ksirk - en to he translation catalogue (231 entries)

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 1 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 516 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 531 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 536 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: Africa
he: אפריקה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 6 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 6 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 6 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop l
en: Alaska
he: אלסקה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 16 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 16 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 16 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Alberta
he: אלברטה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Algeria
he: אלג׳יריה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Arabia
he: ערב

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 46 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 521 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 526 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 46 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Asia
he: אסיה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Belgium
he: בלגיה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 55 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 55 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 55 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Benelux
he: בנלוקס

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Brazil
he: ברזיל

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Chile
he: צ׳ילה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: China
he: סין

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Colombia
he: קולומביה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Eastern US
he: מזרח ארה״ב

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Egypt
he: מצרים

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 531 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 541 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 129 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: Europe
he: אירופה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 130 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 134 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: France
he: צרפת

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 142 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 145 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 145 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Gabon
he: ‫גבון‬

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 152 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 155 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 155 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Groenland
he: גרינלנד

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 162 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 165 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 165 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: India
he: הודו

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 172 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 175 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 175 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Indonesia
he: אינדונזיה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 182 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 185 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 185 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Iran
he: איראן

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 192 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 195 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 195 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Island
he: אי

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 202 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 205 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 205 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Italy
he: איטליה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 206 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 209 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: Japan
he: יפן

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 218 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 220 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 220 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Kazakstan
he: קזחסטן

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 228 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 230 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 230 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Madagascar
he: מדגסקר

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 238 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 240 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 240 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Mexico
he: מקסיקו

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 248 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 260 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 260 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Mongolia
he: מונגוליה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 258 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 270 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 270 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: New South Wales
he: ניו סאות׳ ויילס

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 268 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 280 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 280 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: New Zealand
he: ניו זילנד

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 278 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 290 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 290 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Niger
he: ניז׳ר

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 288 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 516 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 521 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 300 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: North America
he: צפון אמריקה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 293 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 305 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 305 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Occidental Australia
he: אוסטרליה המערבית

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 303 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 315 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 315 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Ontario
he: אונטריו

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 313 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 536 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 325 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 524 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: Pacific
he: האוקיינוס השקט

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 318 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 330 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 330 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Pakistan
he: פקיסטן

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 328 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 340 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 340 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Papouasie
he: פפואה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 338 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 350 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 350 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Paraguay
he: פרגוואי

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 348 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 360 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 360 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Prussia
he: פרוסיה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 358 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 370 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 370 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Quebec
he: קוויבק

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 368 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 380 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 380 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Russia
he: רוסיה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 378 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 390 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 390 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Scandinavia
he: סקנדינביה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 388 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 400 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 400 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Siberia
he: סיביר

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 398 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 410 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 410 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: South Africa
he: דרום אפריקה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 408 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 526 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 541 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 420 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: South America
he: דרום אמריקה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 413 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 417 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 425 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: United Kingdom
he: בריטניה

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 427 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 435 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 435 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: United States
he: ארצות הברית

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 431 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 439 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 439 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Vietnam
he: וייטנאם

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 441 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 449 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 449 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Western US
he: מערב ארה״ב

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 451 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 459 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 459 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Zair
he: זאיר

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 504 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 512 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 512
en: %1, you'll have to conquer %2 countries and place %3 armies in each one.
he: %1, עליך לכבוש %2 מדינות ולהציב %3 צבאות בכל אחת מהן.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 510 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 518 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 518
en: %1, you'll have to conquer %2 countries.
he: %1, עליך לכבוש %2 מדינות.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 517 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 525 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 525
en: %1, you'll have to conquer %2, %3 and another continent at your choice.
he: %1, עליך לכבוש את %2, %3 ויבשת נוספת לבחירתך.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 522 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 527 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 532 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 537 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 542 i18n: file skins/static/Data/world.
en: %1, you'll have to conquer %2 and %3.
he: %1, עליך לכבוש את %2 ואת %3.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 546 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 554 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 554
en: %1, you'll have to eliminate %2. If it is eliminated by another player, you'll have to conquer %3 countries.
he: %1, עליך לחסל את %2. אם הוא יחוסל על ידי שחקן אחר, עליך לכבוש %3 מדינות.

