ksirkskineditor - en to et translation catalogue (251 entries)

en: Error: no player to destroy
et: Viga: pole ühtegi mängijat hävitada

en: KsirK - Goal Display
et: KsirK - eesmärgi näitamine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, KsirkContinentDefinition)
en: Continent
et: Manner

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Bonus:
et: Boonus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, bonus)
en: Number of bonus points when owning the full continent
et: Boonuspunktide arv terve mandri hõivamisel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, bonus)
en: Number of bonus points when owning the full continent.
    
    At the end of each turn a number of armies is distributed to each player. If one player owns all the countries of this continent, he/she gains this bonus.
    
    The bonus should be proportional to the continent's size and to the difficulty to conquer it or to keep it.
et: Boonuspunktide arv terve mandri hõivamisel.
    
    Iga käigu lõpul jagatakse igale mängijale teatav arv armeesid. Kui mõni mängija omandab kõik mandri riigid, saab ta selle eest boonust.
    
    Boonus peaks olema proportsioonis mandri suuruse ning selle vallutamise või säilitamise raskusastmega.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, selectcountriesbutton)
en: Select the countries contained in this continent
et: Vali selle mandri riigid

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, selectcountriesbutton)
en: Click here to select the countries contained in this continent.
    
    A list of all the world's countries will be shown and you will be able to select the countries using the mouse and the Ctrl and Shift keys.
et: Siin saab valida mandril asuvad riigid.
    
    Näidatakse kogu maailma riikide loendit, kust saab hiire ning klahvide Ctrl ja Shift abil valida vajalikud riigid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectcountriesbutton)
en: Countries:
et: Riigid:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, countrieslist)
en: Continent's countries
et: Mandri riigid

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, countrieslist)
en: This is the list of countries currently forming this continent.
et: Mandri riikide loend.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, KsirkCountryDefinition)
en: Country
et: Riik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Flag:
et: Lipp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Anchor:
et: Ankur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Center:
et: Tsenter:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Infantry:
et: Jalavägi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, infantryx)
en: Infantry's sprite top left point x-coordinate
et: Jalaväe spraidi ülemise vasakpoolse punkti X-koordinaat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, infantryx)
en: Infantry's sprite top left point x-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the infantry.
et: Jalaväe spraidi ülemise vasakpoolse punkti X-koordinaat.
    
    See on määratud suhtelisena kaardi ülemise vasakpoolse nurga suhtes; suuruse defineerib peamine naha definitsiooni vidin.
    
    Väärtust uuendatakse automaatselt jalaväe liigutamisel.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, infantryy)
en: Infantry's sprite top left point y-coordinate
et: Jalaväe spraidi ülemise vasakpoolse punkti Y-koordinaat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, infantryy)
en: Infantry's sprite top left point y-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the infantry by drag and drop.
et: Jalaväe spraidi ülemise vasakpoolse punkti Y-koordinaat.
    
    See on määratud suhtelisena kaardi ülemise vasakpoolse nurga suhtes; suuruse defineerib peamine naha definitsiooni vidin.
    
    Väärtust uuendatakse automaatselt jalaväe liigutamisel seda lohistades.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Cavalry:
et: Ratsavägi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, cavalryx)
en: Cavalry's sprite top left point x-coordinate
et: Ratsaväe spraidi ülemise vasakpoolse punkti X-koordinaat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, cavalryx)
en: Cavalry's sprite top left point x-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the cavalry.
et: Ratsaväe spraidi ülemise vasakpoolse punkti X-koordinaat.
    
    See on määratud suhtelisena kaardi ülemise vasakpoolse nurga suhtes; suuruse defineerib peamine naha definitsiooni vidin.
    
    Väärtust uuendatakse automaatselt ratsaväe liigutamisel.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, cavalryy)
en: Cavalry's sprite top left point y-coordinate
et: Ratsaväe spraidi ülemise vasakpoolse punkti Y-koordinaat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, cavalryy)
en: Cavalry's sprite top left point y-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the cavalry by drag and drop.
et: Ratsaväe spraidi ülemise vasakpoolse punkti Y-koordinaat.
    
    See on määratud suhtelisena kaardi ülemise vasakpoolse nurga suhtes; suuruse defineerib peamine naha definitsiooni vidin.
    
    Väärtust uuendatakse automaatselt ratsaväe liigutamisel seda lohistades.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Cannon:
et: Suurtükk:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, cannony)
en: Cannon's sprite top left point y-coordinate
et: Suurtüki spraidi ülemise vasakpoolse punkti Y-koordinaat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, cannony)
en: Cannon's sprite top left point y-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the cannon by drag and drop.
et: Suurtüki spraidi ülemise vasakpoolse punkti Y-koordinaat.
    
    See on määratud suhtelisena kaardi ülemise vasakpoolse nurga suhtes; suuruse defineerib peamine naha definitsiooni vidin.
    
    Väärtust uuendatakse automaatselt suurtüki liigutamisel seda lohistades.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, cannonx)
en: Cannon's sprite top left point x-coordinate
et: Suurtüki spraidi ülemise vasakpoolse punkti X-koordinaat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, cannonx)
en: Cannon's sprite top left point x-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the cannon.
et: Suurtüki spraidi ülemise vasakpoolse punkti X-koordinaat.
    
    See on määratud suhtelisena kaardi ülemise vasakpoolse nurga suhtes; suuruse defineerib peamine naha definitsiooni vidin.
    
