingButton)
en: Do Nothing
et: Ära tee midagi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, doNothingButton)
en: Do nothing. Game buttons will be available
et: Midagi ei tehta. Kasutada saab mängu nuppe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exitButton)
en: Exit
et: Välju

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, exitButton)
en: Quit KsirK
et: Välju KsirKist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, messageLabel)
en: %1 won! Do you want to play again?
et: %1 võitis! Kas soovid uuesti mängida?

en: Error - No receiving country selected while computer player %2 had still 1 army to place. This is bug probably #2232 at www.gna.org. | Error - No receiving country selected while computer player %2 had still %1 armies to place. This is bug probably #2232 at www.gna.org.
et[0]: Viga - ühtegi sihtmaad ei ole valitud, aga arvutimängija %2 peab veel paigutama armee. See on tõenäoliselt tingitud www.gna.org-i veast 2232.
et[1]: Viga - ühtegi sihtmaad ei ole valitud, aga arvutimängija %2 peab veel paigutama %1 armeed. See on tõenäoliselt tingitud www.gna.org-i veast 2232.

en: Fatal Error
et: Saatuslik viga

en: KsirK - Network configuration
et: KsirK - võrguseadistused

en: Please type in the port number on which to offer connections:
et: Palun kirjuta ühendusteks mõeldud pordi number:

en: Do you really want to end your current game and join another?
et: Kas tõesti soovid lõpetada aktiivse mängu ja ühineda teise mänguga?

en: New game confirmation
et: Uue mängu kinnitus

en: %1 (%2) joined game ; waiting for %3 players to connect
et: %1 (%2) ühines mänguga; oodatakse, kuni ühineb %3 mängijat

en: Please choose another name
et: Palun vali mõni muu nimi

en: KsirK - Name already used!
et: KsirK - nimi on juba kasutusel!

en: Player number %1, what's your name?
et: Mängija number %1, mis on sinu nimi?

en: Error - Player %1, you have to choose a name.
et: Viga - mängija %1, sa pead valida nime.

[ctx: @info Forged player name]
en: Player%1
et: Mängija%1

en: Please choose another nation
et: Palun vali mõni muu rahvus

en: KsirK - Nation already used!
et: KsirK - rahvus on juba kasutusel!

en: KsirK - Lost connection to server!
    What do you want to do?
et: KsirK - ühendus serveriga kadus!
    Mida soovid ette võtta?

en: Starting a new game or exit.
et: Uue mängu käivitamine või väljumine.

en: Do nothing
et: Ära tee midagi

en: Lost connection to a client.
    For the moment, you can only save the game and start a new one or quit.
    This will be improved in a future version.
et: Ühendus kliendiga kadus.
    Praegu on võimalik ainult mäng salvestada ja alustada uut või väljuda.
    Tulevikus on valikuid loodetavasti rohkem.

en: KsirK - Lost connection to client!
et: KsirK - kadus ühendus kliendiga!

en: Do want to save your game?
et: Kas soovid oma mängu salvestada?

en: %1: %2 armies to place
et: %1: %2 armeed paigutada

en: Now, place your armies in your countries<br>by clicking in the target countries.
et: Paiguta nüüd oma armeed riikidesse,<br>klõpsates selleks vajalikel riikidel.

en: %1, your goal will be displayed. Please<br>make sure that no other player can see it!
et: %1, näidatakse sinu eesmärki.<br>Palun kontrolli, et seda ei näeks teised mängijad!

en: KsirK - Displaying Goal
et: KsirK - eesmärgi näitamine

en: %1 chooses its defense
et: %1 valib oma kaitse

en: %1 choose to end recycling; there are now %2 players who want so
et: %1 otsustas taaskasutuse lõpetada; nüüd on selliseid mängijaid %2

en: Problem : no one destroyed
et: Probleem: mitte midagi ei ole hävitatud

en: KsirK - Error!
et: KsirK - viga!

en: You entered an invalid password.
    Please try again.
et: Sisestasid vigase parooli.
    Palun proovi uuesti.

en: KsirK - Invalid password!
et: KsirK - vigane parool!

en: %1, you have not played anything this turn.
    Do you really want to lose your turn?
et: %1, sa ei ole selle käigu ajal veel midagi teinud.
    Kas tõesti soovid käigu vahele jätta?

