ktron - en to ug translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gameTypeGroup)
en: Game Type
ug: ئويۇن تىپى

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, behaviorGroup)
en: Behavior
ug: ھەرىكەت

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, playerNamesGroup)
en: Player Names
ug: ئوينىغۇچىنىڭ ئاتى

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: The graphical theme to be used.
ug: ئىشلىتىلىدىغان كۆزنەكلىك ئۆرنەك.

en: Failed to load "%1" theme. Please check your installation.
ug: «%1» ئۆرنەكنى ئوقۇش مەغلۇپ بولدى. ئورنىتىلىشىنى  تەكشۈرۈڭ.

en: Game paused
ug: ئويۇن ۋاقىتلىق توختىتىلدى

en: Original author
ug: ئەسلى ئاپتور

en: Various improvements
ug: ھەر خىل ياخشىلىنىشلار

en: Player %1
ug: ئوينىغۇچى %1

en: %1 point | %1 points
ug[0]: %1 نۇقتا