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 560
en: This skin shows a world that looks like the real one with some nationalities
    randomly chosen and proposes various interesting goals
he: המעטפת הזאת מציגה עולם שנראה כמו העולם האמיתי עם מספר לאומים
    שנבחרו באקראי ומציע מגוון מטרות מעניינות

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 566
en: Earth-like
he: דמוי כדור הארץ

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 575
en: England
he: אנגליה

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 250 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 250 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567
en: Middle East
he: המזרח התיכון

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 568
en: This skin shows a world that looks like the real one with some nationalities
    randomly chosen and proposes various interesting goals.
    It features non-animated sprites
he: המעטפת הזאת מציגה עולם שנראה כמו העולם האמיתי עם מספר לאומים
    שנבחרו באקראי ומציע מגוון מטרות מעניינות.
    יש בו דמויות לא מונפשות

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 574
en: Less animated Earth-like
he: דמוי כדור הארץ עם פחות הנפשה

note: i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 568
en: This skin shows a world that looks like the real one with some nationalities randomly chosen and proposes various interesting goals.
    It looks like KsirK before vector graphics.
he: המעטפת הזאת מציגה עולם שנראה כמו העולם האמיתי עם מספר לאומים
    שנבחרו באקראי ומציע מגוון מטרות מעניינות.
    הוא נראה כמו KsirK לפני גרפיקת הווקטורים.

note: i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 574
en: Legacy
he: מיושן

[ctx: @action]
en: Next Player
he: השחקן הבא

[ctx: @action]
en: Details
he: פרטים

[ctx: @action]
en: Goal
he: מטרה

[ctx: @action]
en: Enable Arena
he: הפעלת זירה

[ctx: @action]
en: Attack 1
he: תקיפה 1

[ctx: @action]
en: Attack 2
he: תקיפה 2

[ctx: @action]
en: Attack 3
he: תקיפה 3

[ctx: @action]
en: Auto Attack
he: תקיפה אוטומטית

[ctx: @action]
en: Move 1
he: מעבר 1

[ctx: @action]
en: Move 5
he: מעבר 5

[ctx: @action]
en: Move 10
he: מעבר 10

[ctx: @action]
en: Disable Arena
he: השבתת זירה

[ctx: @title:window]
en: Invasion
he: פלישה

en: You are invading <font color="blue">%1</font> with <font color="red">%2</font>!
he: פלישה אל <font color="blue">%1</font> עם <font color="red">%2</font>!

en: <br><i>Choose the number of invading armies.</i>
he: <br><i>נא לבחור את מספר הצבאות הפולשים.</i>

[ctx: @title:window]
en: Moving
he: העברה

en: You are moving armies from <font color="red">%1</font> to <font color="blue">%2</font>!
he: בחרת להעביר צבאות מ<font color="red">%1</font> ל<font color="blue">%2</font>!

en: <br><i>Choose the number of armies to move.</i>
he: <br><i>נא לבחור את מספר הצבאות להעברה.</i>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, JoinGameDialog)
en: Join Network Game Configuration
he: הגדרות הצטרפות למשחק רשת

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network Configuration
he: הגדרות רשת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Host:
he: מארח:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Port:
he: פתחה:

en: Name already in use. Please choose another one.
he: השם כבר בשימוש. נא לבחור בשם אחר.

en: Empty name. Please choose another one.
he: שם ריק. נא לבחור בשם אחר.

