kdegames - en to bs translation catalogue (73 entries)

en: Game speed:
bs: Brzina igre:

en: Shot speed:
bs: Brzina pucanja:

en: Energy need:
bs: Potrebna energija:

en: Max number:
bs: Max broj:

en: Damage:
bs: Šteta:

en: Life time:
bs: Životni vijek:

en: Reload time:
bs: Vrijeme ponovnog punjenja:

en: Mine fuel:
bs: Gorivo za mine:

en: Activate time:
bs: Aktiviraj vrijeme:

en: Acceleration:
bs: Ubrzanje:

en: Rotation speed:
bs: Brzina rotacije:

en: Crash damage:
bs: Šteta prilikom sudara:

en: Sun energy:
bs: Sunčeva energija:

en: Gravity:
bs: Gravitacija:

en: Position X:
bs: Položaj X:

en: Position Y:
bs: Položaj Y:

en: Velocity X:
bs: Brzina X:

en: Velocity Y:
bs: Brzina Y:

en: Appearance time:
bs: Vrijeme pojave:

en: Energy amount:
bs: Količina energije:

en: Shield amount:
bs: Jačina štita:

[ctx: custom values]
en: Custom
bs: Vlastite

[ctx: general game settings]
en: General
bs: Opšte

en: Bullet
bs: Metak

en: Ship
bs: Brod

[ctx: the star, Sol]
en: Sun
bs: Sunce

[ctx: initial position and velocities of players]
en: Start
bs: Početak

en: Powerups
bs: Povećaj snagu

[ctx: general settings]
en: General
bs: Opšte

en: General Settings
bs: Opšte postavke

[ctx: game settings]
en: Game
bs: Igra

en: Game Settings
bs: Postava igre

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Hit Points
bs: Poeni pogodaka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Red player:
bs: Crveni igrač:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Blue player:
bs: Plavi igrač:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Graphics
bs: Grafika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Refresh time:
bs: Vrijeme osvježavanja:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Red Player
bs: Crveni igrač

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player0IsAi) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player1IsAi)
en: Player is AI
bs: Igrač je vještačka inteligencija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Difficulty:
bs: Težina:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Trainee
bs: Učenik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Normal
bs: Normalno

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Hard
bs: Teško

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Insane
bs: Ludo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Blue Player
bs: Plavi igrač

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
bs: I&gra

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
bs: Glavna alatna traka

en: Original Program
bs: Izvorni program

en: SVG Renderer
bs: Crtač SVG‑a

en:  paused
bs:  pauzirano

en: Press %1 to start
bs: Pritisnite %1 za početak

en: draw round
bs: nacrtaj krug

en: blue player won the round
bs: plavi igrač je dobio rundu

en: red player won the round
bs: crveni igrač je dobio rundu

en: Press %1 for new round
bs: Pritisnite %1 za novu rundu

en: Hit points
bs: Poeni pogodaka

en: Energy
bs: Energija

en: Wins
bs: Pobjede

en: Default
bs: Podrazumjevano

en: Chaos
bs: Haos

en: Lack of Energy
bs: Nedostatak energije

en: &New Round
bs: Nova &runda

[ctx: start game]
en: Start
bs: Početak

en: Player 1 Rotate Left
bs: Rotiraj lijevo

en: Player 1 Rotate Right
bs: Igrač 1 Rotiraj desno

en: Player 1 Accelerate
bs: Igrač 1 Ubrzaj

en: Player 1 Shot
bs: Igrač je vještačka inteligencija

en: Player 1 Mine
bs: Igrač je vještačka inteligencija

en: Player 2 Rotate Left
bs: Rotiraj lijevo

en: Player 2 Rotate Right
bs: Rotiraj desno

en: Player 2 Accelerate
bs: Ubrzaj

en: Player 2 Shot
bs: Igrač je vještačka inteligencija

en: Player 2 Mine
bs: Igrač 2 Mina