    Väärtust uuendatakse automaatselt suurtüki liigutamisel.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, centery)
en: Point around which the country name is drawn y-coordinate
et: Punkti Y-koordinaat, mille ümber näidatakse riigi nime

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, centery)
en: Point around which the country name is drawn y-coordinate.
    
    Note that this point should be located inside the limits of the country on the map mask.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the country name by dragging and dropping its target icon.
et: Punkti Y-koordinaat, mille ümber näidatakse riigi nime.
    
    Pane tähele, et punkt peab asuma kaardimaskil riigipiiride sees.
    
    See on määratud suhtelisena kaardi ülemise vasakpoolse nurga suhtes; suuruse defineerib peamine naha definitsiooni vidin.
    
    Väärtust uuendatakse automaatselt riig nime liigutamisel selle sihtikooni lohistades.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, centerx)
en: Point around which the country name is drawn x-coordinate
et: Punkti X-koordinaat, mille ümber näidatakse riigi nime

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, centerx)
en: Point around which the country name is drawn x-coordinate.
    
    Note that this point should be located inside the limits of the country on the map mask.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the country name by dragging and dropping its target icon.
et: Punkti X-koordinaat, mille ümber näidatakse riigi nime.
    
    Pane tähele, et punkt peab asuma kaardimaskil riigipiiride sees.
    
    See on määratud suhtelisena kaardi ülemise vasakpoolse nurga suhtes; suuruse defineerib peamine naha definitsiooni vidin.
    
    Väärtust uuendatakse automaatselt riig nime liigutamisel selle sihtikooni lohistades.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, anchory)
en: Center of the highlighting y-coordinate
et: Esiletõstmise tsentri Y-koordinaat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, anchory)
en: Center of the highlighting y-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the highlighting by dragging and dropping its cross icon.
et: Esiletõstmise tsentri Y-koordinaat.
    
    See on määratud suhtelisena kaardi ülemise vasakpoolse nurga suhtes; suuruse defineerib peamine naha definitsiooni vidin.
    
    Väärtust uuendatakse automaatselt esiletõstmise liigutamisel selle ristiikooni lohistades.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, anchorx)
en: Center of the highlighting x-coordinate
et: Esiletõstmise tsentri X-koordinaat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, anchorx)
en: Center of the highlighting x-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the highlighting by dragging and dropping its cross icon.
et: Esiletõstmise tsentri X-koordinaat.
    
    See on määratud suhtelisena kaardi ülemise vasakpoolse nurga suhtes; suuruse defineerib peamine naha definitsiooni vidin.
    
    Väärtust uuendatakse automaatselt esiletõstmise liigutamisel selle ristiikooni lohistades.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, flagy)
en: Flag's sprite top left point y-coordinate
et: Lipu spraidi ülemise vasakpoolse punkti Y-koordinaat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, flagy)
en: Flag's sprite top left point y-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the flag by drag and drop.
et: Lipu spraidi ülemise vasakpoolse punkti Y-koordinaat.
    
    See on määratud suhtelisena kaardi ülemise vasakpoolse nurga suhtes; suuruse defineerib peamine naha definitsiooni vidin.
    
    Väärtust uuendatakse automaatselt lipu liigutamisel seda lohistades.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, flagx)
en: Flag's sprite top left point x-coordinate
et: Lipu spraidi ülemise vasakpoolse punkti X-koordinaat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, flagx)
en: Flag's sprite top left point x-coordinate.
    
    This is given relatively to the top left of the map, sized as defined in the main skin definition widget.
    
    This value will be automatically updated if you move the flag by drag and drop.
et: Lipu spraidi ülemise vasakpoolse punkti X-koordinaat.
    
    See on määratud suhtelisena kaardi ülemise vasakpoolse nurga suhtes; suuruse defineerib peamine naha definitsiooni vidin.
    
    Väärtust uuendatakse automaatselt lipu liigutamisel seda lohistades.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, neighboursbutton)
en: Select this country's neighbors
et: Vali riigi naabrid

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, neighboursbutton)
en: Click here to select this country's neighbors.
    
    A list of all the world's countries will be shown and you will be able to select the countries using the mouse and the Ctrl and Shift keys.
et: Siin saab valida riigi naabrid.
    
    Näidatakse kogu maailma riikide loendit, kust saab hiire ning klahvide Ctrl ja Shift abil valida vajalikud riigid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, neighboursbutton)
en: Neighbors:
et: Naabrid:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, neighbourslist)
en: This country's neighbors
et: Riigi naabrid

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, neighbourslist)
en: This is the list of countries currently considered as neighbors of this country.
et: Riikide nimekiri, mis on praegu antud riigi naabrid.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, KsirkGoalDefinition)
en: Goal
et: Eesmärk

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Goal Type
et: Eesmärgi tüüp

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, worldtype) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, worldtype)
en: Conquer all the world
et: Kogu maailma vallutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, worldtype)
en: World conquest
et: Maailma vallutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, playertype)
en: Eliminate a given player
et: Konkreetse mängija likvideerimine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, playertype)
en: <p>Eliminate a given player. If it is eliminated by another one, you will fall back to a <emphasis>Countries</emphasis> type of goal.</p>
et: <p>Konkreetse mängija likvideerimine. Kui selle likvideerib keegi teine, võetakse varuvariandina kasutusele eesmärgi tüüp <emphasis>Riigid</emphasis>.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, playertype)
en: Player
et: Mängija

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, countriestype)
en: Conquer a given number of countries
et: Määratud arvu riikide vallutamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, countriestype)
en: Conquer a given number of countries.
    