en: Player Number %1, please type in your name and choose your nation:
he: שחקן מספר %1, נא להקליד את השם ולבחור את הלאום שלך:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total number of players:
he: מספר השחקנים הכולל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, localPlayersNumberLabel)
en: Number of local players:
he: מספר השחקנים המקומיים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tcpPortLabel)
en: TCP port on which to offer connections:
he: פתחת TCP דרכה להציע חיבורים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Skin:
he: מעטפת:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, skinCombo)
en: Choose the skin (map, nationalities, etc.) to use for this game.
he: בחירת המעטפת (מפה, לאומים וכו׳) לשימוש למשחק הזה.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, skinCombo)
en: A combo listing all the available skins.
he: רשימה משולבת שמציגה את כל המעטפות הזמינות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, ghnsbutton)
en: Download New Skins…
he: הורדות מעטפות חדשות…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, goalGroup)
en: Goal Type
he: סוג יעד

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioWorld)
en: In this mode, a player will have to conquer all the world to win.
he: במצב הזה, על שחקן יהיה לכבוש את כל העולם כדי לנצח.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioWorld)
en: World con&quest
he: &כיבוש העולם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioGoal)
en: Reach a goa&l
he: ה&געה ליעד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: Cancel
he: ביטול

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextButton)
en: Next
he: הבא

en: Skins directory not found - Verify your installation
    Program cannot continue
he: תיקיית המעטפות לא נמצאה - נא לוודא שההתקנה שלך תקינה
    התוכנית לא יכולה להמשיך

[ctx: @title:window]
en: Fatal Error
he: שגיאה חמורה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: New Game Summary
he: תקציר משחק חדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, skinNameLabel)
en: skin name
he: שם המעטפת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Players
he: שחקנים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Goal type:
he: סוג יעד:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, goalTypeLabel)
en: goal type
he: סוג יעד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Name
he: שם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Nationality
he: לאום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Computer
he: מחשב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Network
he: רשת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previousButton)
en: Previous
he: הקודם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, finishButton)
en: Start
he: התחלה

en: Reach a goal
he: הגעה ליעד

en: World conquest
he: כיבוש העולם

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Enter your password:
he: נא למלא את הסיסמה שלך:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, isComputerCheckBox)
en: Pla&yer is computer
he: השחקן הוא מ&חשב

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, QWaitedPlayerSetupDialog)
en: Saved Player Selection
he: בחירת שחקן נשמרה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Please select your saved player:
he: נא לבחור את השחקן השמור שלך:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PushButton1)
en: OK
he: אישור

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RestartOrExitDialog)
en: New Game or Exit
he: משחק חדש או יציאה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newGameButton)
en: New Game
he: משחק חדש

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newGameButton)
en: Starts a new game
he: התחלת משחק חדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doNothingButton)
en: Do Nothing
he: לא לעשות כלום

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, doNothingButton)
en: Do nothing. Game buttons will be available
he: לא לעשות כלום. כפתורי המשחק יהיו זמינים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exitButton)
en: Exit
he: יציאה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, exitButton)
en: Quit KsirK
he: יציאה מ־KsirK

[ctx: @title:window]
en: Network Configuration
he: הגדרות רשת

en: Please type in the port number on which to offer connections:
he: נא למלא את מספר הפתחה בה להציע את החיבורים:

en: Do you really want to end your current game and join another?
he: לסיים את המשחק הנוכחי ולהצטרף לאחד אחר?

[ctx: @title:window]
en: New Game Confirmation
he: אישור משחק חדש

[ctx: @action:button]
en: Join New Game
he: הצטרפות למשחק חדש

en: Please choose another name.
he: נא לבחור שם אחר.

[ctx: @title:window]
en: Name Already Used
he: השם כבר בשימוש

en: Player number %1, what's your name?
he: שחקן מספר %1, איך קוראים לך?

en: Error - Player %1, you have to choose a name.
he: שגיאה - שחקן %1, יש לבחור שם.

[ctx: @info Forged player name]
en: Player%1
he: שחקן%1

en: Please choose another nation.
he: נא לבחור לאום אחר.

