ktron - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Right Player: Accelerator
ms: Pemain Kanan: Pemecut

en: Left Player: Up
ms: Pemain Kiri: Atas

en: Left Player: Down
ms: Pemain Kiri: Bawah

en: Left Player: Right
ms: Pemain Kiri: Kanan

en: Left Player: Left
ms: Pemain Kiri: Kiri

en: Left Player: Accelerator
ms: Pemain Kiri: Pemecut