en: Really Next Player?
et: Kas tõesti järgmine mängija?

en: You must conquer the World!
et: Sul tuleb vallutada maailm!

en: %1 (already dead)
et: %1 (juba surnud)

en: Error: no player to destroy
et: Viga: pole ühtegi mängijat hävitada

en: <br>%1 is still alive...
et: <br>%1 on ikka veel elus...

en: <br>%2, you still have 1 country to conquer... | <br>%2, you still have %1 countries to conquer...
et[0]: <br>%2, sul on veel 1 riik vallutada...
et[1]: <br>%2, sul on veel %1 riiki vallutada...

en: <br>Your goal is reached: %2 is dead and you possess %1 country. | <br>Your goal is reached: %2 is dead and you possess %1 countries.
et[0]: <br>Sinu eesmärk on saavutatud: %2 on surnud ja sinu valduses on %1 riik.
et[1]: <br>Sinu eesmärk on saavutatud: %2 on surnud ja sinu valduses on %1 riiki.

en: <br>%2, you have enough countries but you still have to put more than 1 army on %3 of them... | <br>%2, you have enough countries but you still have to put more than %1 armies on %3 of them...
et[0]: <br>%2, sul on piisavalt riike, aga sul tuleb veel paigutada üle 1 armee neist %3 riiki...
et[1]: <br>%2, sul on piisavalt riike, aga sul tuleb veel paigutada üle %1 armee neist %3 riiki...

en: <br>%1, you still have to conquer
et: <br>%1, sul tuleb veel vallutada

en: 1 country in %2 | %1 countries in %2
et[0]: 1 riik %2 mandril
et[1]: %1 riiki %2 mandril

en:  and
et:  ja

[ctx: @info An element of the enumeration of the number of countries in the given continent]
en: %1 in %2
et: %1 %2 mandril

en: KsirK - Goal Display
et: KsirK - eesmärgi näitamine

en: No message...
et: Teateid pole...

en: Pool filename not found
    Program cannot continue
et: Puuli failinime ei leitud
    Programm ei saa tööd jätkata

en: Error!
et: Viga!

en: Map mask image not found
    Program cannot continue
et: Kaardimaski pilti ei leitud
    Programm ei saa tööd jätkata

en: Cannot move %1 armies from %2 to %3
et: %1 armee liigutamine %2 pealt %3 peale ei ole võimalik

en: Moving %1 armies from %2 to %3
et: %1 armee liigutamine %2 pealt %3 peale

en: Sound roule not found - Verify your installation<br>Program cannot continue
et: Rolli heli ei leitud - kontrolli paigaldust<br>Programm ei saa tööd jätkata

en: Sound cannon not found - Verify your installation<br>Program cannot continue
et: Kahuri heli ei leitud - kontrolli paigaldust<br>Programm ei saa tööd jätkata

en: Sound crash not found - Verify your installation
    Program cannot continue
et: Purunemise heli ei leitud - kontrolli paigaldust
    Programm ei saa tööd jätkata

en: Problem: no one destroyed
et: Probleem: mitte midagi ei ole hävitatud

en: Bug: who should be 0, 1 or 2.
et: Viga: kes peaks olema 0, 1 või 2.

en: Please connect first.
et: Palun loo kõigepealt ühendus.

en: Jabber Error
et: Jabberi viga

en: SSL support could not be initialized for account %1. This is most likely because the QCA TLS plugin is not installed on your system.
et: SSL tuge kontole %1 ei õnnestunud initsialiseerida. Kõige tõenäolisem põhjus on see, et QCA TLS plugin ei ole paigaldatud.

en: Jabber SSL Error
et: Jabberi SSL-i viga

en: The host name does not match the one in the certificate.
et: Masinanimi ei vasta sellele, millele on sertifikaat välja antud.

en: The certificate is invalid.
et: Sertifikaat ei ole kehtiv.

en: No certificate was presented.
et: Sertifikaati pole.

en: The Certificate Authority rejected the certificate.
et: Sertifitseerimiskeskus lükkas sertifikaadi tagasi.

en: The certificate is not trusted.
et: Sertifikaat ei ole usaldusväärne.