[ctx: @title:window]
en: Nation Already Used
he: הלאום כבר בשימוש

en: KsirK - Lost connection to server!
    What do you want to do?
he: KsirK - החיבור לשרת אבד!
    מה לעשות?

[ctx: @title:window]
en: Starting a New Game or Exit.
he: התחלת משחק חדש או יציאה.

[ctx: @action:button]
en: New Game
he: משחק חדש

[ctx: @action:button]
en: Exit
he: יציאה

[ctx: @action:button]
en: Do Nothing
he: לא לעשות כלום

[ctx: @title:window]
en: Lost Connection to Client
he: החיבור ללקוח אבד

en: %1: %2 armies to place
he: %1: %2 צבאות להצבה

[ctx: @title:window]
en: Invalid Password
he: סיסמה שגויה

[ctx: @title:window]
en: Next Player Confirmation
he: אישור השחקן הבא

[ctx: @action:button]
en: Next Player
he: השחקן הבא

en: You must conquer the World!
he: צריך לכבוש את העולם!

en: %1 (already dead)
he: %1 (כבר מת)

en: Error: no player to destroy
he: שגיאה: אין שחקן להשמיד

en: <br>%1 is still alive…
he: <br>%1 עדיין חי…

[ctx: @item:intext country list separator of last item]
en:  and
he:  וגם

[ctx: @info An element of the enumeration of the number of countries in the given continent]
en: %1 in %2
he: %1 ב%2

[ctx: @title:window]
en: Goal Display
he: תצוגת יעד

en: No message…
he: אין הודעה…

en: Pool filename not found
    Program cannot continue
he: שם קובץ המאגר לא נמצא
    התוכנית לא יכולה להמשיך

en: Map mask image not found
    Program cannot continue
he: מסכת המפה לא נמצאה
    התוכנית לא יכולה להמשיך

en: Cannot move %1 armies from %2 to %3
he: לא ניתן להעביר %1 צבאות מ%2 ל%3

[ctx: @action]
en: New TCP/IP
he: TCP/IP חדש

[ctx: @action]
en: Join TCP/IP
he: הצטרפות ל־TCP/IP

[ctx: @action]
en: Display the Current Player's Goal
he: הצגת היעד הנוכחי של השחקן

[ctx: @info:tooltip]
en: Display the current player's goal
he: הצגת היעד הנוכחי של השחקן

[ctx: @action]
en: Contextual Help
he: עזרה לפי הקשר

en: Do you want to quit the game?
he: לצאת מהמשחק?

[ctx: @action:button]
en: Quit Game
he: יציאה מהמשחק

en: Before you quit, do you want to save your game?
he: בטרם היציאה, לשמור את המשחק שלך?

[ctx: @title:window]
en: Load Game
he: טעינת משחק

en: Waiting for the connection of %1 network players.
he: בהמתנה לחיבור של %1 שחקני רשת.

[ctx: @action:button]
en: Defend 1
he: הגנה 1

[ctx: @action:button]
en: Defend 2
he: הגנה 2

[ctx: @action:button]
en: Defend-Auto
he: הגנה-אוטומטית

en: Waiting for %1 players to connect
he: בהמתנה לחיבור של %1 שחקנים

en: There is no country here!
he: אין כאן מדינה!

en: %1 is not a neighbour of %2!
he: %1 אינה שכנה של %2!

en: You are the owner of the second country: %1!
he: ביססת בעלות על המדינה השנייה: %1!

en: Ready to fight!
he: להתכונן ללחימה!

en: <font color="orange">No country here!</font>
he: <font color="orange">אין כאן מדינה!</font>

en: <font color="orange">You are not the owner of %1!</font>
he: <font color="orange">אין לך בעלות על %1!</font>

en: <font color="orange">There is only %1 armies in %2!</font>
he: <font color="orange">יש רק %1 צבאות ב%2!</font>

en: Exchange armies again or continue?
he: להחליף צבאות שוב או להמשיך?

en: Battle ongoing.
he: בעיצומו של קרב.

en: %1, it is up to you.
he: %1, זה תלוי בך.

en: New game confirmation
he: אישור משחק חדש

[ctx: @action:button]
en: Start New Game
he: התחלת משחק חדש

en: <b>KsirK quick Introduction</b>
he: <b>היכרות זריזה עם KsirK</b>

en: Don't show messages anymore
he: לא להציג עוד הודעות

en: Cannot save when waiting for a defense.
he: לא ניתן לשמור בעת המתנה להגנה.