    You can also make the player to have to put a given number of armies on each country.
et: Määratud arvu riikide vallutamine.
    
    Samuti võib teha mängija eesmärgiks määratud arvu armeede asetamise igasse riiki.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, countriestype) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabCountries)
en: Countries
et: Riigid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, continentstype)
en: Conquer a given list of continents
et: Määratud mandrite vallutamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, continentstype)
en: Conquer a given list of continents. You can also let the player choose one of their target continents.
et: Määratud mandrite vallutamine. Samuti võib lasta mängijal valida tema sihtmandri.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, continentstype) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabContinents)
en: Continents
et: Mandrid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Description:
et: Kirjeldus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTextEdit, description)
en: Text describing the goal
et: Eesmärki kirjeldav tekst

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTextEdit, description)
en: <p>Text describing the goal. It should include several placeholders for various data depending on the goal type:</p><ul><li><i>World Conquest</i>: none</li><li><i>Player</i>: one for the player name and one for the number of countries fallback</li><li><i>Countries</i>: one for the number of countries and possibly a second one for the number of armies to put on each country</li><li><i>Continents</i>: one for each continent to conquer</li></ul>
et: <p>Eesmärki kirjeldav tekst. See peaks sisaldama mitmeid kohatäitjaid erinevate andmete jaoks sõltuvalt eesmärgi tüübist:</p><ul><li><i>Maailma vallutamine</i>: puudub</li><li><i>Mängija</i>: üks mängija nimega ja teine (varuvariant) riikide arvuga</li><li><i>Riigid</i>: üks riikide arvuga ja soovi korral teine armeede arvuga, mida igasse riiki asetada</li><li><i>Mandrid</i>: üks iga vallutatava mandri kohta</li></ul>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Countries nb:
et: Riikide arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Armies by country:
et: Armeesid riigi kohta:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, nbcountries)
en: Number of countries to conquer
et: Vallutatavate riikide arv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, nbcountries)
en: <p>Number of countries to conquer in a <i>Countries</i> goal or as a fallback in a <i>Player</i> goal.</p>
et: <p>Vallutatavate riikide arv, kui eesmärgiks on valitud <i>Riigid</i> või eesmärgi <i>Mängija</i> varuvariandi puhul.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, armiesbycountry)
en: Number of armies to put on each country
et: Igasse riiki asetatavate armeede arv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, armiesbycountry)
en: <p>Number of armies to put on each country in a <i>Countries</i> goal.</p>
et: <p>Igasse riiki asetatavate armeede arv eesmärgi <i>Riigid</i> puhul.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, selectcontinentsbutton)
en: Select the continents to conquer
et: Vali vallutatavad mandrid

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, selectcontinentsbutton)
en: <p>Click this button to select the continents to conquer in a <i>Continents</i> goal.</p><p>You will be prompted with a list of this world's continents. Select those to conquer with the mouse and the Ctrl and Shift keys.</p>
et: <p>Siin saab valida mandrid, mus tuleb vallutada eesmärgi <i>Mandrid</i> puhul. </p><p>Näidatakse kogu maailma mandrite loendit, kust saab hiire ning klahvide Ctrl ja Shift abil valida vajalikud mandrid.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectcontinentsbutton)
en: Select Continents
et: Vali mandrid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, anycontinent) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, anycontinent)
en: Check to let the player choose one of the continents to conquer
et: Märkimisel saab mängija valida ühe vallutatava mandri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, anycontinent)
en: Any
et: Suvaline

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, continentslist)
en: List of the continents to conquer
et: Vallutatavate mandrite loend

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, continentslist)
en: <p>List of the continents to conquer in a <i>Continents</i> goal.</p><p>You can change this list by clicking on the "Select continents" button above.</p>
et: <p>Vallutatavate mandrite loend eesmärgi <i>Mandrid</i> puhul.</p><p>Loendit saab muuta, kui klõpsata ülal nupule "Vali mandrid".</p>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, KsirkNationalityDefinition)
en: Nationality
et: Rahvus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, name)
en: Nationality name
et: Rahvuse nimi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, name)
en: <p>Nationality name. The name of the player country. Can be the name of an existing country in case of a <i>realistic</i> world.</p><p>This string should be unique in the skin.</p>
et: <p>Rahvuse nimi. Mängija riigi nimi. See võib olla ka mõne olemasoleva riigi nimi, kui mängitakse <i>realistlikus </i>maailmas.</p><p>See string peab olema nahas unikaalne.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Leader name:
et: Juhi nimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leader)
en: Leader name
et: Juhi nimi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, leader)
en: <p>Name of this nationality leader. In the case of a <i>realistic</i> skin, this could be the name of a well known king, president, etc.</p>
et: <p>Rahvuse juhi nimi. Kui tegemist on <i>realistliku </i>maailmaga, võib see olla mõne tuntud kuninga, presidendi vms. nimi.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Flag ID in pool:
et: Lipu ID puulis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, flag)
en: Flag sprite id in the pool SVG
et: Lipu spraidi ID puuli SVG-s

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, flag)
en: Flag sprite id in the pool SVG (pool.svg).
et: Lipu spraidi ID puuli SVG-s (pool.svg).