en: The signature is invalid.
et: Allkiri on vigane.

en: The Certificate Authority is invalid.
et: Sertifitseerimiskeskus on vigane.

en: Invalid certificate purpose.
et: Vigane sertifikaadi otstarve.

en: The certificate is self-signed.
et: Sertifikaadi on selle looja ise allkirjastanud.

en: The certificate has been revoked.
et: Sertifikaat on tühistatud.

en: Maximum certificate chain length was exceeded.
et: Sertifikaadiahel ületab maksimumpikkust.

en: The certificate has expired.
et: Sertifikaat on aegunud.

en: The Certificate Authority has expired.
et: Sertifitseerimiskeskus on aegunud.

en: Validity is unknown.
et: Kehtivus pole teada.

en: <qt><p>The identity and the certificate of server %1 could not be validated for account %2:</p><p>%3</p><p>%4</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
et: <qt><p>Serveri %1 identiteedi ja sertifikaadi õigsust kontole %2 ei õnnestu kontrollida:</p><p>%3</p><p>%4</p><p>Kas soovid jätkata?</p></qt>

en: <qt><p>The certificate of server %1 could not be validated for account %2: %3</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
et: <qt><p>Serveri %1 sertifikaadi õigsust kontole %2 ei õnnestu kontrollida: %3</p><p>Kas soovid jätkata?</p></qt>

en: Jabber Connection Certificate Problem
et: Jabberi ühenduse sertifikaadi probleem

en: An encrypted connection with the Jabber server could not be established.
et: Krüptitud ühenduse loomine Jabberi serveriga nurjus.

en: Jabber Connection Error
et: Jabberi ühenduse viga

en: Malformed packet received.
et: Saadi vigane pakett.

en: There was an unrecoverable error in the protocol.
et: Protokollis tekkis parandamatu viga.

en: Generic stream error.
et: Üldine voo viga.

en: There was a conflict in the information received.
et: Saadud infos esines konflikt.

en: The stream timed out.
et: Voog aegus.

en: Internal server error.
et: Serveri sisemine viga.

en: Stream packet received from an invalid address.
et: Voopakett saadi vigaselt aadressilt.

en: Malformed stream packet received.
et: Saadi vigane voopakett.

en: Policy violation in the protocol stream.
et: Reegli rikkumine protokollivoos.

en: Resource constraint.
et: Ressursi piirang.

en: System shutdown.
et: Süsteemi sulgemine.

en: Unknown reason.
et: Tundmatu põhjus.

en: There was an error in the protocol stream: %1
et: Tekkis viga protokollivoos: %1

en: Host not found.
et: Masinat ei leitud.

en: Address is already in use.
et: Aadress on juba kasutusel.

en: Cannot recreate the socket.
et: Sokli taasloomine nurjus.

en: Cannot bind the socket again.
et: Sokli taassidumine nurjus.

en: Socket is already connected.
et: Sokkel on juba ühendatud.

en: Socket is not connected.
et: Sokkel pole ühendatud.

en: Socket is not bound.
et: Sokkel pole seotud.

en: Socket has not been created.
et: Soklit pole loodud.

en: The socket operation would block. You should not see this error: please use "Report Bug" from the Help menu.
et: Soklitoiming on blokeeritud. Tegelikult ei peaks sellist viga nägemagi, palun vali abimenüüst käsk "Saada vearaport".

en: Connection refused.
et: Ühendusest keelduti.

en: Connection timed out.
et: Ühendus aegus.

en: Connection attempt already in progress.
et: Ühendust juba proovitakse luua.

en: Network failure.
et: Võrgu viga.

en: Operation is not supported.
et: Toiming pole toetatud.

en: Socket timed out.
et: Sokkel aegus.

en: There was a connection error: %1
et: Tekkis ühenduse viga: %1

en: Unknown host.
et: Tundmatu masin.

en: Could not connect to a required remote resource.
et: Nõutud võrguressursiga ei saadud ühendust.

en: It appears we have been redirected to another server; I do not know how to handle this.
et: Paistab, et meid suunati ümber teise serverisse. Sellega ei oska küll midagi peale hakata.

en: Unsupported protocol version.
et: Protokolli toetuseta versioon.

en: Unknown error.
et: Tundmatu viga.

