ktron - en to et translation catalogue (41 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gameTypeGroup)
en: Game Type
et: Mängu tüüp

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_GameType)
en: KSnakeDuel: Player vs Computer
et: KSnakeDuel: mängija arvuti vastu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_GameType)
en: KSnakeDuel: Player vs Player
et: KSnakeDuel: mängija mängija vastu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gameTypeLabel)
en: Game type:
et: Mängu tüüp:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, behaviorGroup)
en: Behavior
et: Käitumine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AcceleratorBlocked)
en: &Disable acceleration
et: &Kiirenduse keelamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, playerNamesGroup)
en: Player Names
et: Mängijate nimed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePlayer2Label)
en: Left player:
et: Vasakpoolne mängija:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gameOptionsGroup)
en: Game Options
et: Mängu valikud

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: The graphical theme to be used.
et: Kasutatav graafiline teema.

note: i18n: ectx: label, entry (AcceleratorBlocked), group (Game)
en: Whether to disable acceleration.
et: Kas keelata kiirendus.

note: i18n: ectx: label, entry (NamePlayer1), group (Game)
en: The name of player 1.
et: 1. mängija nimi.

note: i18n: ectx: label, entry (NamePlayer2), group (Game)
en: The name of player 2.
et: 2. mängija nimi.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Game)
en: Type of the game
et: Mängu tüüp

note: i18n: ectx: label, entry, group (Game)
en: Rounds
et: Voorude arv

en: Right Player: Accelerator
et: Parempoolne mängija: kiirendus

en: Left Player: Up
et: Vasakpoolne mängija: üles

en: Left Player: Down
et: Vasakpoolne mängija: alla

en: Left Player: Right
et: Vasakpoolne mängija: paremale

en: Left Player: Left
et: Vasakpoolne mängija: vasakule

en: Left Player: Accelerator
et: Vasakpoolne mängija: kiirendus

en: Failed to load "%1" theme. Please check your installation.
et: "%1" teema laadimine nurjus. Palun kontrolli paigaldust.

en: %1 has won!
et: %1 on võitnud!

en: Game paused
et: Mäng peatatud

en: Player Name:
et: Mängija nimi:

en: Opponent:
et: Vastane:

en: General
et: Üldine

en: Theme
et: Teema

en: A race in hyperspace
et: Ralli hüperruumis

en: (c) 1998-2000, Matthias Kiefer
    (c) 2005, Benjamin Meyer
    (c) 2008-2009, Stas Verberkt
    
    Parts of the algorithms for the computer player are from
    xtron-1.1 by Rhett D. Jacobs <rhett@hotel.canberra.edu.au>
et: (c) 1998-2000: Matthias Kiefer
    (c) 2005: Benjamin Meyer
    (c) 2008-2009: Stas Verberkt
    
    Osa arvutimängija algoritmidest pärineb programmist
    xtron-1.1, mille autor on Rhett D. Jacobs <rhett@hotel.canberra.edu.au>

en: Original author
et: Algne autor

en: Various improvements
et: Mitmesugused parandused

en: KDE 4 Port, interface revision and KSnake mode
et: KDE 4 port, liidese ümbertöötamine ja ussirežiim

en: Start in KSnake mode
et: Käivitamine ussirežiimis

en: Player %1
et: Mängija %1

en: %1 has won versus %2 with %4 versus %3 point! | %1 has won versus %2 with %4 versus %3 points!
et[0]: %1 võitis mängu %4 punktiga! %2 sai %3 punkti.
et[1]: %1 võitis mängu %4 punktiga! %2 sai %3 punkti.

[ctx: %2 = 'x points' [player %1], %4 = 'x points' [player %3]]
en: %1 (%2) versus %3 (%4)
et: %1 (%2) ja %3 (%4)

en: %1 point | %1 points
et[0]: %1 punkt
et[1]: %1 punkti

en: KSnake game ended with 1 point | KSnake game ended with %1 points
et[0]: Ussimäng lõppes 1 punktiga
et[1]: Ussimäng lõppes %1 punktiga

en: The game starts when each player has pressed one of their direction keys!
et: Mäng algab, kui mõlemad mängijad on vajutanud ühte suunaklahvi!

en: Press any of your direction keys to start!
et: Vajuta alustamiseks suvalist suunaklahvi!