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, skindefinition)
en: Skin Definition
et: Naha definitsioon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Skin name:
et: Naha nimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, skinNameLineEdit)
en: The skin's short name
et: Naha lühike nimi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, skinNameLineEdit)
en: Type here the skin's short name. This should be an identifier-like string
et: Kirjuta siia naha lühike nimi. Seda kasutatakse identifikaatorina

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, widthLineEdit)
en: Map's width
et: Kaardi laius

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, widthLineEdit)
en: This is the map's width. The map SVG element will be by default drawn on an image of this width. All positions on the map are expressed relatively to this dimension.
et: See on kaardi laius. Kaardi SVG-element joonistatakse vaikimisi selle laiusega pildi peale. Kõik asukohad kaardil väljendatakse suhtelisena selle mõõdu suhtes.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, heightLineEdit)
en: Map's height
et: Kaardi kõrgus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, heightLineEdit)
en: This is the map's height. The map SVG element will be by default drawn on an image of this height All positions on the map are expressed relatively to this dimension.
et: See on kaardi kõrgus. Kaardi SVG-element joonistatakse vaikimisi selle kõrgusega pildi peale. Kõik asukohad kaardil väljendatakse suhtelisena selle mõõdu suhtes.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Map Font
et: Kaardi font

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, fontrequester)
en: Font used to draw country names
et: Riikide nimedes kasutatav font

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KFontRequester, fontrequester)
en: This font will be used to draw the country names on the map
et: Font, mida kasutatakse riikide nimede esitamisel kaardil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Fg:
et: Esiplaan:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, fgcolorbutton)
en: Foreground color for country names
et: Riigi nime esiplaani värv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, fgcolorbutton)
en: This color will be used to draw the foreground of the country names on the map
et: Selle värviga näidatakse kaardil riigi nime esiplaani

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Bg:
et: Taust:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, bgcolorbutton)
en: Background color for country names
et: Riigi nime taustavärv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, bgcolorbutton)
en: This color will be used to draw the background of the country names on the map
et: Selle värviga näidatakse kaardil riigi nime tausta

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTextEdit, descriptionTextEdit)
en: Human readable description of the skin
et: Naha kirjeldus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTextEdit, descriptionTextEdit)
en: Describe here the skin, its style, its story, the intent of its author(s), etc.
et: Siin saab kirjeldada nahka, selle stiili, lugu, autori(te) taotlusi jms.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSprites) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, KsirkSpritesDefinition)
en: Sprites
et: Spraidid

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabNationalities)
en: Nationalities
et: Rahvused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newNationalityButton)
en: Creates a new Nationality
et: Uue rahvuse loomine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, newNationalityButton)
en: Click here to add a new nationality. You will be prompted for its name.
et: Selle abil saab lisada uue rahvuse. Sinu käest päritakse selle nime.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newNationalityButton)
en: New Nationality
et: Uus rahvus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, deleteNationalityButton)
en: Removes the currently selected nationality
et: Eemaldab valitud rahvuse

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, deleteNationalityButton)
en: Click here to remove the currently selected nationality. You will be asked for confirmation.
et: Selle abil saab eemaldada valitud rahvuse. Sinu käest päritakse kinnitust.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, nationalitieslist)
en: Nationality list
et: Rahvuste loend

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, nationalitieslist)
en: This list shows the nationalities defined.
    
    Each nationality name should be unique. Select a nationality and edit its details in the right dock.
    
    During the game, each player must choose a nationality. As such, you should add at least as many nationalities as the maximum number of players for this skin.
et: Defineeritud rahvuste loend.
    
    Iga rahvuse nimi peab olema unikaalne. Vali rahvus ja muuda selle üksikasju parempoolsel paneelil.
    
    Mängu ajal peab iga mängija valima rahvuse. See tähendab, et lisada tuleb vähemalt nii palju rahvuseid, kui on antud naha puhul mängijaid.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newCountryButton)
en: Creates a new country
et: Uue riigi loomine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, newCountryButton)
en: Click here to add a new country. You will be prompted for its name.
et: Selle abil saab lisada uue riigi. Sinu käest päritakse selle nime.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newCountryButton)
en: New Country
et: Uus riik

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, deleteCountryButton)
en: Removes the currently selected country
et: Eemaldab valitud riigi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, deleteCountryButton)
en: Click here to remove the currently selected country. You will be asked for confirmation.
et: Selle abil saab eemaldada valitud riigi. Sinu käest päritakse kinnitust.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, countrieslist) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, countriesList)
en: Country list
et: Riikide loend

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, countrieslist)
en: This list shows the countries defined.
    
    Each country name should be unique. Select a country and edit its details in the right dock.
et: Defineeritud riikide loend.
    
    Iga riigi nimi peab olema unikaalne. Vali riik ja muuda selle üksikasju parempoolsel paneelil.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newContinentButton)
en: Creates a new continent
et: Uue mandri loomine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, newContinentButton)
en: Click here to add a new continent. You will be prompted for its name.
et: Selle abil saab lisada uue mandri. Sinu käest päritakse selle nime.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newContinentButton)
en: New Continent
et: Uus manner

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, deleteContinentButton)
en: Removes the currently selected continent
et: Eemaldab valitud mandri

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, deleteContinentButton)
en: Click here to remove the currently selected continent. You will be asked for confirmation.
et: Selle abil saab eemaldada valitud mandri. Sinu käest päritakse kinnitust.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, continentslist)
en: Continent list
et: Mandrite loend

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, continentslist)
en: This list shows the continents defined.
    
    Each continent name should be unique. Select a continent and edit its details in the right dock.
et: Defineeritud mandrite loend.
    
