ksirkskineditor - en to lt translation catalogue (9 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, KsirkCountryDefinition)
en: Country
lt: Šalis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Flag:
lt: Vėliava:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Center:
lt: Centras:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGoals)
en: Goals
lt: Tikslai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newGoalButton)
en: New Goal
lt: Naujas tikslas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, goalslist)
en: Goal list
lt: Tikslų sąrašas

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: file to open
lt: atvertinas failas

en: Error
lt: Klaida
