ktron - en to nl translation catalogue (49 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gameTypeGroup)
en: Game Type
nl: Speltype

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_GameType)
en: KSnakeDuel: Player vs Computer
nl: KSnakeDuel: speler tegen computer

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_GameType)
en: KSnakeDuel: Player vs Player
nl: KSnakeDuel: speler tegen speler

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_GameType)
en: KSnake mode: Single player
nl: Modus KSnake: één speler

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gameTypeLabel)
en: Game type:
nl: Speltype:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, behaviorGroup)
en: Behavior
nl: Gedrag

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AcceleratorBlocked)
en: &Disable acceleration
nl: Versnelling &uitschakelen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, playerNamesGroup)
en: Player Names
nl: Spelernamen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePlayer1Label)
en: Right player / KSnake mode:
nl: Rechter speler / modus KSnake:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePlayer2Label)
en: Left player:
nl: Linker speler:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gameOptionsGroup)
en: Game Options
nl: Spelopties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, roundsLabel)
en: Rounds to win:
nl: Te winnen ronden:

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: The graphical theme to be used.
nl: Het te gebruiken grafische thema.

note: i18n: ectx: label, entry (AcceleratorBlocked), group (Game)
en: Whether to disable acceleration.
nl: Of versnelling uitgeschakelde moet worden.

note: i18n: ectx: label, entry (NamePlayer1), group (Game)
en: The name of player 1.
nl: De naam van speler 1.

note: i18n: ectx: label, entry (NamePlayer2), group (Game)
en: The name of player 2.
nl: De naam van speler 2.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Game)
en: Type of the game
nl: Speltype

note: i18n: ectx: label, entry, group (Game)
en: Rounds
nl: Rondes

en: Right Player / KSnake mode: Up
nl: Rechter speler / modus KSnake: omhoog

en: Right Player / KSnake mode: Down
nl: Rechter speler / modus KSnake: omlaag

en: Right Player / KSnake mode: Right
nl: Rechter speler / modus KSnake: rechts

en: Right Player / KSnake mode: Left
nl: Rechter speler / modus KSnake: links

en: Right Player: Accelerator
nl: Rechter speler: versnelling

en: Left Player: Up
nl: Linker speler: omhoog

en: Left Player: Down
nl: Linker speler: omlaag

en: Left Player: Right
nl: Linker speler: rechts

en: Left Player: Left
nl: Linker speler: links

en: Left Player: Accelerator
nl: Linker speler: versnelling

en: Failed to load "%1" theme. Please check your installation.
nl: Thema "%1" kon niet worden geladen. Controleer uw installatie.

en: %1 has won!
nl: %1 heeft gewonnen!

en: Game paused
nl: Spel is gepauzeerd

en: Player Name:
nl: Naam speler:

en: Opponent:
nl: Tegenstander:

en: Right player:
nl: Rechter speler:

en: General
nl: Algemeen

en: Theme
nl: Thema

en: A race in hyperspace
nl: Een race in de hyperruimte

en: (c) 1998-2000, Matthias Kiefer
    (c) 2005, Benjamin Meyer
    (c) 2008-2009, Stas Verberkt
    
    Parts of the algorithms for the computer player are from
    xtron-1.1 by Rhett D. Jacobs <rhett@hotel.canberra.edu.au>
nl: (c) 1998-2000, Matthias Kiefer
    (c) 2005, Benjamin Meyer
    (c) 2008-2009, Stas Verberkt
    
    Delen van de algoritmen voor de computerspeler komen uit
    xtron-1.1 door Rhett D. Jacobs <rhett@hotel.canberra.edu.au>

en: Original author
nl: Oorspronkelijke auteur

en: Various improvements
nl: Verschillende verbeteringen

en: KDE 4 Port, interface revision and KSnake mode
nl: Overgezet naar KDE 4, interface revisie en KSnake modus

en: Start in KSnake mode
nl: In KSnake modus starten

en: Player %1
nl: Speler %1

en: %1 has won versus %2 with %4 versus %3 point! | %1 has won versus %2 with %4 versus %3 points!
nl[0]: %1 heeft van %2 gewonnen met %4 tegen %3 punt!
nl[1]: %1 heeft van %2 gewonnen met %4 tegen %3 punten!

[ctx: %2 = 'x points' [player %1], %4 = 'x points' [player %3]]
en: %1 (%2) versus %3 (%4)
nl: %1 (%2) tegen %3 (%4)

en: %1 point | %1 points
nl[0]: %1 punt
nl[1]: %1 punten

en: KSnake game ended with 1 point | KSnake game ended with %1 points
nl[0]: KSnake spel is geëindigd met 1 punt
nl[1]: KSnake spel is geëindigd met %1 punten

en: The game starts when each player has pressed one of their direction keys!
nl: Het spel start als elke speler één van hun richtingstoetsen heeft ingedrukt!

en: Press any of your direction keys to start!
nl: Druk op één van uw richtingstoetsen om te starten!