    Iga mandri nimi peab olema unikaalne. Vali manner ja muuda selle üksikasju parempoolsel paneelil.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGoals)
en: Goals
et: Eesmärgid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newGoalButton)
en: Creates a new goal
et: Uue eesmärgi loomine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, newGoalButton)
en: Click here to add a new goal. It will be named automatically.
et: Selle abil saab lisada uue eesmärgi. Sellele antakse nimi automaatselt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newGoalButton)
en: New Goal
et: Uus eesmärk

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, deleteGoalButton)
en: Removes the currently selected goal
et: Eemaldab valitud eesmärgi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, deleteGoalButton)
en: Click here to remove the currently selected goal. You will be asked for confirmation.
et: Selle abil saab eemaldada valitud eesmärgi. Sinu käest päritakse kinnitust.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, goalslist)
en: Goal list
et: Eesmärkide loend

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, goalslist)
en: This list shows the goals defined.
    
    Each goal name should be unique. Select a goal and edit its details in the right dock.
et: Defineeritud eesmärkide loend.
    
    Iga eesmärgi nimi peab olema unikaalne. Vali eesmärk ja muuda selle üksikasju parempoolsel paneelil.

en: Preferences
et: Seadistused

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CountriesSelectionDialog)
en: Country Selection Dialog
et: Riikide valiku dialoog

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, countriesList)
en: List of all the countries defined in the world. Currently selected countries are highlighted. You can modify the selection using the mouse and Ctrl and Shift keys.
et: Kõigi maailmas defineeritud riikide loend. Valitud riigid on esile tõstetud. Valikut saab muuta hiire ning klahvide Ctrl ja Shift abil.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
et: &Mäng

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
et: &Abi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QFrame, skinEditor)
en: KsirK Skin Editor
et: KsirKi naharedaktor

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QScrollArea, buttonsScrollArea)
en: Sprite placement buttons
et: Spraitide asetamise nupud

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QScrollArea, buttonsScrollArea)
en: Use the buttons here to do the initial placement of the corresponding sprite for the currently selected country. The buttons are available only if the sprite is not already placed.
et: Nende nuppudega saab esialgselt asetada vastava spraidi valitud riiki. Nuppe saab kasutada ainult siis, kui sprait ei ole veel asetatud.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QScrollArea, mapScrollArea)
en: Map with sprites
et: Kaart spraitidega

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QScrollArea, mapScrollArea)
en: Shows the map of the skin with all already placed sprites, the country names, and the highlighting anchors.
    
    Drag and drop the sprites, the country names, and the highlighting anchors to change their place.
et: Naha kaart koos asetatud spraitide, riikide nimede ja esiletõstmise ankrutega.
    
    Asukoha muutmiseks lohista spraidid, riikide nimed ja esiletõstmise ankrud vajalikku positsiooni.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_26)
en: Width between fighter
    and flag:
et: Sõdija ja lipu
    vahemaa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, widthDiffLineEdit)
en: Empty space size between fighting cannon and flag
et: Tühi ruum suurtüki ja lipu vahel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, widthDiffLineEdit)
en: Empty space size between fighting cannon and flag.
    
    During a battle, firing (end exploding) cannons of each player are placed in both sides of the defender country flag. This parameter is the number of pixels between the flag and each cannon, measured relatively to the map base size as set in the main skin definition panel.
et: Tühi ruun suurtüki ja lipu vahel.
    
    Lahingu ajal asetatakse mängijate tulistavad (ja õhkulendavad) suurtükid mõlemale poole kaitsva maa lippu. Antud parameeter kujutab endast pikslite arvu lipu ja iga suurtüki vahel, mida mõõdetakse suhtelisena kaardi baassuuruse suhtes, mis on määratud naha definitsiooni peapaneelil.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTabWidget, ktabwidget)
en: Data about all sprites
et: Kõigi spraitide andmed

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, flagTab)
en: Data about the flag sprite
et: Lipu spraidi andmed

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, flagTab)
en: Flag
et: Lipp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18) i18n: ectx: property (text), 
en: Width:
et: Laius:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, flagw)
en: Flag individual frame width
et: Lipu üksikkaadri laius

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, flagw)
en: <p>Flag individual frame width.</p><p>The pool <i>flag</i> element will be rendered on a pixmap of width: <i>Width</i> * N<i>number of frames</i> and then split into individual frames.</p>
et: <p>Lipu üksikkaadri laius.</p><p>Puuli element <i>flag</i> renderdatakse pikselrastril laiusega <i>Laius</i> * <i>Kaadrite arv</i> ning jagatakse siis üksikkaadriteks.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17) i18n: ectx: property (text),
en: Height:
et: Kõrgus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, flagh)
en: Flag individual frame height
et: Lipu üksikkaadri kõrgus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, flagh)
en: Flag individual frame height.
    
    The pool flag element will be rendered on a pixmap of height: (Height * Number of versions) and then split into individual frames.
et: Lipu üksikkaadri kõrgus.
    
    Puuli element flag renderdatakse pikselrastril kõrgusega Kõrgus * versioonide arv ning jagatakse siis üksikkaadriteks.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, flagf)
en: Number of individual flag frames
et: Lipu üksikkaadrite arv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, flagf)
en: <p>Number of individual flag frames.</p><p>The pool <i>flag</i> element will be rendered on a pixmap of width: (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
et: <p>Lipu üksikkaadrite arv.</p><p>Puuli element <i>flag</i> renderdatakse pikselrastril laiusega <i>Laius</i> * <i>Kaadrite arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, flagv)
en: Number of flag versions
et: Lipu versioonide arv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, flagv)
en: Number of flag versions.
    
