kspaceduel - en to be translation catalogue (40 entries)

en: Game speed:
be: Хуткасць гульні:

en: Shot speed:
be: Хуткасць стрэлаў:

en: Energy need:
be: Энергаспажыванне:

en: Max number:
be: Максімальны лік:

en: Damage:
be: Пашкоджанне:

en: Life time:
be: Час жыцця:

en: Reload time:
be: Час перазарадкі:

en: Mine fuel:
be: Паліва міны:

en: Activate time:
be: Час актывацыі:

en: Acceleration:
be: Паскарэнне:

en: Rotation speed:
be: Хуткасць кручэння:

en: Crash damage:
be: Шкода пры аварыі:

en: Sun energy:
be: Сонечная энергія:

en: Gravity:
be: Гравітацыя:

en: Position X:
be: X-каардыната:

en: Position Y:
be: Y-каардыната:

en: Velocity X:
be: Хуткасць па X:

en: Velocity Y:
be: Хуткасць па Y:

en: Appearance time:
be: Час з'яўлення:

en: Energy amount:
be: Колькасць энергіі:

en: Shield amount:
be: Абарона:

en: Bullet
be: Снарады

en: Ship
be: Карабль

en: Powerups
be: Запраўкі

en: General Settings
be: Агульныя настаўленні

en: Game Settings
be: Настаўленні гульні

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Graphics
be: Графіка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Difficulty:
be: Цяжкасць:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Trainee
be: Лёгкая

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Normal
be: Звычайная

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Hard
be: Складаная

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
be: &Гульня

en: KSpaceDuel
be: Касмічная дуэль

en:  paused
be:  паўза

en: Press %1 to start
be: Націсніце %1 для пачатку

en: draw round
be: нічыя

en: Energy
be: Энергія

en: Wins
be: Перамогі

en: Default
be: Прадвызначаны

en: Chaos
be: Хаос