en: There was a negotiation error: %1
et: Läbirääkimiste viga: %1

en: Server rejected our request to start the TLS handshake.
et: Server keeldus meie soovist alustada TLS läbirääkimisi.

en: Failed to establish a secure connection.
et: Turvalise ühenduse loomine nurjus.

en: There was a Transport Layer Security (TLS) error: %1
et: Tekkis transpordikihi turvalisuse (TLS) viga: %1

en: Login failed with unknown reason.
et: Sisselogimine nurjus teadmata põhjusel.

en: No appropriate authentication mechanism available.
et: Pole ühtki sobivat autentimismehhanismi.

en: Bad SASL authentication protocol.
et: Vigane SASL autentimise protokoll.

en: Server failed mutual authentication.
et: Server ei tulnud toime vastastikuse autentimisega.

en: Encryption is required but not present.
et: Vajalik on krüptimine, kuid see ei ole võimalik.

en: Invalid user ID.
et: Vigane kasutaja ID

en: Invalid mechanism.
et: Vigane mehhanism.

en: Invalid realm.
et: Vigane ala.

en: Mechanism too weak.
et: Liiga nõrk mehhanism.

en: Wrong credentials supplied. (check your user ID and password)
et: Anti valed andmed (kontrolli oma kasutajatunnust ja parooli)

en: Temporary failure, please try again later.
et: Ajutine nurjumine, palun proovi hiljem uuesti.

en: There was an error authenticating with the server: %1
et: Tekkis viga serveris autentimisega: %1

en: Transport Layer Security (TLS) problem.
et: Transpordikihi turvalisuse (TLS) probleem.

en: Simple Authentication and Security Layer (SASL) problem.
et: Lihtsa autentimis- ja turvalisuskihi (SASL) probleem.

en: There was an error in the security layer: %1
et: Tekkis turvalisuskihi viga: %1

en: No permission to bind the resource.
et: Pole õigust ressurssi siduda.

en: The resource is already in use.
et: Ressurss on juba kasutusel.

en: Could not bind a resource: %1
et: Ressursi sidumine nurjus: %1

en: Connection problem with Jabber server %1
et: Viga ühendumisel Jabberi serveriga %1

en: The Jabber user %1 removed %2's subscription to him/her. This account will no longer be able to view his/her online/offline status. Do you want to delete the contact?
et: Jabberi kasutaja %1 eemaldas kontakti %2. See konto ei näe nüüd enam tema võrguolekut. Kas soovid kontakti kustutada?

en: Notification
et: Märguanne

en: Keep
et: Jäta alles

en: A password is required to join the room %1.
et: Ruumiga %1 liitumiseks on vajalik parool.

en: Error trying to join %1: nickname %2 is already in use
et: Viga liitumisel ruumiga %1: hüüdnimi %2 on juba kasutusel

en: Provide your nickname
et: Hüüdnime määramine

en: You cannot join the room %1 because you have been banned
et: Sa ei saa ruumiga %1 liituda, sest sa oled pagendatud

en: Jabber Group Chat
et: Jabberi grupivestlus

en: You cannot join the room %1 because the maximum number of users has been reached
et: Sa ei saa ruumiga %1 liituda, sest kasutajate arv on juba maksimaalne

en: No reason given by the server
et: Server ei teatanud ühtegi põhjust

en: There was an error processing your request for groupchat %1. (Reason: %2, Code %3)
et: Tekkis viga sinu soovi töötlemisel liituda grupivestlusega %1. (Põhjus: %2, kood %3)

en: An error occurred while trying to remove the account:
    %1
et: Tekkis viga konto eemaldamisel:
    %1

en: Jabber Account Unregistration
et: Jabberi konto registreerimise tühistamine

en: You cannot see each others' status.
et: Teineteise olekut ei saa näha.

en: You can see this contact's status, but he/she cannot see your status.
et: Sa võid näha selle kontakti olekut, aga tema sinu oma mitte.

en: This contact can see your status, but you cannot see his/her status.
et: See kontakt võib näha sinu olekut, aga sina tema oma mitte.

en: You can see each others' status.
et: Näete üksteise olekut.

