ksirkskineditor - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Error: no player to destroy
ug: خاتالىق: يوق قىلىدىغان قويغۇچ يوق

en: KsirK - Goal Display
ug: KsirK - مەنزىل كۆرسىتىش

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, KsirkContinentDefinition)
en: Continent
ug: قىتئە

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, KsirkCountryDefinition)
en: Country
ug: دۆلەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Center:
ug: ئوتتۇرا:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, KsirkGoalDefinition)
en: Goal
ug: نىشان

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Goal Type
ug: نىشان تىپى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, playertype)
en: Player
ug: قويغۇچ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, countriestype) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabCountries)
en: Countries
ug: دۆلەتلەر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, continentstype) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabContinents)
en: Continents
ug: قىتئەلەر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Description:
ug: چۈشەندۈرۈش:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, anycontinent)
en: Any
ug: خالىغان

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDockWidget, KsirkNationalityDefinition)
en: Nationality
ug: دۆلەت تەۋەلىكى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
ug: ئاتى:

en: Preferences
ug: مايىللىق

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
ug: ئويۇن(&G)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ug: تەڭشەك(&S)

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ug: ياردەم(&H)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QFrame, skinEditor)
en: KsirK Skin Editor
ug: KsirK ئۆرنەك تەھرىرلىگۈچ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, flagTab)
en: Flag
ug: بايراق

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18) i18n: ectx: property (text), 
en: Width:
ug: كەڭلىك:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17) i18n: ectx: property (text),
en: Height:
ug: ئېگىزلىك:

en: file to open
ug: ئاچىدىغان ھۆججەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Load &Recent
ug: يېقىنقىنى ئوقۇ(&R)

en: Pool filename not found
    Program cannot continue
ug: Pool ھۆججەت ئاتىنى تاپقىلى بولمىدى
    پروگراممىنى داۋاملاشتۇرغىلى بولمايدۇ

en: Fatal Error
ug: ئېغىر خاتالىق
