ksirkskineditor - en to ga translation catalogue (25 entries)

en: Error: no player to destroy
ga: Earráid: níl imreoir le díothú

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, KsirkContinentDefinition)
en: Continent
ga: Mór-Roinn

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, KsirkCountryDefinition)
en: Country
ga: Tír

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Flag:
ga: Bratach:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Center:
ga: Lárnach:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, playertype)
en: Player
ga: Imreoir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Description:
ga: Cur Síos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, anycontinent)
en: Any
ga: Ar Bith

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, KsirkNationalityDefinition)
en: Nationality
ga: Náisiúntacht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
ga: Ainm:

en: Preferences
ga: Sainroghanna

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
ga: &Cluiche

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ga: &Socruithe

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ga: &Cabhair

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ga: Príomhbharra Uirlisí

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, flagTab)
en: Flag
ga: Bratach

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18) i18n: ectx: property (text), 
en: Width:
ga: Leithead:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17) i18n: ectx: property (text),
en: Height:
ga: Airde:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, cavalryTab)
en: Cavalry
ga: Marcra

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, cannonTab)
en: Cannon
ga: Gunna Mór

en: (c) 2008, Gaël de Chalendar
ga: © 2008, Gaël de Chalendar

en: file to open
ga: comhad le hoscailt

en: Error
ga: Earráid

en: Load &Recent
ga: Luchtaigh Cluiche Le &Déanaí

en: Fatal Error
ga: Earráid Mharfach