en: Client
et: Klient

en: Timestamp
et: Ajatempel

en: Message
et: Teade

en: Downloading of Jabber contact photo failed.
et: Jabberi kontakti foto allalaadimine nurjus.

en: Groupchat bookmark
et: Grupivestluse järjehoidja

en: Authorization
et: Autentimine

en: (Re)send Authorization To
et: Autentimise (taas)saatmine kasutajale

en: (Re)request Authorization From
et: Autentimise (taas)nõudmine kasutajalt

en: Remove Authorization From
et: Autentimise eemaldamine kasutajalt

en: Set Availability
et: Kättesaadavuse määramine

en: Online
et: Võrgus

en: Free to Chat
et: Vestluseks vaba

en: Away
et: Eemal

en: Extended Away
et: Pikaajaline eemalolek

en: Do Not Disturb
et: Ära häiri

en: Invisible
et: Nähtamatu

en: Select Resource
et: Ressursi valimine

en: Automatic (best/default resource)
et: Automaatne (parim või vaikeressurss)

en: Voice call
et: Häälvestlus

en: The original message is: <i>" %1 "</i><br />
et: Algne sõnum: <i>" %1 "</i><br />

en: <qt><i>%1</i> has invited you to join the conference <b>%2</b><br />%3<br />If you want to accept and join, just <b>enter your nickname</b> and press ok<br />If you want to decline, press cancel</qt>
et: <qt><i>%1</i> kutsus sind liituma jututoaga <b>%2</b><br />%3<br />Kui soovid liituda, <b>sisesta oma hüüdnimi</b> ja klõpsa OK<br />Kui sa ei soovi liituda, klõpsa 'Loobu'.</qt>

en: Invited to a conference - Jabber Plugin
et: Kutse jututuppa - Jabberi plugin

en: Message has been displayed
et: Sõnumit on näidatud

en: Message has been delivered
et: Sõnum on edastatud

en: Message stored on the server, contact offline
et: Sõnum salvestati serverisse, kontakt pole võrgus

en: %1 has ended his/her participation in the chat session.
et: %1 lõpetas osalemise selles vestluses.

en: Your message could not be delivered: "%1", Reason: "%2"
et: Sõnumit ei saa kätte toimetada: "%1". Põhjus: "%2"

en: Do you also want to remove user %1's authorization to see your status?
et: Kas soovid ka eemaldada kontakti '%1' õiguse näha sinu olekut?

en: Kopete File Transfer
et: Kopete failiedastus

en: You have preselected a resource for contact %1, but you still have open chat windows for this contact. The preselected resource will only apply to newly opened chat windows.
et: Oled eelnevalt valinud ressursi kontaktile %1, kuid sul on selle kontaktiga veel avatud vestlusaknad. Eelnevalt valitud ressurssi kasutatakse ainult uute vestlusakende avamisel.

en: Jabber Resource Selector
et: Jabberi ressursi valija

en: Change nickname
et: Muuda hüüdnime

en: Change nickname - Jabber Plugin
et: Hüüdnime muutmine - Jabberi plugin

en: Please enter the new nickname you want to have in the room <i>%1</i>
et: Palun sisesta uus hüüdnimi, mida soovid kasutada ruumis <i>%1</i>

en: Choose Account
et: Konto valik

en: Choose an account to handle the URL %1
et: Konto valimine URL-i %1 käsitlemiseks

en: Do you want to add '%1' to your contact list?
et: Kas lisada '%1' sinu kontaktide nimekirja?

en: Add
et: Lisa

en: Do Not Add
et: Ära lisa

en: Do you want to remove '%1' from your contact list?
et: Kas eemaldada '%1' sinu kontaktide nimekirjast?