    The pool flag element will be rendered on a pixmap of height: (Height * Number of versions) and then split into individual frames.
    
    Each version shows the sprite visible from one direction: the first one is directed towards the right, the second towards the left, the third one from the front and the last one from the back. However, not all sprites need all versions.
et: Lipu versioonide arv.
    
    Puuli element flag renderdatakse pikselrastril kõrgusega Kõrgus * versioonide arv ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.
    
    Iga versioon näitab spraiti ühest suunast: esimene paremalt, teine vasakult, kolmas eest ja neljas tagant. Kuid kõik spraidid ei vaja kõiki versioone.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, infantryTab)
en: Data about the infantry sprite
et: Jalaväe spraidi andmed

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, infantryTab)
en: Infantry
et: Jalavägi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, infantryw)
en: Infantry individual frame width
et: Jalaväe üksikkaadri laius

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, infantryw)
en: <p>Infantry individual frame width.</p><p>The pool <i>infantry</i> element will be rendered on a pixmap of width: <i>Width</i> * <i>number of frames</i> and then split into individual frames.</p>
et: <p>Jalaväe üksikkaadri laius.</p><p>Puuli element <i>infantry</i> renderdatakse pikselrastril laiusega <i>Laius</i> * <i>Kaadrite arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, infantryh)
en: Infantry individual frame height
et: Jalaväe üksikkaadri kõrgus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, infantryh)
en: <p>Infantry individual frame height.</p><p>The pool <i>infantry</i> element will be rendered on a pixmap of height: <i>Height</i> * <i>Number of versions</i> and then split into individual frames.</p>
et: <p>Jalaväe üksikkaadri kõrgus.</p><p>Puuli element <i>infantry</i> renderdatakse pikselrastril kõrgusega <i>Kõrgus</i> * <i>Versioonide arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, infantryf)
en: Number of individual infantry frames
et: Jalaväe üksikkaadrite arv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, infantryf)
en: <p>Infantry number of individual frames.</p><p>The pool <i>infantry</i> element will be rendered on a pixmap of width: (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
et: <p>Jalaväe üksikkaadrite arv.</p><p>Puuli element <i>infantry</i> renderdatakse pikselrastril laiusega <i>Laius</i> * <i>Kaadrite arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, infantryv)
en: Number of infantry versions
et: Jalaväe versioonide arv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, infantryv)
en: <p>Number of infantry versions.</p><p>The pool <i>infantry</i> element will be rendered on a pixmap of height: (<i>Height</i> * <i>Number of versions</i>) and then split into individual frames.</p><p>Each version shows the sprite visible from one direction: the first one is directed towards the right, the second towards the left, the third one from front and the last one from the back. However, not all sprites need all versions.</p>
et: <p>Jalaväe versioonide arv.</p><p>Puuli element <i>infantry</i> renderdatakse pikselrastril kõrgusega <i>Kõrgus</i> * <i>Versioonide arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.</p><p>Iga versioon näitab spraiti ühest suunast: esimene paremalt, teine vasakult, kolmas eest ja neljas tagant. Kuid kõik spraidid ei vaja kõiki versioone.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, cavalryTab)
en: Data about the cavalry sprite
et: Ratsaväe spraidi andmed

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, cavalryTab)
en: Cavalry
et: Ratsavägi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, cavalryw)
en: Individual cavalry frame width
et: Ratsaväe üksikkaadri laius

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, cavalryw)
en: <p>Individual cavalry frame width.</p><p>The pool <i>cavalry</i> element will be rendered on a pixmap of width (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
et: <p>Ratsaväe üksikkaadri laius.</p><p>Puuli element <i>cavalry</i> renderdatakse pikselrastril laiusega <i>Laius</i> * <i>Kaadrite arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, cavalryh)
en: Individual cavalry frame height
et: Ratsaväe üksikkaadri kõrgus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, cavalryh)
en: <p>Individual cavalry frame height.</p><p>The pool <i>cavalry</i> element will be rendered on a pixmap of height (<i>Height</i> * <i>Number of versions</i>) and then split into individual frames.</p>
et: <p>Ratsaväe üksikkaadri kõrgus.</p><p>Puuli element <i>cavalry</i> renderdatakse pikselrastril kõrgusega <i>Kõrgus</i> * <i>Versioonide arv</i> ning jagatakse seejärel üksikaadriteks.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, cavalryf)
en: Number of individual cavalry frames
et: Ratsaväe üksikkaadrite arv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, cavalryf)
en: <p>Number of individual cavalry frames.</p><p>The pool <i>cavalry</i> element will be rendered on a pixmap of width: (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
et: <p>Ratsaväe üksikkaadrite arv.</p><p>Puuli element <i>cavalry</i> renderdatakse pikselrastril laiusega <i>Laius</i> * <i>Kaadrite arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, cavalryv)
en: Number of cavalry versions
et: Ratsaväe versioonide arv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, cavalryv)
en: <p>Number of cavalry versions.</p><p>The pool <i>cavalry</i> element will be rendered on a pixmap of height (<i>Height</i> * <i>Number of versions</i>) and then split into individual frames.</p><p>Each version shows the sprite visible from one direction: the first one is directed towards the right, the second towards the left, the third one from front and the last one from the back. However, not all sprites need all versions.</p>
et: <p>Ratsaväe versioonide arv.</p><p>Puuli element <i>cavalry</i> renderdatakse pikselrastril kõrgusega <i>Kõrgus</i> * <i>Versioonide arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.</p><p>Iga versioon näitab spraiti ühest suunast: esimene paremalt, teine vasakult, kolmas eest ja neljas tagant. Kuid kõik spraidid ei vaja kõiki versioone.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, cannonTab)
en: Data about the cannon sprite
et: Suurtüki spraidi andmed

