ktron - en to lv translation catalogue (35 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gameTypeGroup)
en: Game Type
lv: Spēles tips

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gameTypeLabel)
en: Game type:
lv: Spēles tips:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, behaviorGroup)
en: Behavior
lv: Izturēšanās

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AcceleratorBlocked)
en: &Disable acceleration
lv: A&tslēgt paātrinājumu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, playerNamesGroup)
en: Player Names
lv: Spēlētāju vārdi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePlayer2Label)
en: Left player:
lv: Kreisais spēlētājs:

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: The graphical theme to be used.
lv: Izmantojamā grafiskā tēma.

note: i18n: ectx: label, entry (AcceleratorBlocked), group (Game)
en: Whether to disable acceleration.
lv: Vai atslēgt paātrinājumu.

note: i18n: ectx: label, entry (NamePlayer1), group (Game)
en: The name of player 1.
lv: 1. spēlētāja vārds.

note: i18n: ectx: label, entry (NamePlayer2), group (Game)
en: The name of player 2.
lv: 2. spēlētāja vārds.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Game)
en: Type of the game
lv: Spēles tips

en: Right Player: Accelerator
lv: Labais spēlētājs: paātrinātājs

en: Left Player: Up
lv: Kreisais spēlētājs: augšup

en: Left Player: Down
lv: Kreisais spēlētājs: lejup

en: Left Player: Right
lv: Kreisais spēlētājs: pa labi

en: Left Player: Left
lv: Kreisais spēlētājs: pa kreisi

en: Left Player: Accelerator
lv: Kreisais spēlētājs: paātrinātājs

en: Failed to load "%1" theme. Please check your installation.
lv: Neizdevās ielādēt tēmu "%1". Lūdzu, pārbaudi instalāciju.

en: %1 has won!
lv: %1 uzvarēja!

en: Game paused
lv: Spēle nopauzēta

en: Player Name:
lv: Spēlētāja vārds:

en: Opponent:
lv: Pretinieks:

en: General
lv: Vispārīgi

en: Theme
lv: Tēma

en: A race in hyperspace
lv: Sacīkstes hipertelpā

en: (c) 1998-2000, Matthias Kiefer
    (c) 2005, Benjamin Meyer
    (c) 2008-2009, Stas Verberkt
    
    Parts of the algorithms for the computer player are from
    xtron-1.1 by Rhett D. Jacobs <rhett@hotel.canberra.edu.au>
lv: (c) 1998-2000, Matthias Kiefer
    (c) 2005, Benjamin Meyer
    (c) 2008-2009, Stas Verberkt
    
    Daļa algoritmu datora spēlētājam ir no
    xtron-1.1, kuras autors ir Rhett D. Jacobs <rhett@hotel.canberra.edu.au>

en: Original author
lv: Sākotnējais autors

en: Various improvements
lv: Dažādi uzlabojumi

en: KDE 4 Port, interface revision and KSnake mode
lv: KDE4 ports, saskarnes pārskatīšana un KSnake režīms

en: Start in KSnake mode
lv: Sākt KSnake režīmā

en: Player %1
lv: Spēlētājs %1

en: %1 has won versus %2 with %4 versus %3 point! | %1 has won versus %2 with %4 versus %3 points!
lv[0]: %1 uzvarēja %2 ar %4 pret %3 punktu!
lv[1]: %1 uzvarēja %2 ar %4 pret %3 punktiem!
lv[2]: %1 uzvarēja %2 ar %4 pret %3 punktiem!

en: KSnake game ended with 1 point | KSnake game ended with %1 points
lv[0]: KSnake spēle beidzās ar %1 punktu
lv[1]: KSnake spēle beidzās ar %1 punktiem
lv[2]: KSnake spēle beidzās ar %1 punktiem

en: The game starts when each player has pressed one of their direction keys!
lv: Spēle sākas, kad viens no spēlētājiem nospiež vienu no tā virziena taustiņiem!

en: Press any of your direction keys to start!
lv: Nospied jebkuru no saviem virziena taustiņiem, lai sāktu!