en: Remove
et: Eemalda

en: Do Not Remove
et: Ära eemalda

en: Please enter your nickname for the room %1
et: Palun sisesta oma hüüdnimi ruumis %1

en: You have been invited to %1
et: Sind kutsuti jututuppa %1

en: Cannot load icon<br>Program cannot continue
et: Ikooni laadimine nurjus<br>Programm ei saa tööd jätkata

en: Cannot load button image %1<br>Program cannot continue
et: Nupu pildi %1 laadimine nurjus<br>Programm ei saa tööd jätkata

en: Play over Jabber
et: Mängi Jabberis

en: Play KsirK over the Jabber Network
et: KSirKi mängimine Jabberi võrgus

en: Allow to connect to a KsirK Jabber Multi User Gaming Room to create new games or to join present games
et: Võimaldab ühineda KSirKi Jabberi mitmekasutaja-mänguruumiga uue mängu loomiseks või liitumiseks mõne olemasoleva mänguga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbNewSocketGame)
en: New Standard TCP/IP Network Game
et: Uus standardne TCP/IP võrgumäng

en: New TCP/IP
et: Uus TCP/IP

en: Create a new standard TCP/IP network game
et: Uue standardse TCP/IP võrgumängu loomine

en: Join a Standard TCP/IP Network Game
et: Ühinemine standardse TCP/IP võrgumänguga

en: Join TCP/IP
et: Ühinemine TCP/IP-ga

en: Join a standard TCP/IP network game
et: Ühinemine standardse TCP/IP võrgumänguga

en: Display the Current Player's Goal
et: Aktiivse mängija eesmärgi nätamine

en: Display the current player's goal
et: Kuvab aktiivse mängija eesmärki

en: Contextual Help
et: Kontekstiabi

en: Lets the next player play
et: Laseb järgmisel mängijal mängida

en: Finish moves
et: Lõpeta käik

en: Finish moving the current sprites
et: Lõpeta aktiivsed spraitide käigud

en: World definition file not found - Verify your installation<br>Program cannot continue
et: Maailma definitsioonifaili el leitud - kontrolli paigaldust<br>Programm ei saa tööd jätkata

en: <font color="red">%1 conquered %2 from %3</font>
et: <font color="red">%1 vallutas %2 %3 käest</font>

en: %1, you are defeated! Bye, bye...
et: %1, sa said lüüa! Hüvasti...

en: %1: it is up to you again
et: %1: taas on sinu kord otsustada

en: %1 won!
et: %1 võitis!

en: <big><b>%1</b>, you won!</big>
et: <big><b>%1</b>, sa võitsid!</big>

en: <br>Winner's goal was stated like this:<br><i>%1</i><br><br>Do you want to play again?
et: <br>Võitja eesmärk oli järgmine:<br><i>%1</i><br><br>Kas soovid uuesti mängida?

en: <br>You conquered all the world!
et: <br>Sa vallutasid kogu maailma!

en: <br>He conquered all the world!
et: <br>Ta vallutas kogu maailma!

en: Do you want to quit the game?
et: Kas väljuda mängust?

en: Before you quit, do you want to save your game?
et: Kas salvestada mäng enne väljumist?

en: Waiting for the connection of %1 network players.
et: Oodatakse %1 võrgumängija ühendumist.

en: <font color="red">%2</font> attacks you from <font color="red">%3</font> with 1 army!<br> How do you want to defend <font color="blue">%4</font>? | <font color="red">%2</font> attacks you from <font color="red">%3</font> with %1 armies!<br> How do you want to defend <font color="blue">%4</font>?
et[0]: <font color="red">%2</font> ründab sind <font color="red">%3</font> pealt 1 armeega! Kuidas peaks <font color="blue">%4</font> end kaitsma?
et[1]: <font color="red">%2</font> ründab sind <font color="red">%3</font> pealt %1 armeega! Kuidas peaks <font color="blue">%4</font> end kaitsma?

en: Defend 1
et: Kaitse ühega

en: Defend 2
et: Kaitse kahega

en: Defend-Auto
et: Automaatne kaitse

en: Waiting for %1 players to connect
et: Oodatakse %1 mängija ühenemist

en: There is no country here!
et: Siin ei ole ühtegi riiki!

en: You are not the owner of the first country: %1!
et: Sa ei ole esimese riigi omanik: %1!

en: You are not the owner of the second country: %1!
et: Sa ei ole teise riigi omanik: %1!

en: You are trying to move armies from %1 to itself!
et: Sa püüad liigutada armeesid %1 pealt iseenda peale!

en: %1 is not a neighbour of %2!
et: %1 ja %2 ei ole naabrid!

en: Moving armies from %1 to %2.
et: Armeede liigutamine %1 pealt %2 peale.

en: You are the owner of the second country: %1!
et: Sa oled teise riigi omanik: %1!

