ksirk - en to ka translation catalogue (247 entries)

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 1 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 516 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 531 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 536 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: Africa
ka: აფრიკა

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 6 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 6 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 6 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop l
en: Alaska
ka: ალიასკა

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 16 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 16 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 16 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Alberta
ka: ალბერტა

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Algeria
ka: ალჟირი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Arabia
ka: არაბეთი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 46 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 521 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 526 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 46 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Asia
ka: აზია

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Belgium
ka: ბელგია

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 55 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 55 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 55 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Benelux
ka: ბენელუქსი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Brazil
ka: ბრაზილია

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Chile
ka: ჩილე

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: China
ka: ჩინეთი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Colombia
ka: კოლუმბია

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Eastern US
ka: აღმოსავლეთი აშშ

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Egypt
ka: ეგვიპტე

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 531 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 541 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 129 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: Europe
ka: ევროპა

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 130 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 134 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: France
ka: საფრანგეთი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 142 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 145 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 145 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Gabon
ka: გაბონი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 152 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 155 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 155 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Groenland
ka: გრინლანდია

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 162 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 165 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 165 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: India
ka: ინდოეთი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 172 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 175 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 175 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Indonesia
ka: ინდონეზია

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 182 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 185 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 185 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Iran
ka: ირანი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 192 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 195 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 195 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Island
ka: ისლანდია

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 202 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 205 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 205 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Italy
ka: იტალია

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 206 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 209 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: Japan
ka: იაპონია

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 218 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 220 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 220 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Kazakstan
ka: ყაზახეთი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 228 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 230 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 230 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Madagascar
ka: მადაგასკარი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 238 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 240 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 240 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Mexico
ka: მექსიკა

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 248 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 260 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 260 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Mongolia
ka: მონღოლეთი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 258 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 270 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 270 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: New South Wales
ka: ახალი სამხრეთი უელსი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 268 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 280 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 280 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: New Zealand
ka: ახალი ზელანდია

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 278 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 290 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 290 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Niger
ka: ნიგერი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 288 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 516 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 521 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 300 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: North America
ka: ჩრდილოეთ ამერიკა

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 293 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 305 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 305 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Occidental Australia
ka: დასავლეთ ავსტრალია

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 303 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 315 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 315 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Ontario
ka: ონტარიო

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 313 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 536 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 325 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 524 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: Pacific
ka: წყნარი ოკეანე

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 318 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 330 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 330 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Pakistan
ka: პაკისტანი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 328 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 340 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 340 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Papouasie
ka: პაპუაზია

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 338 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 350 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 350 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Paraguay
ka: პარაგვაი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 348 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 360 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 360 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Prussia
ka: პრუსია

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 358 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 370 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 370 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Quebec
ka: კვებეკი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 368 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 380 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 380 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Russia
ka: რუსეთი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 378 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 390 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 390 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Scandinavia
ka: სკანდინავია

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 388 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 400 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 400 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Siberia
ka: ციმბირი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 398 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 410 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 410 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: South Africa
ka: სამხრეთ აფრიკა

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 408 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 526 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 541 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 420 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: South America
ka: სამხრეთ ამერიკა

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 413 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 417 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 425 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: United Kingdom
ka: დიდი ბრიტანეთი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 427 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 435 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 435 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: United States
ka: ამერიკის შეერთებული შტატები

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 431 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 439 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 439 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Vietnam
ka: ვიეტნამი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 441 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 449 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 449 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Western US
ka: დასავლეთ აშშ

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 451 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 459 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 459 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Zair
ka: ზაირი

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 566
en: Earth-like
ka: დედამიწის მსგავსი

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 575
en: England
ka: ინგლისი

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 250 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 250 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567
en: Middle East
ka: ახლოს აღმოსავლეთი

