ksirkskineditor - en to mai translation catalogue (16 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, KsirkCountryDefinition)
en: Country
mai: देश

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Center:
mai: केँद्र:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, playertype)
en: Player
mai: खेलाड़ी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Description:
mai: विवरण:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, anycontinent)
en: Any
mai: कोनो

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, KsirkNationalityDefinition)
en: Nationality
mai: राष्ट्रीयता

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
mai: नाम:

en: Preferences
mai: वरीयतासभ

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
mai: खेल (&G)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
mai: जमावट (&S)

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
mai: मद्दति (&H)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
mai: मुख्य अओजार पट्टी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18) i18n: ectx: property (text), 
en: Width:
mai: चओड़ाइ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17) i18n: ectx: property (text),
en: Height:
mai: उँचाइ:

en: Error
mai: त्रुटि

en: Fatal Error
mai: गंभीर त्रुटि