en: Ready to fight!
et: Valmis võitlema!

en: <font color="orange">No country here!</font>
et: <font color="orange">Siin ei ole ühtegi riiki!</font>

en: <font color="orange">You are not the owner of %1!</font>
et: <font color="orange">Sa ei ole %1 omanik!</font>

en: <font color="orange">There is only %1 armies in %2!</font>
et: <font color="orange">%2 on ainult %1 armeega!</font>

en: %1, you defend with the only army you have in %2.
et: %1, sa kaitsed ainult ühe armeega, mida %2 saab kasutada.

en: Exchange armies again or continue?
et: Kas vahetada armeesid või jätkata?

en: You must distribute
    all your armies
et: Sa pead paigutama
    kõik oma armeed

en: Battle ongoing.
et: Käib lahing.

en: %1, it is up to you.
et: %1, otsus on sinu teha.

en: Do you really want to end your current game and start a new one?
et: Kas tõesti lõpetada aktiivne mäng ja alustada uut?

en: <b>KsirK quick Introduction</b>
et: <b>KsirKi kiire sissejuhatus</b>

en: Attacks and moves are issued through drag & drop between neighbour countries.
et: Ründamine ja liigutamine käib ühest riigist naaberriiki lohistades.

en: Start a new game or join a network game with the menu or the toolbar...
et: Alusta uut mängu või ühine võrgumänguga menüü või tööriistariba abil...

en: and then let the system guide you through messages and tooltips appearing on buttons when hovering above them. You can disable bubble help in the options window.
et: ja lase seejärel süsteemil juhtida end teadete ja kohtspikrite abil, mida näeb, kui viia hiir nupu kohale. Kohtspikrid võib keelata valikute aknas.

en: Don't show messages anymore
et: Teateid rohkem ei näidata

en: %2 belongs to %3. 1 army. | %2 belongs to %3. %1 armies.
et[0]: %2 kuulub mängijale %3. 1 armee.
et[1]: %2 kuulub mängijale %3. %1 armeed.

en: Cannot save when waiting for a defense.
et: Kaitset oodates ei saa salvestada.

en: Saving canceled
et: Salvestamine katkestati

en: Game saved to %1
et: Mäng on salvestatud kui %1

en: Only game master can save the game in network playing.
et: Võrgumängu korral saab mängu salvestada ainult mängujuht.

en: Attack by drag & drop between countries<br>Move armies the same way (last action of a turn).
et: Rünnak käib lohistamisega riikide vahel<br>Armeede liigutamine käib samamoodi (käigu viimane tegevus).

en: <b>Nationality:</b>
et: <b>Rahvus:</b>

en: <b>Continent:</b> %1
et: <b>Manner:</b> %1

en: <b>Country:</b> %1
et: <b>Riik:</b> %1

en: <b>Owner:</b> %1
et: <b> Omanik:</b> %1

en: <b><u>Country details</u></b>
et: <b><u>Riigi üksikasjad</u></b>

en: <i>Fighting in progress...</i>
et: <i>Käib võitlus...</i>

en: <font color="red">Attack</font> with 1 army.<br> | <font color="red">Attack</font> with %1 armies.<br>
et[0]: <font color="red">Rünnak</font> 1 armeega.<br>
et[1]: <font color="red">Rünnak</font> %1 armeega.<br>

en: <font color="blue">Defend</font> with 1 army.<br> | <font color="blue">Defend</font> with %1 armies.<br>
et[0]: <font color="blue">Kaitse</font> 1 armeega.<br>
et[1]: <font color="blue">Kaitse</font> %1 armeega.<br>

en: Stop Auto-Attack
et: Peata automaatne rünnak

en: Stop Auto-Defense
et: Peata automaatne kaitse

en: Valid
et: Sobib

en: Recycle
et: Vaata uuesti üle

en: Done
et: Valmis

en: %1 army to place | %1 armies to place
et[0]: %1 armee paigutada
et[1]: %1 armeed paigutada

en: <u><b>Change some<br>placements?</b></u>
et: <u><b>Kas muuta<br>mõningaid paigutusi?</b></u>

en: 1 army to place | %1 armies to place
et[0]: 1 armee paigutada
et[1]: %1 armeed paigutada