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 574
en: Less animated Earth-like
ka: დედამიწის მსგავსი (ნაკლები ანიმაცია)

note: i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 574
en: Legacy
ka: ძველი

en: Next Player
ka: შემდეგი მოთამაშე

en: Details
ka: დეტალები

en: Goal
ka: მიზანი

en: Enable Arena
ka: არენის ჩართვა

en: Attack 1
ka: შეტევა 1

en: Attack 2
ka: შეტევა 2

en: Attack 3
ka: შეტევა 3

en: Auto attack
ka: ავტომატური შეტევა

en: Move 1
ka: სვლა 1

en: Move 5
ka: სვლა 5

en: Move 10
ka: სვლა 10

en: Disable Arena
ka: არნის გამორთვა

[ctx: @title:window]
en: Invasion
ka: თავდასხმა

[ctx: @title:window]
en: Moving
ka: გადატანა

en: Nickname
ka: მეტსახელი

en: Skin
ka: გარეგნობა

en: Nb players
ka: მოთამაშეების რაოდენობა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Password:
ka: პაროლი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, connectbutton)
en: Connect
ka: დაკავშირება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: State:
ka: მდგომარეობა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Room JID:
ka: ოთახის JID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Nickname:
ka: მეტსახელი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Room Password:
ka: ოთახის პაროლი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, joinroombutton)
en: Join Room
ka: ოთახში შესვლა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Games in the Room
ka: მოთამაშეები ოთახში

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startnewgamebutton)
en: Start a New Game
ka: ახალი თამაშის დაწყება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, joingamebutton)
en: Join Selected Game
ka: მონიშნულ თამაშში ჩართვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loadsavedgamebutton)
en: Load a Saved Game...
ka: შენახული თამაშის ჩატვირთვა...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelbutton)
en: Cancel
ka: გაუქმება

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network Configuration
ka: ქსელის მორგება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Host:
ka: ჰოსტი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Port:
ka: პორტი:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameDialog)
en: KsirK - New game properties
ka: KsirK - ახალი თამაშის თვისებები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total number of players:
ka: მოთამაშეების სრული რაოდენობა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, localPlayersNumberLabel)
en: Number of local players:
ka: ლოკალური მოთამაშეების რაოდენობა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Skin:
ka: გარეგნობა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ghnsbutton)
en: Download New Skins...
ka: ახალი სკინების გადმოწერა...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, goalGroup)
en: Goal Type
ka: მიზნის ტიპი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioWorld)
en: World con&quest
ka: მსოფლიოს &დაპყრობა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioGoal)
en: Reach a goa&l
ka: მიაღწიეთ &მიზანს

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextButton)
en: Next >>
ka: შემდეგი >>

en: Fatal Error!
ka: ფატალური შეცდომა!

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameSummary) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: New Game Summary
ka: ახალი თამაშის მიმოხილვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, skinNameLabel)
en: skin name
ka: სკინის სახელი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Players
ka: მოთამაშეები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Goal type:
ka: მიზნის ტიპი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, goalTypeLabel)
en: goal type
ka: მიზნის ტიპი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Name
ka: სახელი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Nationality
ka: ეროვნება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Computer
ka: კომპიუტერი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Network
ka: ქსელი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previousButton)
en: << Previous
ka: << წინა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, finishButton)
en: Start
ka: გაშვება

en: Reach a goal
ka: მიზნის მიღწევა

en: World conquest
ka: მსოფლიოს დაპყრობა

en: Yes
ka: კი

en: No
ka: არა

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QPlayerSetupWidget) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TcpConnectWidget)
en: Player Setup
ka: მოთამაშის მორგება

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, nationCombo) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, waitedPlayersCombo)
en: Choose your nation
ka: აირჩიეთ თქვენი ეროვნება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Enter your password:
ka: შეიყვანეთ თქვენი პაროლი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, isComputerCheckBox)
en: Pla&yer is computer
ka: &მოთამაშე კომპიუტერია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PushButton1)
en: OK
ka: დიახ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RestartOrExitDialog)
en: New Game or Exit
ka: ახალი თამაში ან გასვლა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newGameButton)
en: New Game
ka: დაიწყეთ ახალი თამაში

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newGameButton)
en: Starts a new game
ka: ახალი თამაშის დაწყება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doNothingButton)
en: Do Nothing
ka: არაფერი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exitButton)
en: Exit
ka: გასვლა

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, exitButton)
en: Quit KsirK
ka: KsirK-დან გასვლა

en: Fatal Error
ka: ფატალური შეცდომა

en: KsirK - Network configuration
ka: KsirK - ქსელის მორგება

en: New game confirmation
ka: ახალი თამაშის დადასტურება

[ctx: @action:button]
en: Join New Game
ka: დაიწყეთ ახალი თამაში

[ctx: @info Forged player name]
en: Player%1
ka: მოთამაშე%1

en: Do nothing
ka: არაფრის გაკეთება

en: Do want to save your game?
ka: გნებავთ, შეინახოთ თამაში?

en: KsirK - Error!
ka: KsirK - შეცდომა!

en: KsirK - Invalid password!
ka: KsirK - არასწორი პაროლი!

en: Really Next Player?
ka: მართლა შემდეგი მოთამაშე?