[ctx: @title:window]
en: Save Game
he: שמירת המשחק

en: Saving canceled
he: השמירה בוטלה

en: Game saved to %1
he: המשחק נשמר אל %1

en: Only game master can save the game in network playing.
he: רק שליט המשחק יכול לשמור את המשחק במשחק רשת.

en: Attack by drag & drop between countries<br>Move armies the same way (last action of a turn).
he: אפשר לתקוף בגרירה בין מדינות<br>אפשר להעביר צבאות באותו האופן (הפעולה האחרונה בתור).

en: <b>Nationality:</b>
he: <b>לאום:</b>

en: <b>Continent:</b> %1
he: <b>יבשת:</b> %1

en: <b>Country:</b> %1
he: <b>מדינה:</b> %1

en: <b>Owner:</b> %1
he: <b>בעלות:</b> %1

en: <b><u>Country details</u></b>
he: <b><u>פרטי המדינה</u></b>

en: <i>Fighting in progress…</i>
he: <i>בעיצומו של קרב…</i>

[ctx: @action:button]
en: Stop Auto-Attack
he: עצירת תקיפה אוטומטית

[ctx: @action:button]
en: Stop Auto-Defense
he: עצירת הגנה אוטומטית

en: <b>Armies:</b> %1
he: <b>צבאות:</b> %1

[ctx: @title:tab]
en: Preferences
he: העדפות

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: The graphical theme to be used.
he: ערכת העיצוב הגרפית לשימוש.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
he: מ&שחק

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
he: ה&גדרות

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
he: ע&זרה

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

en: World Domination Strategy Game
he: משחק אסטרטגיה להשתלטות על העולם

en: (c) 2002-2015, Gaël de Chalendar
he: (c) 2002‏-2015, גאל דה שלנדה

en: For help and user manual, please see
    the KsirK web site.
he: לעזרה ולהדרכה למשתמשים, נא
    לגשת לאתר של KsirK.

en: Gaël de Chalendar aka Kleag
he: גאל דה שלנדה ידוע גם בתור Kleag

en: Current maintainer
he: מתחזק נוכחי

en: Albert Astals Cid
he: אלברט אסטלס סיד

en: Michal Golunski (Polish translation)
he: מיכל גולונסקי (תרגום לפולנית)

en: French students of the 'IUP ISI 2007-2008':
he: סטודנטים צרפתיים ב־‚IUP ISI 2007-2008’:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbNewGame)
en: New Local Game
he: משחק מקומי חדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbNewSocketGame)
en: New Standard TCP/IP Network Game
he: משחק רשת TCP/IP תקני חדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbJoin)
en: Join Standard TCP/IP Network Game
he: הצטרפות למשחק רשת TCP/IP תקני

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbLoad)
en: Load…
he: טעינה…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbQuit)
en: Quit
he: יציאה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_soundEnabled)
en: Sound enabled
he: שמע מופעל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_helpEnabled)
en: Show help
he: הצגת עזרה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showArmiesNumbers)
en: Show number of armies on countries
he: הצגת מספר הצבאות למדינה

en: Wrong save game format. Waited %1 and got %2!
he: תבנית משחק שמור שגויה. המתנו %1 וקיבלנו %2!

en: Current player is: %1
he: השחקן הנוכחי הוא: %1

en: Skin file parsing error
he: שגיאת פענוח קובץ מעטפת