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, cannonTab)
en: Cannon
et: Suurtükk

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, cannonw)
en: Cannon individual frame width
et: Suurtüki üksikkaadri laius

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, cannonw)
en: <p>Cannon individual frame width.</p><p>The pool <i>cannon</i> element will be rendered on a pixmap of width (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
et: <p>Suurtüki üksikkaadri laius.</p><p>Puuli element <i>cannon</i> renderdatakse pikselrastril laiusega <i>Laius</i> * <i>Kaadrite arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, cannonh)
en: Individual cannon frame height
et: Suurtüki üksikkaadri kõrgus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, cannonh)
en: <p>Individual cannon frame height.</p><p>The pool <i>cannon<i> element will be rendered on a pixmap of height (<i>Height</i> * <i>Number of versions</i>) and then split into individual frames.</p>
et: <p>Suurtüki üksikkaadri kõrgus.</p><p>Puuli element <i>cannon</i>  renderdatakse pikselrastril kõrgusega <i>Kõrgus</i> * <i>Versioonide arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, cannonf)
en: Number of individual cannon frames
et: Suurtüki üksikkaadrite arv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, cannonf)
en: <p>Number of individual cannon frames.</p><p>The pool <i>cannon</i> element will be rendered on a pixmap of width (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
et: <p>Suurtüki üksikkaadrite arv.</p><p>Puuli element <i>cannon</i> renderdatakse pikselrastril laiusega <i>Laius</i> * <i>Kaadrite arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, cannonv)
en: Number of cannon versions
et: Suurtüki versioonide arv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, cannonv)
en: <p>Number of cannon versions.</p><p>The pool <i>cannon</i> element will be rendered on a pixmap of height (<i>Height</i> * <i>Number of versions</i>) and then split into individual frames.</p><p>Each version shows the sprite visible from one direction: the first one is directed towards the right, the second towards the left, the third one from front and the last one from the back. However, not all sprites need all versions.</p>
et: <p>Suurtüki versioonide arv.</p><p>Puuli element <i>cannon</i> renderdatakse pikselrastril kõrgusega <i>Kõrgus</i> * <i>Versioonide arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.</p><p>Iga versioon näitab spraiti ühest suunast: esimene paremalt, teine vasakult, kolmas eest ja neljas tagant. Kuid kõik spraidid ei vaja kõiki versioone.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, firingTab)
en: Data about the firing sprite
et: Tulistamise spraidi andmed

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, firingTab)
en: Firing
et: Tulistamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, firingw)
en: Firing cannon individual frame width
et: Tulistava suurtüki üksikkaadri laius

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, firingw)
en: <p>Firing cannon individual frame width.</p><p>The pool <i>firing cannon</i> element will be rendered on a pixmap of width (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
et: <p>Tulistava suurtüki üksikkaadri laius.</p><p>Puuli element <i>firing cannon</i> renderdatakse pikselrastril laiusega <i>Laius</i> * <i>Kaadrite arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, firingh)
en: Firing cannon individual frame height
et: Tulistava suurtüki üksikkaadri kõrgus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, firingh)
en: <p>Firing cannon individual frame height.</p><p>The pool <i>firing cannon</i> element will be rendered on a pixmap of height (<i>Height</i> * <i>Number of versions</i>) and then split into individual frames.</p>
et: <p>Tulistava suurtüki üksikkaadri kõrgus.</p><p>Puuli element <i>firing cannon</i> renderdatakse pikselrastril kõrgusega <i>Kõrgus</i> * <i>Versioonide arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, firingf)
en: Number of individual firing cannon frames
et: Tulistava suurtüki üksikkaadrite arv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, firingf)
en: <p>Number of individual firing cannon frames.</p><p>The pool <i>firing cannon</i> element will be rendered on a pixmap of width (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
et: <p>Tulistava suurtüki üksikkaadrite arv.</p><p>Puuli element <i>firing cannon</i> renderdatakse pikselrastril laiusega <i>Laius</i> * <i>Kaadrite arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkkaadriteks.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, firingv)
en: Number of firing cannon versions
et: Tulistava suurtüki versioonide arv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, firingv)
en: <p>Number of firing cannon versions.</p><p>The pool <i>firing cannon</i> element will be rendered on a pixmap of height (<i>Height</i> * <i>Number of versions</i>) and then split into individual frames.</p><p>Each version shows the sprite visible from one direction: the first one is directed towards the right, the second towards the left, the third one from front and the last one from the back. However, not all sprites need all versions.</p>
et: <p>Tulistava suurtüki versioonide arv.</p><p>Puuli element <i>firing cannon</i> renderdatakse pikselrastril kõrgusega <i>Kõrgus</i> * <i>Versioonide arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.</p><p>Iga versioon näitab spraiti ühest suunast: esimene paremalt, teine vasakult, kolmas eest ja neljas tagant. Kuid kõik spraidid ei vaja kõiki versioone.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, explodingTab)
en: Data about the exploding sprite
et: Lõhkeva spraidi andmed

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, explodingTab)
en: Exploding
et: Lõhkemine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, explodingw)
en: Exploding cannon individual frame width
et: Lõhkeva suurtüki üksikkaadri laius