[ctx: @action:button]
en: Next Player
ka: შემდეგი მოთამაშე

en: You must conquer the World!
ka: თქვენ მსოფლიო უნდა დაიპყროთ!

en: %1 (already dead)
ka: %1 (უკვე მკვდარია)

en: Error: no player to destroy
ka: გასანადგურებელი მოწყინააღმდეგის გარეშე

en: <br>%1 is still alive...
ka: <br>%1 ჯერ კიდევ ცოცხალია...

en:  and
ka:  და

en: KsirK - Goal Display
ka: KsirK - სამიზნის ჩვენება

en: Error!
ka: შეცდომა!

en: Problem: no one destroyed
ka: პრობლემა: არავინ განადგურებულა

en: Bug: who should be 0, 1 or 2.
ka: შეცდომა: ვინ უნდა იყოს 0, 1 და 2.

en: Please connect first.
ka: ჯერ საჭიროა,დ აუკავშირდეთ.

en: Jabber Error
ka: Jabber-ის შეცდომა

en: Jabber SSL Error
ka: Jabber-ის SSL შეცდომა

en: The host name does not match the one in the certificate.
ka: ჰოსტის სახელი სერტიფიკატისას არ ემთხვევა.

en: The certificate is invalid.
ka: სერტიფიკატი არასწორია.

en: No certificate was presented.
ka: სერტიფიკატის გარეშე.

en: The certificate is not trusted.
ka: სერტიფიკატი სანდო არაა.

en: The signature is invalid.
ka: ხელმოწერა არასწორია.

en: The Certificate Authority is invalid.
ka: სერტიფიკატის გამცემი არასწორია.

en: Invalid certificate purpose.
ka: სერტიფიკატის არასწორი დანიშნულება.

en: The certificate is self-signed.
ka: სერტიფიკატი თვითხელოწერილია.

en: The certificate has been revoked.
ka: სერტიფიკატი გაუქმებულია.

en: Maximum certificate chain length was exceeded.
ka: გადაჭარბებულია სერტიფიკატის ჯაჭვის მაქსიმალური სიგრძე.

en: The certificate has expired.
ka: სერტიფიკატი ვადაგასულია.

en: The Certificate Authority has expired.
ka: სერტიფიკატის გამომცემის ვადა ამოწურულია.

en: Validity is unknown.
ka: გადამოწმება შეუძლებელია.

en: Jabber Connection Certificate Problem
ka: სერტიფიკატის შეცდომა Jabber-თან მიერთებისას

en: Jabber Connection Error
ka: Jabber-თან მიერთების პრობლემა

en: Generic stream error.
ka: ნაკადის ზოგადი შეცდომა.

en: The stream timed out.
ka: ნაკადის მოლოდინის ვადა ამოიწურა.

en: Internal server error.
ka: სერვერის შიდა შეცდომა.

en: Resource constraint.
ka: რესურსების შეზღუდვა.

en: System shutdown.
ka: სისტემის გამორთვა.

en: Unknown reason.
ka: უცნობი მიზეზი.

en: Host not found.
ka: ჰოსტი ნაპოვნი არაა.

en: Address is already in use.
ka: მისამართი უკვე გამოიყენება.

en: Cannot recreate the socket.
ka: სოკეტის თავიდან შექმნა შეუძლებელია.

en: Socket is already connected.
ka: სოკეტი უკვე მიერთებულია.

en: Socket is not connected.
ka: სოკეტი დაკავშირებული არაა.

en: Connection refused.
ka: დაკავშირება უარყოფილია.

en: Connection timed out.
ka: კავშირის ვადა გავიდა.

en: Network failure.
ka: ქსელის შეცდომა.

en: Operation is not supported.
ka: ოპერაცია არ არის მხარდაჭერილი.

en: Socket timed out.
ka: სოკეტის მოლოდინის დრო ამოიწურა.

en: Unknown host.
ka: უცნობი ჰოსტი.

en: Unknown error.
ka: უცნობი შეცდომა.

en: Failed to establish a secure connection.
ka: დაცული მიერთების დამყარების შეცდომა.

en: Invalid user ID.
ka: მომხმარებლის ID არასწორია.

