ktron - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Game paused
lt: Žaidimas pristabdytas

en: Player Name:
lt: Žaidėjo vardas:

en: Opponent:
lt: Oponentas:

en: General
lt: Bendri

en: Theme
lt: Tema

en: Player %1
lt: Žaidėjas %1

en: %1 point | %1 points
lt[0]: %1 taškas
lt[1]: %1 taškai
lt[2]: %1 taškų
lt[3]: %1 taškas
