kdegames - en to sq translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, behaviorGroup)
en: Behavior
sq: Sjellja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AcceleratorBlocked)
en: &Disable acceleration
sq: &Çaktivizo përshpejtimin

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, playerNamesGroup)
en: Player Names
sq: Emrat e Lojtarëve

note: i18n: ectx: label, entry (NamePlayer1), group (Game)
en: The name of player 1.
sq: Emri i lojtarit 1.

note: i18n: ectx: label, entry (NamePlayer2), group (Game)
en: The name of player 2.
sq: Emri i lojtarit 2.

en: %1 has won!
sq: %1 fitoi!

en: Game paused
sq: Lojë në pushim

en: General
sq: Të Përgjithshme

en: Original author
sq: Autori origjinal

en: Various improvements
sq: Përmirësime të ndryshme