en: Invalid mechanism.
ka: არასწორი მექანიზმი.

en: Invalid realm.
ka: არასწორი რეალმი.

en: Mechanism too weak.
ka: მექანიზმი ძალიან სუსტია.

en: The resource is already in use.
ka: რესურსი უკვე გამოიყენება.

en: Notification
ka: შეტყობინება

en: Keep
ka: დატოვება

en: Client
ka: კლიენტი

en: Timestamp
ka: დროის შტამპი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Authorization
ka: ავტორიზაცია

en: Set Availability
ka: ხელმისაწვდომობის დაყენება

en: Online
ka: ონლაინ

en: Free to Chat
ka: სასაუბროდ თავისუფალი

en: Away
ka: გასული

en: Do Not Disturb
ka: არ შემაწუხო

en: Invisible
ka: უხილავია

en: Select Resource
ka: აირჩიეთ რესურსი

en: Voice call
ka: ხლოვანი ზარი

en: Message has been displayed
ka: შეტყობინება ნაჩვენებია

en: Message has been delivered
ka: შეტყობინება მიტანილია

en: Message stored on the server, contact offline
ka: შეტყობინება სერვერზე იქნა შენახული. მომხმარებელი გათიშულია

en: Change nickname
ka: მეტსახელის შეცვლა

en: Choose Account
ka: აირჩიეთ ანგარიში

en: Add
ka: დამატება

en: Do Not Add
ka: არ დაამატოთ

en: Remove
ka: წაშლა

en: Do Not Remove
ka: არ წაშალო

en: New TCP/IP
ka: ახალი TCP/IP

en: Join TCP/IP
ka: TCP/IP-ით მიერთება

en: Contextual Help
ka: კონტექსტური დახმარება

en: Finish moves
ka: სვლების დასრულება

en: %1 won!
ka: %1-მა მოიგო!

[ctx: @action:button]
en: Quit Game
ka: თამაშიდან გასვლა

[ctx: @title:window]
en: KsirK - Load Game
ka: KsirK - თამაშის ჩატვირთვა

en: Defend 1
ka: დაცვა 1

en: Defend 2
ka: დაცვა 2

en: <font color="orange">No country here!</font>
ka: <font color="orange">აქ ქვეყანა არაა!</font>

en: <font color="orange">You are not the owner of %1!</font>
ka: <font color="orange">%1-ის მფლობელი არ ბრძანდებით!</font>

en: Battle ongoing.
ka: მიმდინარე ბრძოლა.

en: %1, it is up to you.
ka: %1, თქვენ გადაწყვიტეთ.

[ctx: @action:button]
en: Start New Game
ka: ახალი თამაშის დაწყება

[ctx: @title:window]
en: KsirK - Save Game
ka: KsirK - თამაშის შენახვა

en: Saving canceled
ka: შენახვა  გაუქმებულია

en: Valid
ka: სწორი

en: Done
ka: დასრულებულია

en: <font color="red">lost armies: %1</font>
ka: <font color="red">დაკარგული არმიები: %1</font>

en: <font color="blue">lost armies: %1</font>
ka: <font color="blue">დაკარგული არმიები: %1</font>

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: The graphical theme to be used.
ka: გრაფიკული თემა.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
ka: &თამაში

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ka: გამართვა

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ka: &დახმარება

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: Nemanja Hirsl
ka: ნემანჯა ჰირსლი

en: Current maintainer
ka: პროექტის მიმდინარე ხელმძღვანელი

en: Robin Doer
ka: რობინ დოერი

en: Michal Golunski (Polish translation)
ka: Michal Golunski (პოლონური თარგმანი)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbNewGame)
en: New Local Game
ka: ახალი ლოკალური თამაში

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbLoad)
en: Load...
ka: ჩატვირთვა...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbQuit)
en: Quit
ka: დატოვება

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KsirkPreferencesWidget)
en: KsirK Preferences
ka: KsirK-ის მორგება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_soundEnabled)
en: Sound enabled
ka: ხმები ჩართულია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_helpEnabled)
en: Show help
ka: დახმარების ჩვენება

en: KsirK - Cannot load!
ka: KsirK - ჩატვირთვის შეცდომა!

en: Current player is: %1
ka: მიმდინარე მოთამაშეა: %1

en: Skin file parsing error
ka: სკინის ფაილის დამუშავების შეცდომა

en: KsirK - Error
ka: KsirK - შეცდომა