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, explodingw)
en: <p>Exploding cannon individual frame width.</p><p>The pool <i>exploding</i> element will be rendered on a pixmap of width (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
et: <p>Lõhkeva suurtüki üksikkaadri laius.</p><p>Puuli element <i>exploding </i> renderdatakse pikselrastril laiusega <i>Laius</i> * <i>Kaadrite arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, explodingh)
en: Exploding cannon individual frame height
et: Lõhkeva suurtüki üksikkaadri kõrgus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, explodingh)
en: <p>Exploding cannon individual frame height.</p><p>The pool <i>exploding</i> element will be rendered on a pixmap of height (<i>Height</i> * <i>Number of versions</i>) and then split into individual frames.</p>
et: <p>Lõhkeva suurtüki üksikkaadri kõrgus.</p><p>Puuli element <i>exploding</i> renderdatakse pikselrastril kõrgusega <i>Kõrgus</i> * <i>Versioonide arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, explodingf)
en: Number of individual exploding cannon frames
et: Lõhkeva suurtüki üksikkaadrite arv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, explodingf)
en: <p>Number of individual exploding cannon frames.</p><p>The pool <i>exploding</i> element will be rendered on a pixmap of width (<i>Width</i> * <i>Number of frames</i>) and then split into individual frames.</p>
et: <p>Lõhkeva suurtüki üksikkaadrite arv.</p><p>Puuli element <i>exploding</i> renderdatakse pikselrastril laiusega <i>Laius</i> * <i>Kaadrite arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, explodingv)
en: Number of exploding cannon versions
et: Lõhkeva suurtüki versioonide arv

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, explodingv)
en: <p>Number of exploding cannon versions.</p><p>The pool <i>exploding</i> element will be rendered on a pixmap of height (<i>Height</i> * <i>Number of versions</i>) and then split into individual frames.</p><p>Each version shows the sprite visible from one direction: the first one is directed towards the right, the second towards the left, the third one from front and the last one from the back. However, not all sprites need all versions.</p>
et: <p>Lõhkeva suurtüki versioonide arv.</p><p>Puuli element <i>exploding </i> renderdatakse pikselrastril kõrgusega <i>Kõrgus</i> * <i>Versioonide arv</i> ning jagatakse seejärel üksikkaadriteks.</p><p>Iga versioon näitab spraiti ühest suunast: esimene paremalt, teine vasakult, kolmas eest ja neljas tagant. Kuid kõik spraidid ei vaja kõiki versioone.</p>

en: (c) 2008, Gaël de Chalendar
et: (c) 2008: Gaël de Chalendar

en: For help and user manual, please see
    The KsirK Web site
et: Abi ja kasutaja käsiraamatu leiab
    KsirKi veebileheküljelt

en: file to open
et: avatav fail

en: Cannot load anchor icon<br>Program cannot continue
et: Ankru ikooni laadimine nurjus<br>Programm lõpetab töö

en: Error
et: Viga

en: Cannot load center icon<br>Program cannot continue
et: Tsentri ikooni laadimine nurjus<br>Programm lõpetab töö

en: Open a saved skin...
et: Salvestatud naha avamine...

en: Load &Recent
et: Laadi &viimati kasutatud

en: Open a recently saved skin...
et: Viimati salvestatud naha avamine...

en: Save the current skin
et: Aktiivse naha salvestamine

en: There are unsaved changes. What do you want to do?
et: Muudatused on salvestamata. Mida ette võtta?

en: Exit Anyway?
et: Kas igal juhul väljuda?

en: Quit without saving
et: Välju salvestamata

en: Save then quit
et: Salvesta ja välju

en: Do not quit
et: Ära välju

en: New country name
et: Uue riigi nimi

en: Enter the name of the new country
et: Sisesta uue riigi nimi

en: Do you really want to delete country '%1'?
et: Kas tõesti kustutada riik '%1'?

en: Really delete country?
et: Kas tõesti kustutada riik?

en: New continent name
et: Uue mandri nimi

en: Enter the name of the new continent
et: Sisesta uue mandri nimi

en: Do you really want to delete continent '%1'?
et: Kas tõesti kustutada manner '%1'?

en: Really delete continent?
et: Kas tõesti kustutada manner?

en: Do you really want to delete goal '%1'?
et: Kas tõesti kustutada eesmärk '%1'?

en: Really delete goal?
et: Kas tõesti kustutada eesmärk?

en: New nationality name
et: Uue rahvuse nimi

en: Enter the name of the new nationality
et: Sisesta uue rahvuse nimi

en: Do you really want to delete nationality '%1'?
et: Kas tõesti kustutada rahvus '%1'?

en: Really delete nationality?
et: Kas tõesti kustutada rahvus?

en: Error - Invalid skin definition file format. Expected %1 and got %2
et: Viga - vigane naha definitsiooni faili vorming. Oodati %1, aga saadi %2

en: Pool filename not found
    Program cannot continue
et: Puuli failinime ei leitud
    Programm ei saa tööd jätkata

en: Map mask image not found
    Program cannot continue
et: Kaardimaski pilti ei leitud
    Programm ei saa tööd jätkata

en: Cannot read file %1:
    %2.
et: Faili %1 lugemine nurjus:
    %2.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KsirkSkinEditorPreferencesWidget)
en: KsirK Skin Editor Preferences
et: KsirKi naharedaktori seadistused

en: Error - Unknown skin int data:
et: Viga - tundmatud naha täisarvandmed:

en: Fatal Error
et: Parandamatu viga

en: Error - Unknown skin string data:
et: Viga - tundmatud naha stringiandmed:
