ktron - en to pl translation catalogue (50 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gameTypeGroup)
en: Game Type
pl: Tryb gry

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_GameType)
en: KSnakeDuel: Player vs Computer
pl: KSnakeDuel: Gracz przeciwko Komputerowi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_GameType)
en: KSnakeDuel: Player vs Player
pl: KSnakeDuel: Gracz przeciwko Graczowi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_GameType)
en: KSnake mode: Single player
pl: Tryb KSnake: Jeden gracz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gameTypeLabel)
en: Game type:
pl: Typ gry:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, behaviorGroup)
en: Behavior
pl: Zachowanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AcceleratorBlocked)
en: &Disable acceleration
pl: &Wyłącz przyspieszenie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, playerNamesGroup)
en: Player Names
pl: Imiona graczy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePlayer1Label)
en: Right player / KSnake mode:
pl: Prawy gracz / tryb KSnake:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePlayer2Label)
en: Left player:
pl: Lewy gracz:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gameOptionsGroup)
en: Game Options
pl: Ustawienia gry

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, roundsLabel)
en: Rounds to win:
pl: Rund do wygranej:

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: The graphical theme to be used.
pl: Używany wystrój graficzny.

note: i18n: ectx: label, entry (AcceleratorBlocked), group (Game)
en: Whether to disable acceleration.
pl: Wyłącza automatyczne przyspieszanie

note: i18n: ectx: label, entry (NamePlayer1), group (Game)
en: The name of player 1.
pl: Imię pierwszego gracza.

note: i18n: ectx: label, entry (NamePlayer2), group (Game)
en: The name of player 2.
pl: Imię drugiego gracza.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Game)
en: Type of the game
pl: Tryb gry

note: i18n: ectx: label, entry, group (Game)
en: Rounds
pl: Rund

[ctx: @action]
en: Right Player / KSnake mode: Up
pl: Prawy gracz / tryb KSnake: w górę

[ctx: @action]
en: Right Player / KSnake mode: Down
pl: Prawy gracz / tryb KSnake: w dół

[ctx: @action]
en: Right Player / KSnake mode: Right
pl: Prawy gracz / tryb KSnake: w prawo

[ctx: @action]
en: Right Player / KSnake mode: Left
pl: Prawy gracz / tryb KSnake: w lewo

[ctx: @action]
en: Right Player: Accelerator
pl: Prawy gracz: przyspieszenie

[ctx: @action]
en: Left Player: Up
pl: Lewy gracz: w górę

[ctx: @action]
en: Left Player: Down
pl: Lewy gracz: w dół

[ctx: @action]
en: Left Player: Right
pl: Lewy gracz: w prawo

[ctx: @action]
en: Left Player: Left
pl: Lewy gracz: w lewo

[ctx: @action]
en: Left Player: Accelerator
pl: Lewy gracz: przyspieszenie

en: Failed to load "%1" theme. Please check your installation.
pl: Nie można wczytać wystroju "%1". Sprawdź, czy jest poprawnie zainstalowany.

en: %1 has won!
pl: Zwycięzca: %1!

en: Game paused
pl: Gra wstrzymana

[ctx: @label]
en: Player name:
pl: Nazwa gracza:

[ctx: @label]
en: Opponent:
pl: Przeciwnik:

[ctx: @label]
en: Right player:
pl: Prawy gracz:

[ctx: @label]
en: Left player:
pl: Lewy gracz:

[ctx: @title:tab]
en: General
pl: Ogólne

[ctx: @title:tab]
en: Theme
pl: Wystrój

en: A race in hyperspace
pl: Wyścig w hiperprzestrzeni

en: (c) 1998-2000, Matthias Kiefer
    (c) 2005, Benjamin Meyer
    (c) 2008-2009, Stas Verberkt
    
    Parts of the algorithms for the computer player are from
    xtron-1.1 by Rhett D. Jacobs <rhett@hotel.canberra.edu.au>
pl: (c) 1998-2000, Matthias Kiefer
    (c) 2005, Benjamin Meyer
    (c) 2008-2009, Stas Verberkt
    
    Fragmenty algorytmów gracza komputerowego pochodzą z
    xtron-1.1 (autor: Rhett D. Jacobs <rhett@hotel.canberra.edu.au>)

en: Original author
pl: Autor pierwszej wersji

en: Various improvements
pl: Poprawki i udoskonalenia

en: KDE 4 Port, interface revision and KSnake mode
pl: Wersja dla KDE 4, nowy interfejs, tryb KSnake

en: Start in KSnake mode
pl: Uruchom w trybie KSnake

en: Player %1
pl: Gracz %1

en: %1 has won versus %2 with %4 versus %3 point! | %1 has won versus %2 with %4 versus %3 points!
pl[0]: Gracz %1 wygrał z graczem %2 %3:%4!
pl[1]: Gracz %1 wygrał z graczem %2 %3:%4!
pl[2]: Gracz %1 wygrał z graczem %2 %3:%4!

[ctx: %2 = 'x points' [player %1], %4 = 'x points' [player %3]]
en: %1 (%2) versus %3 (%4)
pl: %1 (%2) przeciwko %3 (%4)

en: %1 point | %1 points
pl[0]: %1 punkt
pl[1]: %1 punkty
pl[2]: %1 punktów

en: The game ended with 1 point. | The game ended with %1 points.
pl[0]: Zakończono grę z 1 punktem.
pl[1]: Zakończono grę z %1 punktami.
pl[2]: Zakończono grę z %1 punktami.

en: The game starts when each player has pressed one of their direction keys!
pl: Gra rozpocznie się po naciśnięciu klawisza kierunku przed któregoś z graczy!

en: Press any of your direction keys to start!
pl: Naciśnij jeden z klawiszy kierunków, aby rozpocząć!