en: <b>Armies:</b> %1
et: <b>Armeed:</b> %1

en: <font color="red">lost armies: %1</font>
et: <font color="red">kaotatud armeesid: %1</font>

en: <font color="blue">lost armies: %1</font>
et: <font color="blue">kaotatud armeesid: %1</font>

en: Preferences
et: Eelistused

note: i18n: ectx: label, entry (spritesSpeed), group (General)
en: The sprites speed: slow, normal, quick, immediate
et: Spraitide kiirus: aeglane, tavaline, kiire, otsekohene

note: i18n: ectx: label, entry (soundEnabled), group (General)
en: If true, sounds are played; they are not otherwise.
et: Valimise korral esitatakse helisid, muidu mitte.

note: i18n: ectx: label, entry (helpEnabled), group (General)
en: If true, help is displayed; they are not otherwise.
et: Valimise korral näidatakse abi, muidu mitte.

note: i18n: ectx: label, entry (showArmiesNumbers), group (General)
en: If true, the number of armies is displayed on each country.
et: Valimise korral näidatakse iga riigi armeede arvu.

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: The graphical theme to be used.
et: Kasutatav graafiline teema.

note: i18n: ectx: label, entry (jabberId), group (General)
en: The last used Jabber Id.
et: Viimati kasutatud Jabberi ID.

note: i18n: ectx: label, entry (jabberPassword), group (General)
en: The password of the last used Jabber Id.
et: Viimati kasutatud Jabberi ID parool.

note: i18n: ectx: label, entry (roomJid), group (General)
en: The last used Jabber groupchat room.
et: Viimati kasutatud Jabberi grupivestluse ruum.

note: i18n: ectx: label, entry (roomPassword), group (General)
en: The password for last used Jabber groupchat room.
et: Viimati kasutatud Jabberi grupivestluse ruumi parool.

note: i18n: ectx: label, entry (nickname), group (General)
en: The nickname used in the last used Jabber groupchat room.
et: Viimati kasutatud Jabberi grupivestluse ruumis kasutatud hüüdnimi.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
et: &Mäng

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
et: &Abi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: KsirK - World Domination Strategy Game
et: KsirK - maailma vallutamise strateegiamäng

en: (c) 2002-2015, Gaël de Chalendar
et: (c) 2002-2015: Gaël de Chalendar

en: For help and user manual, please see
    the KsirK web site.
et: Abi ja käsiraamatut otsi palun
    KsirKi veebileheküljelt.

en: Current maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Michal Golunski (Polish translation)
et: Michal Golunski (poola tõlge)

en: French students of the 'IUP ISI 2007-2008':
et: Prantsuse tudengid 'IUP ISI 2007-2008' ajal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbNewGame)
en: New Local Game
et: Uus kohalik mäng

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbJabberGame)
en: Play KsirK over Jabber Network
et: KSirKi mängimine Jabberi võrgus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbJoin)
en: Join Standard TCP/IP Network Game
et: Ühine standardse TCP/IP võrgumänguga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbQuit)
en: Quit
et: Välju

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KsirkPreferencesWidget)
en: KsirK Preferences
et: KsirKi eelistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_soundEnabled)
en: Sound enabled
et: Heli lubatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_helpEnabled)
en: Show help
et: Abi näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showArmiesNumbers)
en: Show number of armies on countries
et: Iga riigi armeede arvu näitamine

en: Wrong save game format. Waited %1 and got %2!
et: Vale mängu salvestamise vorming. Oodati %1, aga saadi %2!

en: KsirK - Cannot load!
et: KsirK - laadimine nurjus!

en: Current player is: %1
et: Aktiivne mängija on: %1

en: Skin file parsing error
et: Nahafaili parsimise viga

en: KsirK - Error
et: KsirK - viga

en: Cannot find Max X for sprite: no background!
et: Maks. X-i spraidi jaoks ei leitud: taust puudub!

en: Cannot find Max Y for sprite: no background!
et: Maks. Y-t spraidi jaoks ei leitud: taust puudub!

en: Error - Unknown skin int data:
et: Viga - tundmatud naha täisarvandmed:

en: Error - Unknown skin string data:
et: Viga - tundmatud naha stringiandmed:
