ksirk - en to km translation catalogue (466 entries)

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 1 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 516 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 531 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 536 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: Africa
km: ទ្វីប​អាហ្វ្រិក

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 6 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 6 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 6 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop l
en: Alaska
km: អាឡាស្កា​

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 16 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 16 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 16 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Alberta
km: អាល់ប៊ែរតា

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Algeria
km: អាល់ហ្សេរី

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Arabia
km: អារ៉ាប់

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 46 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 521 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 526 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 46 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Asia
km: ទ្វីប​អាស៊ី

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Belgium
km: បែល​ហ្ស៊ិក

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 55 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 55 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 55 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Benelux
km: បេនេលុច

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Brazil
km: ប្រេស៊ីល

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Chile
km: ស៊ីលី

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: China
km: ចិន

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/legacy/Data/world.deskto
en: Colombia
km: កួឡុំប៊ី

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Eastern US
km: អ៊ីស្ទើន​ យូអេស

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Egypt
km: អេហ្ស៊ីប

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 531 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 541 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 129 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: Europe
km: អឺរ៉ុប

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 130 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 134 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: France
km: បារាំង

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 142 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 145 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 145 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Gabon
km: ហ្គាបុង

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 152 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 155 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 155 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Groenland
km: ហ្គ្រោអង់ឡង់

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 162 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 165 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 165 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: India
km: ឥណ្ឌា

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 172 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 175 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 175 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Indonesia
km: ឥណ្ឌូនេស៊ី

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 182 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 185 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 185 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Iran
km: អ៊ីរ៉ង់

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 192 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 195 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 195 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Island
km: អ៊ីស្លង់

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 202 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 205 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 205 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Italy
km: អ៊ីតាលី

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 206 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 209 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: Japan
km: ជប៉ុន

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 218 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 220 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 220 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Kazakstan
km: កាហ្សាក់ស្ថាន

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 228 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 230 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 230 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Madagascar
km: ម៉ាដាហ្គាស្កា

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 238 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 240 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 240 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Mexico
km: ម៉ិកស៊ិក

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 248 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 260 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 260 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Mongolia
km: ម៉ុងហ្គោលី

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 258 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 270 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 270 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: New South Wales
km: វ៉េល​ខាង​ត្បូង​ថ្មី

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 268 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 280 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 280 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: New Zealand
km: នូវែលសេឡង់

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 278 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 290 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 290 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Niger
km: នីហ្សេ

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 288 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 516 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 521 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 300 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: North America
km: អាមេរិក​ខាង​ជើង

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 293 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 305 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 305 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Occidental Australia
km: អូស្ត្រាលី​ខាង​លិច

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 303 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 315 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 315 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Ontario
km: អុងតារីយ៉ូ

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 313 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 536 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 325 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 524 i18n: file skins/static/Data/world.de
en: Pacific
km: ប៉ាស៊ីហ្វិក

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 318 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 330 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 330 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Pakistan
km: ប៉ាគីស្ថាន

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 328 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 340 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 340 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Papouasie
km: ប៉ាពូអាស៊ី

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 338 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 350 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 350 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Paraguay
km: ប៉ារ៉ាហ្គាយ

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 348 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 360 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 360 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Prussia
km: ប្រុចស៊ី

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 358 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 370 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 370 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Quebec
km: គីប៊ិច

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 368 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 380 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 380 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Russia
km: រុស្ស៊ី

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 378 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 390 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 390 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Scandinavia
km: ស្កង់ឌីណាវី

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 388 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 400 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 400 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Siberia
km: ស៊ីបេរី

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 398 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 410 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 410 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: South Africa
km: អាហ្វ្រិក​ខាង​ត្បូង

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 408 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 526 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 541 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 420 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: South America
km: អាមេរិក​ខាង​ត្បូង

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 413 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 417 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 425 i18n: file skins/static/Data/world.d
en: United Kingdom
km: ចក្រ​ភព​អង់គ្លេស

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 427 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 435 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 435 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: United States
km: សហរដ្ឋអាមេរិក

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 431 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 439 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 439 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Vietnam
km: វៀត​ណាម

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 441 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 449 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 449 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Western US
km: វ៉េសស្ទើន​យូអេស

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 451 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 459 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 459 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Zair
km: ហ្ស៊ែរ

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 504 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 512 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 512
en: %1, you'll have to conquer %2 countries and place %3 armies in each one.
km: %1 អ្នក​នឹង​ត្រូវ​ច្បាំង​យក​ %2 ប្រទេស​ និង​ដាក់​ %3 កង​ទ័ព​នៅ​ក្នុង​ប្រទេស​នីមួយ​ៗ​ ។

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 510 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 518 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 518
en: %1, you'll have to conquer %2 countries.
km: %1 អ្នក​នឹង​ត្រូវ​ច្បាំង​យក​ %2 ប្រទេស​ ។

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 517 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 525 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 525
en: %1, you'll have to conquer %2, %3 and another continent at your choice.
km: %1 អ្នក​នឹង​ត្រូវ​ច្បាំង​យក​ %2  %3 ហើយ​ចំនែក​ទ្វីប​ផ្សេង​ទៀត​ស្រេច​តែ​ចិត្ត​អ្នក​ ។

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 522 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 527 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 532 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 537 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 542 i18n: file skins/static/Data/world.
en: %1, you'll have to conquer %2 and %3.
km: %1 អ្នក​នឹង​ត្រូវ​ច្បាំង​យក​ %2 និង​ %3 ។

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 546 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 554 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 554
en: %1, you'll have to eliminate %2. If it is eliminated by another player, you'll have to conquer %3 countries.
km: %1 អ្នក​នឹង​ត្រូវ​កម្ចាត់​​ %2 ចោល ។ បើ​វា​ត្រូវ​បាន​កម្ចាត់​ដោយ​អ្នក​លេង​ផ្សេង​ទៀត​ អ្នក​នឹង​ត្រូវ​ច្បាំង​យក​ %3 ប្រទេស​ ។

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 560
en: This skin shows a world that looks like the real one with some nationalities
    randomly chosen and proposes various interesting goals
km: ស្បែក​នេះ​បង្ហាញ​នូវ​ពិភព​លោក​ដែល​មើល​ទៅ​ដូច​ជា​ពិភព​លោក​ពិត​ៗ​ដោយ​មាន​ សញ្ជាតិ​​មួយ​ចំនួន​
    ដែល​បាន​ជ្រើស​ដោយ​ចៃដន្យ​ និង​ដាក់​ស្នើ​នូវ​គោល​ដៅ​ផ្សេង​ៗ​ដែល​គួរ​ឲ្យ​ចាប់​អារម្មណ៍​

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 566
en: Earth-like
km: ដូច​ភព​ផែន​ដី

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 575
en: England
km: អង់គ្លេស

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 250 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 250 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567
en: Middle East
km: មជ្ឈិមបូព៌ា

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 568
en: This skin shows a world that looks like the real one with some nationalities
    randomly chosen and proposes various interesting goals.
    It features non-animated sprites
km: ស្បែក​នេះ​បង្ហាញ​នូវ​ពិភព​លោក​ដែល​មើល​ទៅ​ដូច​ជា​ពិភព​លោក​ពិត​ដោយ​មាន​សញ្ជាតិ​ មួយ​ចំនួន​
    ដែល​បាន​ជ្រើស​ដោយ​ចៃដន្យ​ និង​ដាក់​ស្នើ​នូវ​គោល​ដៅ​​ផ្សេង​ៗ​ដែល​គួរ​ឲ្យ​ចាប់​អារម្មណ៍​ ។
    វា​ធ្វើ​ឲ្យ​ sprites មាន​លក្ខណ​ពិសេស​ដែល​មិន​មែន​ជា​ចលនា​ ។

note: i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 574
en: Less animated Earth-like
km: ដូច​ភព​ផែន​ដី​ដែល​មាន​ចលនា​តិច​ៗ​

note: i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 568
en: This skin shows a world that looks like the real one with some nationalities randomly chosen and proposes various interesting goals.
    It looks like KsirK before vector graphics.
km: ស្បែក​នេះ​បង្ហាញ​នូវ​ពិភព​លោក​ដែល​មើល​ទៅ​ដូច​ជា​ពិភព​លោក​ពិត​ ដោយ​មាន​សញ្ជាតិ​មួយ​ចំនួន​ ដែល​បាន​ជ្រើស​ដោយ​ចៃដន្យ​ និង​ដាក់​ស្នើ​នូវ​គោលដៅ​ផ្សេង​ៗ​ដែល​គួរ​ឲ្យ​ចាប់​អារម្មណ៍​ ។
    វា​មើល​ទៅ​ដូច​ជា​ KsirK នៅ​ពី​មុខ​ក្រាហ្វិក​វ៉ិចទ័រ​​ ។

note: i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 574
en: Legacy
km: ចាស់​ៗ

en: Next Player
km: អ្នក​លេង​បន្ទាប់

en: Details
km: លម្អិត

en: Goal
km: គោល​ដៅ​

en: Enable Arena
km: បើក​សង្វៀន

en: Attack 1
km: វាយ​ប្រហារ ១

en: Attack 2
km: វាយ​ប្រហារ ២

en: Attack 3
km: វាយ​​ប្រហារ ៣

en: Auto attack
km: វាយ​ប្រហារ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Move 1
km: ផ្លាស់ទី ១

en: Move 5
km: ផ្លាស់ទី ៥

en: Move 10
km: ផ្លាស់ទី ១០

en: Disable Arena
km: បិទ​សង្វៀន

en: You are invading <font color="blue">%1</font> with <font color="red">%2</font>!
km: អ្នក​កំពុង​​តែ​​ឈ្លាន​ពាន​ <font color="blue">%1</font> ជា​មួយ <font color="red">%2</font>!

en: <br><i>Choose the number of invading armies.</i>
km: <br><i>ជ្រើស​ចំនួន​ទ័ព​​​ឈ្លានពាន ។</i>

en: You are moving armies from <font color="red">%1</font> to <font color="blue">%2</font>!
km: អ្នក​កំពុង​ផ្លាស់​ទី​កង​ទ័ព​ពី <font color="red">%1</font> ទៅ <font color="blue">%2</font>!

en: <br><i>Choose the number of armies to move.</i>
km: <br><i>ជ្រើស​ចំនួន​ទ័ព​ដែល​ត្រូវ​ផ្លាស់​ទី​ ។</i>

en: Nickname
km: សម្មតិនាម

en: Skin
km: ស្បែក ៖

en: Nb players
km: ចំនួន​អ្នក​លេង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Connection to the Jabber Network
km: ការ​ត​ភ្ជាប់​ទៅ​បណ្ដាញ​ Jabber

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Jabber ID:
km: លេខ​សម្គាល់​ Jabber ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Password:
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, connectbutton)
en: Connect
km: ត​ភ្ជាប់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: State:
km: ស្ថាន​ភាព​ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Joining a KsirK Jabber Chatroom
km: ចូល​រួម​ក្នុង​បន្ទប់​ជជែក​កំសាន្ត​  Jabber របស់​ KsirK

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Room JID:
km: JID របស់​បន្ទប់​ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Nickname:
km: សម្មតិ​​នាម​ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Room Password:
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​​របស់​បន្ទប់​ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, joinroombutton)
en: Join Room
km: ចូល​រួម​ក្នុង​បន្ទប់​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Games in the Room
km: ល្បែង​ក្នុង​បន្ទប់​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startnewgamebutton)
en: Start a New Game
km: ចាប់ផ្ដើម​ល្បែង​ថ្មី

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, joingamebutton)
en: Join Selected Game
km: ចូល​រួម​លេង​​ល្បែង​ដែល​បាន​ជ្រើស​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: <b>Note:</b> Playing over the Jabber network is an experimental feature in KsirK.<br/>Particularly, the distribution of armies at game beginning is very slow (expect something like one minute).
km: <b>ចំណាំ​ ៖</b> ការ​លេង​ល្បែង​លើ​បណ្ដាញ​ Jabber គឺ​ជា​លក្ខណ​ពិសេស​បែប​សាក​ល្បង​នៅ​ក្នុង​ KsirK ។<br/>ជា​ពិសេស​  ការ​ចែក​ចាយ​កង​ទ័ព​នៅ​ពេល​ចាប់​ផ្ដើម​ល្បែង​គឺ​ មាន​ភាព​យឺត​យ៉ាវ​ណាស់​ (រំពឹង​ថា​វា​នឹង​ចំណាយ​ពេល​ត្រឹម​តែ​មួយ​នាទី) ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelbutton)
en: Cancel
km: បោះបង់

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, JoinGameDialog)
en: Join Network Game Configuration
km: ចូលរួម​ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ល្បែង​លើ​បណ្ដាញ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​បណ្ដាញ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Host:
km: ម៉ាស៊ីន​ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Port:
km: ច្រក​ ៖

en: Name already in use. Please choose another one.
km: ឈ្មោះ​នេះ​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ហើយ​ ។ សូម​ជ្រើស​ឈ្មោះ​ផ្សេង​ទៀត​ ។

en: Empty name. Please choose another one.
km: ឈ្មោះ​ទទេ ។ សូម​ជ្រើស​ឈ្មោះ​ផ្សេង​ទៀត ។

en: Player Number %1, please type in your name and choose your nation:
km: ចំនួន​អ្នក​លេង​ %1 សូម​វាយ​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​របស់​អ្នក​ និង​ជ្រើស​ប្រទេស​របស់​អ្នក​ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total number of players:
km: ចំនួន​អ្នក​លេង​សរុប​ ៖

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, playersNumberEntry)
en: Spin this to choose the number of players.
km: បង្វិល​វា​ ដើម្បី​ជ្រើស​ចំនួន​អ្នក​លេង ។

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, playersNumberEntry)
en: A spin box to choose the number of players
km: ប្រអប់​បង្វិល​ សម្រាប់​ជ្រើស​ចំនួន​អ្នក​លេង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, localPlayersNumberLabel)
en: Number of local players:
km: ចំនួន​អ្នក​ប្រើ​មូលដ្ឋាន ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tcpPortLabel)
en: TCP port on which to offer connections:
km: ច្រក​ TCP ដែល​ផ្ដល់​នូវ​ការ​ត​ភ្ជាប់​ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Skin:
km: ស្បែក ៖

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, skinCombo)
en: Choose the skin (map, nationalities, etc.) to use for this game.
km: ជ្រើស​ស្បែក (ផែនទី សញ្ជាតិ ។ល។) ដើម្បី​ប្រើ​សម្រាប់​ល្បែង​នេះ ។

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, skinCombo)
en: A combo listing all the available skins.
km: ប្រអប់​បន្សំ​រាយ​​ស្បែក​ដែល​មាន​ទាំងអស់ ។

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, goalGroup)
en: Goal Type
km: ប្រភេទ​គោលដៅ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioWorld)
en: Choose this for players to have to conquer all the world to win.
km: ជ្រើស​ជម្រើស​នេះ សម្រាប់​អ្នក​លេង​ដែល​ត្រូវ​​​ច្បាំង​យក​ឈ្នះ​ពិភព​លោក​ទាំង​មូល​ ។

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioWorld)
en: In this mode, a player will have to conquer all the world to win.
km: ក្នុង​របៀប​នេះ អ្នក​លេង​នឹង​ត្រូវ​ច្បាំង​យក​ឈ្នះ​ពិភព​លោក​ទាំង​មូល​ ។

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioGoal)
en: Choose this to have a goal assigned to each player.
km: ជ្រើស​ជម្រើស​នេះ​​ដើម្បី​ផ្ដល់​​គោល​ដៅ​ដល់​អ្នក​លេង​ម្នាក់​ៗ ។

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioGoal)
en: In this mode, a goal will be assigned to each player, which he will have to reach in order to win.
km: ក្នុង​របៀប​នេះ គោលដៅ​នឹង​ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​ទៅ​អ្នក​លេង​នីមួយៗ ដែល​គាត់​នឹង​ត្រូវ​ទៅ​ដល់​ដើម្បី​ឈ្នះ ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextButton)
en: Next >>
km: បន្ទាប់​ >>

en: Skins directory not found - Verify your installation
    Program cannot continue
km: រក​មិន​ឃើញ​ថត​ស្បែក​ទេ​ - សូម​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ការ​ដំឡើង​របស់​អ្នក
    កម្ម​វិធី​មិន​អាច​បន្ត​បានទេ

en: Fatal Error!
km: កំហុស​ធ្ងន់ធ្ងរ !

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameSummary) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: New Game Summary
km: សង្ខេប​ល្បែង​ថ្មី

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, skinNameLabel)
en: skin name
km: ឈ្មោះ​ស្បែក

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Players
km: អ្នក​លេង​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Goal type:
km: ប្រភេទ​គោលដៅ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, goalTypeLabel)
en: goal type
km: ប្រភេទ​គោលដៅ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Name
km: ឈ្មោះ​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Nationality
km: សញ្ជាតិ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Computer
km: កុំ​ព្យូទ័រ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Network
km: បណ្តាញ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previousButton)
en: << Previous
km: << មុន

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, finishButton)
en: Start
km: ចាប់​ផ្តើម​

en: Reach a goal
km: សម្រេច​គោល​

en: World conquest
km: ច្បាំង​វាទ​ទី​ពិភព​លោក

en: Yes
km: បាទ​/ចាស

en: No
km: ទេ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QPlayerSetupWidget) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TcpConnectWidget)
en: Player Setup
km: រៀបចំ​អ្នក​លេង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Player number %1, please enter your name and choose your nation:
km: លេខ​អ្នក​លេង​ %1  សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​របស់​អ្នក​ និង​ជ្រើស​ប្រទេស​របស់​អ្នក​ ៖

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, nationCombo) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, waitedPlayersCombo)
en: Choose your nation
km: ជ្រើស​ប្រទេស​របស់​អ្នក

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, nationCombo) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, waitedPlayersCombo)
en: A combo box that lists currently available nations.
    Choose one of them. It will be your nation during the game
km: ប្រអប់​បន្សំ​​រាយ​​ប្រទេស​ដែល​មាន​បច្ចុប្បន្ន ។
    ជ្រើស​មួយ​ក្នុង​ចំណោម​ពួក​វា ។ វា​នឹង​ជា​ប្រទេស​របស់​អ្នក​អំឡុង​ពេល​លេង​ល្បែង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Enter your password:
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, isComputerCheckBox)
en: Pla&yer is computer
km: អ្នក​លេង​ជា​​កុំព្យូទ័រ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, QWaitedPlayerSetupDialog)
en: Saved Player Selection
km: ជ្រើស​អ្នក​លេង​ដែល​បាន​រក្សា​ទុក

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Please select your saved player:
km: សូម​ជ្រើស​អ្នក​លេង​ដែល​អ្នក​បាន​រក្សា​ទុក ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PushButton1)
en: OK
km: យល់​​ព្រម​

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RestartOrExitDialog)
en: New Game or Exit
km: ល្បែង​ថ្មី​ ឬ​ចាក​ចេញ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newGameButton)
en: New Game
km: ល្បែង​ថ្មី

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newGameButton)
en: Starts a new game
km: ចាប់ផ្ដើម​ល្បែង​ថ្មី

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doNothingButton)
en: Do Nothing
km: មិន​ធ្វើ​អ្វី​ទាំង​អស់

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, doNothingButton)
en: Do nothing. Game buttons will be available
km: មិន​ធ្វើ​អ្វី​ទាំង​អស់​ ។ ប៊ូតុង​ល្បែង​នឹង​មិន​អាច​ប្រើ​បាន​ទេ​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exitButton)
en: Exit
km: ចេញ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, exitButton)
en: Quit KsirK
km: បិទ KsirK

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, messageLabel)
en: %1 won! Do you want to play again?
km: %1 ឈ្នះ ! តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លេង​ម្ដង​ទៀត​ឬ ?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, hostEdit)
en: localhost
km: ម៉ាស៊ីន​មូលដ្ឋាន​ ៖

en: Error - No receiving country selected while computer player %2 had still 1 army to place. This is bug probably #2232 at www.gna.org. | Error - No receiving country selected while computer player %2 had still %1 armies to place. This is bug probably #2232 at www.gna.org.
km[0]: កំហុស​ - គ្មាន​​​ការ​ទទួល​យក​ប្រទេស​ដែល​បាន​ជ្រើស​ទេ ខណៈ​ពេល​ដែល​អ្នក​លេង​ជា​កុំព្យូទ័រ​ %2 នៅតែ​មាន​%1 កង​ទ័ព​ត្រូវ​ដាក់​ ។ នេះប្រហែល​​ជា​កំហុស​​កើត​ឡើង​ #2232 តាម​ www.gna.org ។

en: Fatal Error
km: កំហុស​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: KsirK - Network configuration
km: KsirK - ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​បណ្ដាញ

en: Please type in the port number on which to offer connections:
km: សូម​វាយ​បញ្ចូល​លេខ​ច្រក លើ​អ្វី​ដែល​​ផ្ដល់​នូវ​​ការ​តភ្ជាប់ ៖

en: Do you really want to end your current game and join another?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​បញ្ចប់​ល្បែង​បច្ចុប្បន្ន​របស់​អ្នក ហើយ​ចូលលេង​​ល្បែង​ថ្មី​​ឬ ?

en: New game confirmation
km: បញ្ជាក់​ល្បែង​ថ្មី

en: %1 (%2) joined game ; waiting for %3 players to connect
km: %1 (%2) ចូលរួម​ល្បែង រង់ចាំ​អ្នក​លេង %3 ដើម្បី​តភ្ជាប់

en: Please choose another name
km: សូម​ជ្រើស​ឈ្មោះ​មួយ​ផ្សេង​ទៀត

en: KsirK - Name already used!
km: KsirK - ឈ្មោះ​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​រួច​ហើយ !

en: Player number %1, what's your name?
km: លេខ​អ្នក​លេង​ %1  តើ​អ្នក​ឈ្មោះ​អ្វី​ ?

en: Error - Player %1, you have to choose a name.
km: កំហុស - អ្នក​លេង %1 អ្នក​ត្រូវ​តែ​ជ្រើស​ឈ្មោះ ។

[ctx: @info Forged player name]
en: Player%1
km: អ្នក​លេង %1

en: Please choose another nation
km: សូម​ជ្រើស​ប្រទេស​មួយ​ផ្សេង​ទៀត

en: KsirK - Nation already used!
km: KsirK - ប្រទេស​នោះ​​ប្រើ​រួច​ហើយ !

en: KsirK - Lost connection to server!
    What do you want to do?
km: KsirK - បាត់បង់​ការ​តភ្ជាប់​ទៅ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ !
    តើ​អ្នក​ចង់​ធ្វើ​អ្វី ?

en: Starting a new game or exit.
km: ចាប់ផ្ដើម​ល្បែង​ថ្មី ឬ​ចេញ ។

en: Do nothing
km: មិន​ធ្វើ​អ្វី​ទាំង​អស់

en: Lost connection to a client.
    For the moment, you can only save the game and start a new one or quit.
    This will be improved in a future version.
km: បាត់បង់​ការ​តភ្ជាប់​ទៅ​ម៉ាស៊ីន​ភ្ញៀវ ។
    ​ពេល​​នេះ អ្នក​អាច​​​រក្សា​ទុក​បាន​តែ​​ល្បែង និង​ចាប់​ផ្ដើម​ល្បែង​​ថ្មី ឬ​ចេញ ។
    វា​​នឹង​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ​នៅ​កំណែ​ក្រោយ ។

en: KsirK - Lost connection to client!
km: KsirK - បាត់បង់​ការ​តភ្ជាប់​ទៅ​ម៉ាស៊ីន​ភ្ញៀវ !

en: Do want to save your game?
km: តើ​អ្នក​ចង់​រក្សា​ទុក​ល្បែង​របស់​អ្នក​ឬ?

en: %1: %2 armies to place
km: %1 ៖ %2 ទ័ព​​​ត្រូវ​ដាក់

en: Now, place your armies in your countries<br>by clicking in the target countries.
km: ឥឡូវ​នេះ ដាក់​ទ័ព​របស់​អ្នក​ក្នុង​ប្រទេស​របស់​អ្នក<br/>ដោយ​ចុច​លើ​​ប្រទេស​គោល​ដៅ​ ។

en: %1, your goal will be displayed. Please<br>make sure that no other player can see it!
km: %1 គោល​ដៅ​របស់​អ្នក​​នឹង​ត្រូវ​បង្ហាញ​ ។ សូម​​<br>ប្រាកដ​ថា​អ្នក​លេង​ផ្សេងទៀត​​ មិន​អាច​មើល​ឃើញ​វា​ទេ​​!

en: KsirK - Displaying Goal
km: KsirK - បង្ហាញ​គោលដៅ

en: %1 chooses its defense
km: %1 ជ្រើស​ការ​ការ​ពារ​របស់​វា

en: %1 choose to end recycling; there are now %2 players who want so
km: %1 ជ្រើស​ដើម្បី​បញ្ចប់​ការ​វិល​ចុះ​ឡើង  ឥឡូវ​នេះ​មាន​អ្នក​លេង %2 ដែល​ចង់​ធ្វើ​ដូច​នោះុ

en: Problem : no one destroyed
km: បញ្ហា​ ៖ គ្មាន​អ្នក​លេង​ណា​ត្រូវ​បាន​កម្ទេច​

en: KsirK - Error!
km: KsirK - កំហុស !

en: You entered an invalid password.
    Please try again.
km: អ្នក​បាន​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។
    សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត ។

en: KsirK - Invalid password!
km: KsirK - ពាក្យ​សម្ងាត់​មិន​ត្រឹមត្រូវ !

en: %1, you have not played anything this turn.
    Do you really want to lose your turn?
km: %1 អ្នក​មិន​បាន​លេង​អ្វី​ទាំងអស់​ក្នុង​វេន​នេះ ។
    តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​បាត់បង់​វេន​របស់​អ្នក​ឬ ?

en: Really Next Player?
km: ពិត​ជា​ចង់​បាន​អ្នក​លេង​បន្ទាប់​ឬ​ ?

en: You must conquer the World!
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​ច្បាំង​យក​ពិភព​លោក​ !

en: %1 (already dead)
km: %1 (ស្លាប់​បាត់​ហើយ​)

en: Error: no player to destroy
km: កំហុស ៖ គ្មាន​អ្នក​លេង​ត្រូវ​បាន​កម្ទេច​ទេ

en: <br>%1 is still alive...
km: <br/>%1 នៅ​រស់...

en: <br>%2, you still have 1 country to conquer... | <br>%2, you still have %1 countries to conquer...
km[0]: <br>%2  អ្នក​នៅ​មាន​ %1 ប្រទេស​ដែល​ត្រូវ​ច្បាំង​យក​...

en: <br>Your goal is reached: %2 is dead and you possess %1 country. | <br>Your goal is reached: %2 is dead and you possess %1 countries.
km[0]: <br>អ្នក​បាន​សម្រេច​គោល​បំណង​របស់​អ្នក​ ៖ %2 បាន​ស្លាប់​ ហើយ​អ្នក​ដណ្ដើម​បាន​ %1 ប្រទេស ។

en: <br>%2, you have enough countries but you still have to put more than 1 army on %3 of them... | <br>%2, you have enough countries but you still have to put more than %1 armies on %3 of them...
km[0]: <br>%2  អ្នក​មាន​ប្រទេស​គ្រប់​គ្រាន់​ហើយ​ ប៉ុន្តែ​អ្នក​ត្រូវ​តែ​ដាក់​កង​ទ័ព​ច្រើន​ជាង​ %1 នៅ​លើ​ %3 ក្នុង​ចំណោម​ប្រទេស​ទាំង​អស់​នោះ...

en: <br>%1, you still have to conquer
km: <br>%1 អ្នក​ត្រូវ​តែ​ច្បាំង​បន្ត​ទៀត​

en: 1 country in %2 | %1 countries in %2
km[0]: %1 ប្រទេស​ក្នុង %2

en:  and
km:  និង

[ctx: @info An element of the enumeration of the number of countries in the given continent]
en: %1 in %2
km: %1 ក្នុង %2

en: KsirK - Goal Display
km: KsirK - បង្ហាញ​គោលដៅ

en: No message...
km: គ្មាន​សារ...

en: <b>%1:</b> %2
km: <b>%1 ៖</b> %2

en: Pool filename not found
    Program cannot continue
km: រក​មិន​ឃើញ​ឈ្មោះ​ឯកសារ​អាង​ទេ
    កម្មវិធី​មិន​អាច​បន្ត​បាន​ទេ

en: Error!
km: កំហុស !

en: Map mask image not found
    Program cannot continue
km: រក​មិន​ឃើញ​រូបភាព​របាំង​ផែន​ទី​ទេ​
    កម្មវិធី​មិន​អាច​បន្ត​បាន​ទេ​

en: Cannot move %1 armies from %2 to %3
km: មិន​អាច​ផ្លាស់ទី​ទ័ព %1 ពី %2 ទៅ %3 បានទេ​

en: Moving %1 armies from %2 to %3
km: ផ្លាស់ទី​ទ័ព %1 ពី %2 ទៅ %3

en: Sound roule not found - Verify your installation<br>Program cannot continue
km: រក​មិន​ឃើញ​សំឡេង​ roule ទេ - ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ការ​ដំឡើង​របស់​អ្នក​<br>កម្មវិធី​មិន​អាច​បន្ត​បាន​ទេ​

en: Sound cannon not found - Verify your installation<br>Program cannot continue
km: រក​មិន​​ឃើញ​សំឡេង​ទេ -ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ការដំឡើង​របស់​អ្នក​<br>កម្មវិធី​មិន​អាច​បន្ត​បាន​ទេ​

en: Sound crash not found - Verify your installation
    Program cannot continue
km: រក​មិន​ឃើញ​សំឡេង​កកិត​ទេ​ - ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ការដំឡើង​របស់​អ្នក​
    កម្មវិធី​មិន​អាច​បន្ត​បាន​ទេ

en: Problem: no one destroyed
km: បញ្ហា​ ៖​ គ្មាន​នរណា​ម្នាក់​ត្រូវ​​បាន​កម្ទេច​ទេ

en: Bug: who should be 0, 1 or 2.
km: កំហុស ៖ នរណា​គួរ​ជា ០ ១ ឬ ២

en: Please connect first.
km: សូម​ត​ភ្ជាប់​ជាមុន​សិន​ ។

en: Jabber Error
km: កំហុស​​របស់​ Jabber

en: SSL support could not be initialized for account %1. This is most likely because the QCA TLS plugin is not installed on your system.
km: មិន​អាច​ចាប់​ផ្ដើម​ការ​គាំ​ទ្រ​​ SSL សម្រាប់​គណ​នី​ %1 បាន​ទេ​ ។ មូល​ហេតុ​ភាគ​ច្រើន​​អាច​បណ្ដាល​មក​ពី​ កម្មវិធី​ជំនួយ​ TLS របស់​ QCA  មិន​ត្រូវ​បាន​ដំឡើង​នៅ​លើ​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក​ ។

en: Jabber SSL Error
km: កំហុស​ SSL របស់​ Jabber

en: The host name does not match the one in the certificate.
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន​មិន​ផ្គូផ្គង​​​នឹង​ឈ្មោះ​របស់​ម៉ាស៊ីន​មួយ​ទៀត​នៅ​ក្នុង​វិញ្ញាបនបត្រ​ ។

en: The certificate is invalid.
km: វិញ្ញាបន​បត្រ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: No certificate was presented.
km: គ្មាន​វិញ្ញាបន​បត្រ​ណា​មួយ​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ​ទេ​ ។

en: The Certificate Authority rejected the certificate.
km: អាជ្ញាធរ​វិញ្ញាបនបត្របាន​ច្រាល​ចោល​វិញ្ញាបនបត្រ​​ ។

en: The certificate is not trusted.
km: វិញ្ញាបនបត្រ​មិន​គួរ​ឲ្យ​ទុក​ចិត្ត​​ ។

en: The signature is invalid.
km: ហត្ថ​លេខា​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​​ ។

en: The Certificate Authority is invalid.
km: អា​ជ្ញាធរ​វិញ្ញាបន​បត្រ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: Invalid certificate purpose.
km: គោល​បំណង​វិញ្ញាបនបត្រ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: The certificate is self-signed.
km: វិញ្ញាបនបត្រ​ដែល​ចុះ​ហត្ថ​លេខា​ដោយ​ខ្លួន​ឯង​ ។

en: The certificate has been revoked.
km: វិញ្ញាបនបត្រ​ត្រូវ​បាន​ដក​ហូត​ ។

en: Maximum certificate chain length was exceeded.
km: លើស​ប្រវែង​​វិញ្ញាបនបត្រ​​ជា​អតិបរមា ។

en: The certificate has expired.
km: វិញ្ញាបនបត្រ​បាន​ផុត​កំណត់ ។

en: The Certificate Authority has expired.
km: អាជ្ញាធរ​វិញ្ញាបនបត្រ​បាន​ផុត​កំណត់​។

en: Validity is unknown.
km: មិន​ស្គាល់​សុពល​ភាព​ ។

en: <qt><p>The identity and the certificate of server %1 could not be validated for account %2:</p><p>%3</p><p>%4</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
km: <qt><p>មិន​អាច​ធ្វើ​ឲ្យ​អត្តសញ្ញាណ និង​វិញ្ញាបនបត្រ​របស់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ %1 មាន​សុពល​ភាព​សម្រាប់​គណនី​ %2 បាន​ទេ ៖</p><p>%3</p><p>%4</p><p>តើ​អ្នក​ចង់​បន្ត​ឬ ?</p></qt>

en: <qt><p>The certificate of server %1 could not be validated for account %2: %3</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
km: <qt><p>មិន​អាច​ធ្វើ​ឲ្យ​វិញ្ញាបនបត្រ​របស់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ %1 មាន​សុពល​ភាព​ សម្រាប់​គណ​នី %2 បាន​ទេ​ ៖ %3</p><p>តើ​អ្នក​ចង់​បន្ត​ឬ​ទេ​ ?</p></qt>

en: Jabber Connection Certificate Problem
km: បញ្ហា​ក្នុង​ការ​តភ្ជាប់​វិញ្ញាបនបត្រ​របស់​ Jabber

en: An encrypted connection with the Jabber server could not be established.
km: មិន​អាច​បង្កើត​ការ​តភ្ជាប់​ដែល​បាន​អ៊ិនគ្រីប​​ជា​មួយ​នឹង​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ Jabber បាន​ទេ​ ។

en: Jabber Connection Error
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​តភ្ជាប់​ Jabber

en: Malformed packet received.
km: បាន​ទទួល​កញ្ចប់​ព័ត៌មាន​​ដែល​មាន​ទ្រង់​ទ្រាយ​ខុស​ប្រក្រតី​ ។

en: There was an unrecoverable error in the protocol.
km: មាន​កំហុស​​​ដែល​មិន​​អាច​សង្គ្រោះ​នៅ​ក្នុង​ពិធី​ការ​​បាន​ ។

en: Generic stream error.
km: កំហុស​ស្ទ្រីម​ទូ​ទៅ ។

en: There was a conflict in the information received.
km: មានការ​ប៉ះ​ទង្គិច​នៅ​ក្នុង​ព័ត៌មាន​ដែល​បាន​ទទួល​ ។

en: The stream timed out.
km: ស្ទ្រីម​អស់​ពេល​ ។

en: Internal server error.
km: កំហុស​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ខាង​ក្នុង​ ។

en: Stream packet received from an invalid address.
km: បាន​ទទួល​កញ្ចប់​ព័ត៌មាន​​ស្ទ្រីម​​មក​ពី​អាសយដ្ឋាន​ដែល​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: Malformed stream packet received.
km: បាន​​ទទួល​កញ្ចប់​ព័ត៌មាន​ស្ទ្រីម​ដែល​មាន​ទ្រង់​ទ្រាយ​ខុស​ប្រក្រតី ។

en: Policy violation in the protocol stream.
km: ការ​បំពាន​គោល​នយោបាយ​នៅ​ក្នុង​ស្ទ្រីម​ពិធី​ការ​ ។

en: Resource constraint.
km: កម្រិត​ធន​ធាន​ ។

en: System shutdown.
km: បិទ​ប្រព័ន្ធ​ ។

en: Unknown reason.
km: មិន​ស្គាល់​មូលហេតុ ។

en: There was an error in the protocol stream: %1
km: មាន​កំហុស​នៅ​ក្នុង​ស្ទ្រីម​ពិធី​ការ​ ៖ %1

en: Host not found.
km: រក​មិន​​ឃើញ​ម៉ាស៊ីន​ ។

en: Address is already in use.
km: អាសយដ្ឋាន​​កំពុង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ហើយ ។

en: Cannot recreate the socket.
km: មិន​អាច​បង្កើត​រន្ធ​ឡើង​វិញ​បាន​ទេ ។

en: Cannot bind the socket again.
km: មិន​អាច​ភ្ជាប់​រន្ធ​ម្ដង​ទៀត​បាន​ទេ ។

en: Socket is already connected.
km: បាន​ត​ភ្ជាប់​រន្ធ​រួច​ហើយ ។

en: Socket is not connected.
km: មិន​ទាន់​បាន​ត​ភ្ជាប់​រន្ធ​ទេ ។

en: Socket is not bound.
km: មិន​ទាន់​បាន​ភ្ជាប់​រន្ធ​ទេ​ ។

en: Socket has not been created.
km: មិន​ទាន់​បាន​បង្កើត​រន្ធ​ទេ​ ។

en: The socket operation would block. You should not see this error: please use "Report Bug" from the Help menu.
km: ប្រតិបត្តិការ​ភ្ជាប់​រន្ធ​នឹង​ទប់​ស្កាត់​ ។ អ្នក​ប្រហែល​ជា​មិន​បាន​ឃើញ​កំហុស​នេះ​ទេ​ ៖ សូម​ប្រើ​ "របាយ​ការណ៍​កំហុស" ពី​ម៉ឺនុយ​ជំនួយ​ ។

en: Connection refused.
km: ការ​តភ្ជាប់​ត្រូវ​បាន​ច្រាល​ចោល​​ ។

en: Connection timed out.
km: អស់​ពេល​ក្នុង​ការ​តភ្ជាប់​ ។

en: Connection attempt already in progress.
km: ការ​ព្យាយាម​តភ្ជាប់​កំពុង​តែ​ដំណើរ​ការ​ហើយ​ ។

en: Network failure.
km: មិន​អាច​តភ្ជាប់​បណ្ដាញ​បាន​ទេ ។

en: Operation is not supported.
km: ប្រតិបត្តិ​ការ​មិន​ត្រូវ​បាន​គាំទ្រ​ទេ​ ។

en: Socket timed out.
km: អស់​ពេល​ក្នុង​ការ​តភ្ជាប់​រន្ធ​ ។

en: There was a connection error: %1
km: មាន​កំហុស​ក្នុង​ការ​តភ្ជាប់​ ៖ %1

en: Unknown host.
km: មិន​ស្គាល់​ម៉ាស៊ីន​ ។

en: Could not connect to a required remote resource.
km: មិន​អាច​តភ្ជាប់​ទៅ​ធន​ធាន​ពី​ចម្ងាយ​ដែល​បាន​ទាម​ទារ​ទេ​ ។

en: It appears we have been redirected to another server; I do not know how to handle this.
km: វា​មើល​ទៅ​ហាក់​ដូច​ជា​ថា​យើង​ត្រូវ​បាន​ផ្លាស់​ទិស​​ទៅ​កាន់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​មួយ​ទៀត​ ហើយ​ខ្ញុំ​មិន​ដឹង​អំពី​វិធីដោះ​ស្រាយ​បញ្ហា​នេះ​ទេ​ ។

en: Unsupported protocol version.
km: កំណែ​ពិធី​ការ​ដែល​មិន​គាំ​ទ្រ​ ។

en: Unknown error.
km: មិន​ស្គាល់​កំហុស ។

en: There was a negotiation error: %1
km: មាន​កំហុស​​នៅ​ក្នុង​ការ​ចរចា​ ៖ %1

en: Server rejected our request to start the TLS handshake.
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​ច្រាន​ចោល​សំណើ​របស់​​យើង​ ក្នុង​ការ​ចាប់​ផ្ដើម TLS handshake  ។

en: Failed to establish a secure connection.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​បង្កើត​ការ​តភ្ជាប់​ដែល​មាន​​សុវត្ថិភាព​ ។

en: There was a Transport Layer Security (TLS) error: %1
km: មាន​កំហុស​អំពី​​សុវត្ថិភាព​ស្រទាប់​បញ្ជូន​  (TLS) ៖ %1

en: Login failed with unknown reason.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ចូល​​ដោយ​មិន​ដឹង​មូល​ហេតុ​ ។

en: No appropriate authentication mechanism available.
km: គ្មាន​​យន្ត​ការ​ក្នុង​​ការ​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹម​ត្រូវ​ដែល​សម​ស្រប​ទេ​ ។

en: Bad SASL authentication protocol.
km: ពិធីការ​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹម​ត្រូវ​ SASL មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ទេ​ ។

en: Server failed mutual authentication.
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹម​ត្រូវ​ទៅ​វិញ​ទៅ​មក​​ ។

en: Encryption is required but not present.
km: ទាម​ទារ​ការ​អ៊ិនគ្រីប​ ប៉ុន្តែ​មិន​មាន​ ។

en: Invalid user ID.
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។

en: Invalid mechanism.
km: យន្ត​ការ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ ។

en: Invalid realm.
km: តំបន់​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: Mechanism too weak.
km: យន្ត​ការ​ខ្សោយ​ពេក​ ។

en: Wrong credentials supplied. (check your user ID and password)
km: បាន​ផ្ដល់​លិខិត​សម្គាល់​ដែល​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។ (ពិនិត្យ​មើល​លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ​ និង​ពាក្យ​សម្ងាត់​​របស់​អ្នក​)

en: Temporary failure, please try again later.
km: ភាព​បរាជ័យ​បណ្ដោះ​អាសន្ន​ សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត​នៅ​ពេល​ក្រោយ​ ។

en: There was an error authenticating with the server: %1
km: មាន​កំហុស​កើត​ឡើង​នៅ​ពេល​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹម​ត្រូវ​ជាមួយ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ ៖ %1

en: Transport Layer Security (TLS) problem.
km: បញ្ហា​សុវត្ថិភាព​ស្រទាប់​បញ្ជូន​ (TLS)

en: Simple Authentication and Security Layer (SASL) problem.
km: បញ្ហា​ស្រទាប់​សុវត្ថិភាព​ និង​ការ​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹម​ត្រូវ​ធម្មតា​ (SASL)  ។

en: There was an error in the security layer: %1
km: មាន​កំហុស​នៅ​ក្នុង​ស្រទាប់​សុវត្ថិភាព​ ៖ %1

en: No permission to bind the resource.
km: គ្មាន​សិទ្ធិ​​ដើម្បី​ភ្ជាប់​ធន​ធាន​ទេ​ ។

en: The resource is already in use.
km: ធន​ធាន​កំពុង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ហើយ​ ។

en: Could not bind a resource: %1
km: មិន​អាច​ភ្ជាប់​ធន​ធាន​បាន​ទេ​ ៖ %1

en: Connection problem with Jabber server %1
km: បញ្ហា​តភ្ជាប់​ជាមួយ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ Jabber  %1

en: The Jabber user %1 removed %2's subscription to him/her. This account will no longer be able to view his/her online/offline status. Do you want to delete the contact?
km: អ្នក​ប្រើ​ Jabber  %1 បាន​យក​ការ​ជាវប្រចាំ​របស់​ %2 សម្រាប់​គាត់​ចេញ​​ ។ គណ​នី​នេះ​នឹង​ មិន​អាច​មើល​ស្ថាន​ភាព​លើ​បណ្ដាញ​/ក្រៅ​បណ្ដាញ​បាន​ទៀត​ទេ​ ។ តើ​អ្នក​ចង់​លុប​ ទំនាក់​ទំនង​នេះ​ទេ ?

en: Notification
km: ការ​ជូន​ដំណឹង

en: Keep
km: រក្សា​ទុក

en: A password is required to join the room %1.
km: ទាម​ទារ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ដើម្បី​ចូល​រួម​ក្នុង​បន្ទប់​ %1 ។

en: Error trying to join %1: nickname %2 is already in use
km: មាន​កំហុស​ក្នុង​ការ​ព្យាយាម​ចូល​រួម​ %1 ៖ សម្មតិនាម​ %2 កំពុង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ហើយ​

en: Provide your nickname
km: ផ្ដល់​នូវ​សម្មតិនាម​របស់​អ្នក​

en: You cannot join the room %1 because you have been banned
km: អ្នក​មិន​អាច​ចូល​រួម​ក្នុង​បន្ទប់​ %1 បាន​ទេ​ ដោយ​សារ​តែ​អ្នក​ត្រូវ​បាន​​​ហាម​ឃាត់​

en: Jabber Group Chat
km: ជជែក​ជា​ក្រុម​តាម​ Jabber

en: You cannot join the room %1 because the maximum number of users has been reached
km: អ្នក​មិន​អាច​ចូល​រួម​ក្នុង​បន្ទប់​ %1 បាន​ទេ​ ដោយ​សារ​តែ​ចំនួន​អ្នក​ប្រើ​បាន​ដល់​កម្រិត​អតិបរមា​

en: No reason given by the server
km: ​គ្មាន​ហេតុ​ផល​ដែល​ត្រូវ​ផ្ដល់​ដោយ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ទេ​

en: There was an error processing your request for groupchat %1. (Reason: %2, Code %3)
km: មាន​កំហុស​កើត​​ឡើង​ ​ខណៈ​ពេល​កំពុង​ស្នើសុំ​ការ​ជជែក​កម្សាន្ត​ជា​​ក្រុម​​  %1 ។ (មូល​ហេតុ​ ៖ %2 កូដ %3)

en: An error occurred while trying to remove the account:
    %1
km: កំហុស​បាន​កើត​ឡើង​ ​ខណៈ​ពេល​​​ព្យាយាម​យក​គណ​នី​ចេញ​ ៖
    %1

en: Jabber Account Unregistration
km: ​មិន​បាន​ចុះ​ឈ្មោះ​គណ​នី Jabber

en: You cannot see each others' status.
km: អ្នក​មិន​អាច​មើល​ឃើញ​ស្ថាន​ភាព​គ្នា​​​​បាន​ទេ​ ។

en: You can see this contact's status, but he/she cannot see your status.
km: អ្នក​​អាច​មើល​ឃើញ​ស្ថាន​ភាព​របស់​អ្នក​ទំនាក់​ទំនង​នេះ​​ ប៉ុន្តែ​គេ​អាច​មើល​ឃើញ​ស្ថាន​ភាព​របស់​អ្នក​ ។

en: This contact can see your status, but you cannot see his/her status.
km: អ្នក​ទំនាក់​ទំនង​នេះ​អាច​មើល​ឃើញ​ស្ថាន​ភាព​របស់​អ្នក​ ប៉ុន្តែ​អ្នក​មិន​អាច​មើល​ឃើញ​ស្ថាន​ភាព​របស់​គេ​ទេ​ ។

en: You can see each others' status.
km: អ្នក​អាច​មើល​ឃើញ​ស្ថាន​ភាព​គ្នា​បាន​ ។

en: Client
km: ម៉ាស៊ីន​ភ្ញៀវ

en: Timestamp
km: ត្រា​ពេល​វេលា

en: Message
km: សារ​

en: Downloading of Jabber contact photo failed.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ទាញ​យក​រូប​ថត​ទំនាក់​ទំនង​របស់​ Jabber ។

en: Groupchat bookmark
km: ចំណាំ​ការ​ជជែក​កម្សាន្ត​ជា​ក្រុម

en: Authorization
km: ការ​អនុញ្ញាត

en: (Re)send Authorization To
km: ផ្ញើ​ ឬ​ផ្ញើ​ការ​អនុញ្ញាត​ឡើង​វិញ​ទៅ​កាន់​

en: (Re)request Authorization From
km: ស្នើ​ ឬ​​ស្នើ​ឡើង​វិញ​នូវ​ការ​អនុញ្ញាត​មក​​ពី

en: Remove Authorization From
km: យក​ការ​អនុញ្ញាត​ចេញ​ពី

en: Set Availability
km: កំណត់​ភាព​ដែល​អាច​ប្រើ​បាន​

en: Online
km: លើ​បណ្ដាញ

en: Free to Chat
km: ជជែក​កម្សាន្ត​ដោយ​សេរី

en: Away
km: ទៅ​ឆ្ងាយ

en: Extended Away
km: បាន​ពង្រីក​ទៅ​ឆ្ងាយ​

en: Do Not Disturb
km: កុំ​រំខាន

en: Invisible
km: មិន​អាច​មើល​ឃើញ

en: Select Resource
km: ជ្រើស​ធន​ធាន

en: Automatic (best/default resource)
km: ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​ (ធន​ធាន​ល្អ​បំផុត​/លំនាំ​ដើម)

en: Voice call
km: ការ​ហៅ​ជា​សំឡេង

en: The original message is: <i>" %1 "</i><br />
km: សារ​ដើម​គឺ​ ៖ <i>" %1 "</i><br />

en: <qt><i>%1</i> has invited you to join the conference <b>%2</b><br />%3<br />If you want to accept and join, just <b>enter your nickname</b> and press ok<br />If you want to decline, press cancel</qt>
km: <qt><i>%1</i> បាន​អញ្ជើញ​​អ្នក​ឲ្យ​ចូល​រួម​ក្នុង​សន្និសីទ​ <b>%2</b><br />%3<br />បើ​អ្នក​ចង់​ទទួល​ និង​ចង់​ចូល​រួម​ គ្រាន់​តែ​បញ្ចូល​សម្មតិនាម​របស់​អ្នក​ <b></b> រួច​ចុច​ យល់​ព្រម​ <br />បើ​អ្នក​ចង់​​បដិសេធ​ គ្រាន់​តែ​ចុច​ បោះ​បង់​</qt>

en: Invited to a conference - Jabber Plugin
km: បាន​អញ្ជើញ​អ្នក​ឲ្យ​ចូល​រួម​ក្នុង​សន្និសីទ​ - កម្ម​វិធី​ជំនួយ​ Jabber

en: Message has been displayed
km: សារ​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ

en: Message has been delivered
km: សារ​ត្រូវ​បាន​បញ្ជូន

en: Message stored on the server, contact offline
km: សារ​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក​នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ ទំនាក់​ទំនង​ក្រៅ​បណ្ដាញ

en: %1 has ended his/her participation in the chat session.
km: %1 បាន​បញ្ចប់​ការ​ចូល​រួម​​របស់​គេ​នៅ​ក្នុង​សម័យ​ជជែក​កម្សាន្ត​ ។

en: Your message could not be delivered: "%1", Reason: "%2"
km: មិន​អាច​បញ្ជូន​សារ​របស់​អ្នក​បាន​ទេ​ ៖ "%1"  មូល​ហេតុ​ ៖ "%2"

en: Do you also want to remove user %1's authorization to see your status?
km: តើ​អ្នក​​​ចង់​យក​ការ​អនុញ្ញាត​របស់​ %1 អ្នក​ប្រើ​ចេញ​​ ដើម្បី​មើល​ស្ថាន​ភាព​របស់​អ្នក​ផង​​ដែរ​ឬ​ ?

en: Kopete File Transfer
km: ការ​ផ្ទេរ​ឯកសារ​ Kopete

en: You have preselected a resource for contact %1, but you still have open chat windows for this contact. The preselected resource will only apply to newly opened chat windows.
km: អ្នក​បាន​​ជ្រើស​ធន​ធាន​ជា​មុន​ សម្រាប់​ទំនាក់​ទំនង​ %1 ប៉ុន្តែ​អ្នក​នៅ​មិន​ទាន់​បាន​បើក​ windows ជជែក​កម្សាន្ត​សម្រាប់​ទំនាក់​ទំនង​នេះ​នៅ​ឡើយ​ទេ​ ។ ធន​ធាន​ដែល​បាន​ជ្រើស​ជា​មុន​នឹង​អនុវត្ត​ចំពោះ​តែ​ windows  ជជែក​កម្សាន្ត​ដែល​ទើប​តែ​បាន​បើក​ថ្មី​ៗ​ប៉ុណ្ណោះ​ ។

en: Jabber Resource Selector
km: កម្ម​វិធី​ជ្រើស​ធន​ធាន​ Jabber

en: Change nickname
km: ប្ដូរ​សម្មតិនាម​

en: Change nickname - Jabber Plugin
km: ប្ដូរ​សម្មតិ​នាម​ - កម្មវិធី​ជំនួយ​ Jabber

en: Please enter the new nickname you want to have in the room <i>%1</i>
km: សូម​បញ្ចូល​សម្មតិនាម​ថ្មី​ ដែល​អ្នក​ចង់​មាន​នៅ​ក្នុង​បន្ទប់​ <i>%1</i>

en: Choose Account
km: ជ្រើស​គណ​នី

en: Choose an account to handle the URL %1
km: ជ្រើស​គណនី​ដើម្បី​គ្រប់​គ្រង​ URL %1

en: Do you want to add '%1' to your contact list?
km: តើ​អ្នក​ចង់​បន្ថែម​ '%1' ទៅ​ក្នុង​បញ្ជី​ទំនាក់​ទំនង​របស់​អ្នក​ឬ​ ?

en: Add
km: បន្ថែម

en: Do Not Add
km: កុំ​បន្ថែម​

en: Do you want to remove '%1' from your contact list?
km: តើ​អ្នក​ចង់​យក​ '%1' ចេញ​ពី​បញ្ជី​ទំនាក់​ទំនង​របស់​អ្នក​ឬ​ ?

en: Remove
km: យក​ចេញ

en: Do Not Remove
km: កុំ​យក​ចេញ

en: Please enter your nickname for the room %1
km: សូម​បញ្ចូល​សម្មតិនាម​របស់​អ្នក​សម្រាប់​បន្ទប់​ %1

en: You have been invited to %1
km: អ្នក​ត្រូវ​បាន​អញ្ជើញ​ឲ្យ​ទៅ​កាន់​ %1

en: Cannot load icon<br>Program cannot continue
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​រូប​តំណាង​បាន​​<br/>កម្មវិធី​មិន​អាច​បន្ត​បាន​ទេ​

en: Cannot load button image %1<br>Program cannot continue
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​រូបភាព​ប៊ូតុង​បាន %1​<br/>កម្មវិធី​មិន​អាច​បន្ត​បាន​ទេ​

en: Play over Jabber
km: លេង​តាម Jabber

en: Play KsirK over the Jabber Network
km: លេង​ KsirK ពី​លើ​បណ្ដាញ​របស់​ Jabber

en: Allow to connect to a KsirK Jabber Multi User Gaming Room to create new games or to join present games
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ត​ភ្ជាប់​ទៅ​បន្ទប់​ល្បែង​​ដែល​មាន​អ្នក​លេង​ KsirK Jabber ច្រើន​អ្នក​  ដើម្បី​បង្កើត​ល្បែង​ ថ្មី​ ឬ​ដើម្បី​ចូល​រួម​លេង​ល្បែង​បច្ចុប្បន្ន​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbNewSocketGame)
en: New Standard TCP/IP Network Game
km: ល្បែង​បណ្ដាញ​ TCP/IP ស្តង់ដារ​ថ្មី

en: New TCP/IP
km: TCP/IP  ថ្មី

en: Create a new standard TCP/IP network game
km: បង្កើត​ល្បែង​បណ្ដាញ​ TCP/IP ស្តង់ដារ​ថ្មី

en: Join a Standard TCP/IP Network Game
km: ចូល​រួម​លេង​ល្បែង​បណ្ដាញ​ TCP/IP ស្តង់ដារ​ថ្មី

en: Join TCP/IP
km: ចូល​រួម​ TCP/IP

en: Join a standard TCP/IP network game
km: ចូល​រួម​លេង​ល្បែង​បណ្ដាញ​ TCP/IP ស្តង់ដារ

en: Display the Current Player's Goal
km: បង្ហាញ​នូវ​គោល​ដៅ​របស់​អ្នក​លេង​បច្ចុប្បន្ន

en: Display the current player's goal
km: បង្ហាញ​នូវ​គោល​ដៅ​របស់​អ្នក​លេង​បច្ចុប្បន្ន

en: Contextual Help
km: ជំនួយ​ជា​អត្ថបទ

en: Lets the next player play
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​លេង​បន្ទាប់​លេង

en: Finish moves
km: បញ្ចប់​ការ​ផ្លាស់ទី

en: Finish moving the current sprites
km: បញ្ចប់​ការ​ផ្លាស់​ទី​ sprites  បច្ចុប្បន្ន

en: World definition file not found - Verify your installation<br>Program cannot continue
km: រក​មិន​ឃើញ​ឯក​សារ​កំណត់​ពិភព​លោក​ទេ​  - ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ការ​ដំឡើង​របស់​អ្នក​<br>កម្ម​វិធី​មិន​អាច​បន្ត​បាន​ទេ

en: <font color="red">%1 conquered %2 from %3</font>
km: <font color="red">%1 បាន​ច្បាំង​យក​ %2 ពី %3</font>

en: %1, you are defeated! Bye, bye...
km: %1 អ្នក​ត្រូវ​បាន​បង្ក្រាប! លា​ហើយ...

en: %1: it is up to you again
km: %1 ៖ ម្ដង​នេះ​ស្រេច​តែ​លើ​អ្នក​ទៀត​ហើយ​

en: %1 won!
km: %1 ឈ្នះ​ហើយ​ !

en: <big><b>%1</b>, you won!</big>
km: <big><b>%1</b> អ្នក​ឈ្នះ​ហើយ​ !</big>

en: <br>Winner's goal was stated like this:<br><i>%1</i><br><br>Do you want to play again?
km: <br>គោល​បំណង​របស់​អ្នក​ឈ្នះ​គឺ​ត្រូវ​បាន​ចែង​ដូច្នេះ​ ៖<br><i>%1</i><br><br>តើ​អ្នក​ចង់​ លេង​សារ​ថ្មី​ទេ​ ?

en: <br>You conquered all the world!
km: <br>អ្នក​​​ច្បាំង​​យក​បាន​ពិភពលោក​ទាំង​មូល​ហើយ​ !

en: <br>He conquered all the world!
km: <br>គេ​​ច្បាំង​យក​បាន​ពិភព​លោក​ទាំង​មូល​ហើយ​ !

en: Do you want to quit the game?
km: តើ​អ្នក​ចង់​ចេញ​ពី​ល្បែង​ឬ ?

en: Before you quit, do you want to save your game?
km: មុន​ពេល​អ្នក​ចេញ តើ​អ្នក​ចង់​រក្សា​ទុក​ល្បែង​របស់​អ្នក​ឬទេ?

en: Waiting for the connection of %1 network players.
km: រង់ចាំ​ការ​ភ្ជាប់​នៃ​អ្នក​លេង​លើ​បណ្ដាញ %1 ។

en: <font color="red">%2</font> attacks you from <font color="red">%3</font> with 1 army!<br> How do you want to defend <font color="blue">%4</font>? | <font color="red">%2</font> attacks you from <font color="red">%3</font> with %1 armies!<br> How do you want to defend <font color="blue">%4</font>?
km[0]: <font color="red">%2</font> វាយ​ប្រហារ​អ្នក​ពី <font color="red">%3</font> ដោយ​ %1 សត្រូវ​!<br> តើ​អ្នក​ចង់​ការ​ពារ​ខ្លួន​ដោយ​របៀប​ណា​ <font color="blue">%4</font> ?

en: Defend 1
km: ការ​ពារ​ ១

en: Defend 2
km: ការពារ​ ២

en: Defend-Auto
km: ការ​ពារ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Waiting for %1 players to connect
km: រង់ចាំ​អ្នក​លេង %1 ដើម្បី​តភ្ជាប់

en: There is no country here!
km: គ្មាន​ប្រទេស​នៅ​ទីនេះទេ!

en: You are not the owner of the first country: %1!
km: អ្នក​មិន​មែន​ជា​ម្ចាស់​នៃ​ប្រទេស​ទី​មួយ​ទេ ៖ %1 !

en: You are not the owner of the second country: %1!
km: អ្នក​មិន​មែន​ជា​ម្ចាស់​នៃ​ប្រទេស​ទីពីរ​ទេ​ ៖ %1 !

en: You are trying to move armies from %1 to itself!
km: អ្នក​កំពុង​ព្យាយាម​ផ្លាស់​ទី​សត្រូវ​ពី​ %1 ទៅ​កាន់​​​ខ្លួន​វា​ !

en: %1 is not a neighbour of %2!
km: %1 មិន​មែន​ជា​ប្រទេស​ជិត​ខាង​នៃ %2 ទេ!

en: Moving armies from %1 to %2.
km: ផ្លាស់ទី​ទ័ព​ពី %1 ទៅ %2 ។

en: You are the owner of the second country: %1!
km: អ្នក​មិន​មែន​ជា​ម្ចាស់​នៃ​ប្រទេស​ទី​ពីរ​ទេ​ ៖ %1 !

en: Ready to fight!
km: ត្រៀម​ប្រយុទ្ឋ !

en: <font color="orange">No country here!</font>
km: <font color="orange">គ្មាន​ប្រទេស​នៅ​ទីនេះ​ទេ !</font>

en: <font color="orange">You are not the owner of %1!</font>
km: <font color="orange">អ្នក​មិនមែន​ជា​ម្ចាស់​នៃ %1 ទេ!</font>

en: <font color="orange">There is only %1 armies in %2!</font>
km: <font color="orange">មាន​តែ %1 ទ័ព​ក្នុង %2 !</font>

en: %1, you defend with the only army you have in %2.
km: %1 អ្នក​ការពារ​ជាមួយ​តែ​ទ័ព ដែល​អ្នក​មាន​ក្នុង %2 ប៉ុណ្ណោះ។

en: Exchange armies again or continue?
km: ផ្លាស់ប្ដូរ​ទ័ព​ម្ដង​ទៀត ឬ​បន្ត ?

en: You must distribute
    all your armies
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​ចែកចាយ
    ទ័ព​ទាំង​អស់​របស់​អ្នក​

en: Battle ongoing.
km: សង្គ្រាម​កំពុង​បន្ត​ ។

en: %1, it is up to you.
km: %1 វា​ស្រេច​តែ​លើ​អ្នក​ ។

en: Do you really want to end your current game and start a new one?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​បញ្ចប់​ល្បែង​បច្ចុប្បន្ន​របស់​អ្នក​ ហើយ​ចាប់​ផ្ដើម​​ល្បែង​ថ្មី​ឬ​ ?

en: <b>KsirK quick Introduction</b>
km: <b>ការ​ណែ​នាំ​ត្រួស​ៗ​អំពី​​ KsirK </b>

en: Attacks and moves are issued through drag & drop between neighbour countries.
km: ការ​វាយ​ប្រហារ​ និង​ការ​ផ្លាស់​ទី​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឡើង​តាម​រយៈ​ការ​អូស​ និង​ទម្លាក់​នៅ​ចន្លោះ​ប្រទេស​ជិត​ខាង​ ។

en: Start a new game or join a network game with the menu or the toolbar...
km: ចាប់ផ្ដើម​ល្បែង​ថ្មី ឬ​ចូលរួម​លេង​​ល្បែង​លើ​បណ្ដាញ​ជាមួយ​ម៉ឺនុយ ឬ​របារ​ឧបករណ៍...

en: and then let the system guide you through messages and tooltips appearing on buttons when hovering above them. You can disable bubble help in the options window.
km: ហើយ​បន្ទាប់ ​មក​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ប្រព័ន្ធ​នាំ​ផ្លូវ​អ្នក​តាម​រយៈ​សារ និង​ព័ត៌មាន​ជំនួយ ដែល​បង្ហាញ​​​លើ​ប៊ូតុង ពេល​សំកាំង​លើ​ពួក​វា ។ អ្នក​អាច​បិទ​ជំនួយ​ពពុះ​ក្នុង​បង្អួច​ជម្រើស​បាន​ ។

en: Don't show messages anymore
km: កុំ​បង្ហាញ​សារ​ទៀត

en: %2 belongs to %3. 1 army. | %2 belongs to %3. %1 armies.
km[0]: %2 ជា​របស់​កង​ទ័ព​ %3. %1 ​។

en: Cannot save when waiting for a defense.
km: មិន​អាច​រក្សាទុក​បាន​ទេ​ នៅ​ពេល​មាន​ការ​រង់​ចាំ​ការ​ការពារ ។

en: Saving canceled
km: បាន​បោះ​បង់​ការ​រក្សា​ទុក​

en: Game saved to %1
km: ល្បែង​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ទៅ​​ %1

en: Only game master can save the game in network playing.
km: មាន​តែ​ម្ចាស់​ល្បែង​ទេ​ ទើប​អាច​រក្សា​ទុក​ល្បែង​ដែល​លេង​លើ​បណ្ដាញ​បាន​ ។

en: Attack by drag & drop between countries<br>Move armies the same way (last action of a turn).
km: វាយ​ប្រហារ​ដោយ​អូស​​ និង​ទម្លាក់​នៅ​ចន្លោះ​ប្រទេស​នានា​<br>ផ្លាស់​ទី​កង​ទ័ព​តាម​វិធី​ដូច​គ្នា​ (សកម្មភាព​ ចុង​ក្រោយ​នៃ​វេន​) ។

en: <b>Nationality:</b>
km: <b>សញ្ជាតិ ៖</b>

en: <b>Continent:</b> %1
km: <b>ទ្វីប ៖</b> %1

en: <b>Country:</b> %1
km: <b>ប្រទេស ៖</b> %1

en: <b>Owner:</b> %1
km: <b>ម្ចាស់ ៖</b> %1

en: <b><u>Country details</u></b>
km: <b><u>លម្អិត​ពី​ប្រទេស</u></b>

en: <i>Fighting in progress...</i>
km: <i>កំពុង​ប្រយុទ្ធ...</i>

en: <font color="red">Attack</font> with 1 army.<br> | <font color="red">Attack</font> with %1 armies.<br>
km[0]: <font color="red">វាយ​ប្រហារ​</font> ជា​មួយ​ %1 ទ័ព​ ។<br>

en: <font color="blue">Defend</font> with 1 army.<br> | <font color="blue">Defend</font> with %1 armies.<br>
km[0]: <font color="blue">ការ​ពារ​</font> ជា​មួយ​ %1 ទ័ព​ ។<br>

en: Stop Auto-Attack
km: បញ្ឈប់​ការ​វាយ​ប្រហារ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Stop Auto-Defense
km: បញ្ឈប់​ការ​ការពារ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Valid
km: ត្រឹម​ត្រូវ

en: Recycle
km: យក​ប្រើ​ឡើង​វិញ​

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: %1 army to place | %1 armies to place
km[0]: %1 ទ័ព​ត្រូវ​ដាក់

en: <u><b>Change some<br>placements?</b></u>
km: <u><b>ផ្លាស់ប្ដូរ<br/>កន្លែង​ដាក់​មួយ​ចំនួន ?</b></u>

en: 1 army to place | %1 armies to place
km[0]: %1 ទ័ព​ត្រូវ​ដាក់

en: <b>Armies:</b> %1
km: <b>សត្រូវ ៖</b> %1

en: <font color="red">lost armies: %1</font>
km: <font color="red">ទ័ព​ចាញ់ ៖ %1</font>

en: <font color="blue">lost armies: %1</font>
km: <font color="blue">ទ័ព​ចាញ់ ៖ %1</font>

en: Preferences
km: ចំណូល​ចិត្ត

note: i18n: ectx: label, entry (spritesSpeed), group (General)
en: The sprites speed: slow, normal, quick, immediate
km: ល្បឿន sprites ៖ យឺត ធម្មតា លឿន ភ្លាម

note: i18n: ectx: label, entry (soundEnabled), group (General)
en: If true, sounds are played; they are not otherwise.
km: បើ​ពិត​ សំឡេង​នឹង​ត្រូវ​​​ចាក់​ បើ​មិន​ពិត​ទេ​ ពួក​វា​​នឹង​មិន​ត្រូវ​​ចាក់​ទេ​ ។

note: i18n: ectx: label, entry (helpEnabled), group (General)
en: If true, help is displayed; they are not otherwise.
km: បើ​ពិត​ ជំនួយ​នឹង​ត្រូវ​​បង្ហាញ​ បើ​មិន​ពិត​ទេ  ពួក​​វា​នឹង​មិន​ត្រូវ​​​បង្ហាញ​ទេ​ ។

note: i18n: ectx: label, entry (showArmiesNumbers), group (General)
en: If true, the number of armies is displayed on each country.
km: បើ​ពិត​ ចំនួន​កង​ទ័ព​នឹង​ត្រូវ​បង្ហាញ​នៅ​លើ​ប្រទេស​នីមួយ​ៗ​ ។

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: The graphical theme to be used.
km: ស្បែក​ក្រាហ្វិក​ត្រូវ​ប្រើ​ ។ុ

note: i18n: ectx: label, entry (jabberId), group (General)
en: The last used Jabber Id.
km: លេង​សម្គាល់​ Jabber ដែល​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​លើក​ចុង​ក្រោយ ។

note: i18n: ectx: label, entry (jabberPassword), group (General)
en: The password of the last used Jabber Id.
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​នៃ​លេខ​សម្គាល់​របស់​​​ Jabber ដែល​បាន​​​ប្រើ​ចុង​ក្រោយ​​ ។

note: i18n: ectx: label, entry (roomJid), group (General)
en: The last used Jabber groupchat room.
km: បន្ទប់​ជជែក​កម្សាន្ត​ជា​ក្រុម​របស់ Jabber ដែល​បាន​ចុង​ក្រោយ​​​ ។

note: i18n: ectx: label, entry (roomPassword), group (General)
en: The password for last used Jabber groupchat room.
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​សម្រាប់​បន្ទប់​ជជែក​កម្សាន្ត​ជា​ក្រុម​របស់​ Jabber ដែល​បាន​ប្រើ​ចុង​ក្រោយ​​​ ។

note: i18n: ectx: label, entry (nickname), group (General)
en: The nickname used in the last used Jabber groupchat room.
km: សម្មតិ​នាម​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​នៅ​ក្នុង​បន្ទប់​ជជែក​កម្សាន្ត​ជា​ក្រុម​របស់​ Jabber ដែល​បាន​ប្រើ​ចុង​ក្រោយ​ ។

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
km: ល្បែង

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
km: ការ​កំណត់

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
km: ជំនួយ

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​មេ

en: For help and user manual, please see
    the KsirK web site.
km: ចំពោះ​​ជំនួយ និង​សៀវភៅ​អ្នក​ប្រើ សូម​មើល
    តំបន់​បណ្ដាញ KsirK

en: Michal Golunski (Polish translation)
km: Michal Golunski (អ្នក​បកប្រែ​ភាសា​ប៉ូឡូញ)

en: French students of the 'IUP ISI 2007-2008':
km: និស្សិត​បារាំង​នៃ 'IUP ISI ២​០​០​៧-២​០​០​៨' ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbNewGame)
en: New Local Game
km: ល្បែង​មូលដ្ឋាន​ថ្មី

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbJabberGame)
en: Play KsirK over Jabber Network
km: លេង​ KsirK ​លើ​បណ្ដាញ​ Jabber

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbJoin)
en: Join Standard TCP/IP Network Game
km: ចូល​រួម​លេង​ល្បែង​លើ​បណ្ដាញ​ TCP/IP ស្តង់ដារ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbQuit)
en: Quit
km: បោះ​បង់

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KsirkPreferencesWidget)
en: KsirK Preferences
km: ចំណូល​ចិត្ត KsirK

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_soundEnabled)
en: Sound enabled
km: បើក​សំឡេង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_helpEnabled)
en: Show help
km: បង្ហាញ​ជំនួយ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showArmiesNumbers)
en: Show number of armies on countries
km: បង្ហាញ​ចំនួន​ទ័ព​លើ​ប្រទេស​នានា

en: Wrong save game format. Waited %1 and got %2!
km: រក្សា​ទុក​ទ្រង់ទ្រាយ​ល្បែង​ដែល​មិន​​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។ រង់ចាំ %1 និង​យក %2 !

en: KsirK - Cannot load!
km: KsirK - មិន​អាច​ផ្ទុក​បាន​ទេ​ !

en: Current player is: %1
km: អ្នក​លេង​បច្ចុប្បន្ន​គឺ ៖ %1

en: Skin file parsing error
km: កំហុស​ញែក​ឯកសារ​ស្បែក

en: KsirK - Error
km: KsirK - កំហុស

en: Cannot find Max X for sprite: no background!
km: រក​មិន​ឃើញ​ X អតិបរមា​សម្រាប់​ sprite ៖ គ្មាន​ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​ទេ !

en: Cannot find Max Y for sprite: no background!
km: រក​មិន​ឃើញ​ Y អតិបរមា​សម្រាប់​ sprite ៖ គ្មាន​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​ទេ !

en: Error - Unknown skin int data:
km: កំហុស​ - មិន​ស្គាល់​ទិន្នន័យ​ខាង​ក្នុង​របស់​ស្បែក ៖

en: Error - Unknown skin string data:
km: កំហុស​ - មិន​ស្គាល់​ទិន្នន័យ​ខ្សែ​អក្សរ​របស់​ស្បែក ៖
