kspaceduel - en to et translation catalogue (74 entries)

en: Game speed:
et: Mängu kiirus:

en: Shot speed:
et: Lasu kiirus:

en: Energy need:
et: Energiavajadus:

en: Max number:
et: Maks. hulk:

en: Damage:
et: Vigastusi:

en: Life time:
et: Eluiga:

en: Reload time:
et: Taaslaadimise aeg:

en: Mine fuel:
et: Miini kütus:

en: Activate time:
et: Aktiveerimisaeg:

en: Acceleration:
et: Kiirendus:

en: Rotation speed:
et: Pöörlemiskiirus:

en: Crash damage:
et: Kokkupõrke tagajärjed:

en: Sun energy:
et: Päikeseenergia:

en: Gravity:
et: Gravitatsioon:

en: Position X:
et: Positsioon X:

en: Position Y:
et: Positsioon Y:

en: Velocity X:
et: Kiirus X:

en: Velocity Y:
et: Kiirus Y:

en: Appearance time:
et: Ilmumise aeg:

en: Energy amount:
et: Energia:

en: Shield amount:
et: Kilbi olukord:

[ctx: custom values]
en: Custom
et: Kohandatud

[ctx: general game settings]
en: General
et: Üldine

en: Bullet
et: Mürsk

[ctx: Name]
en: Mine
et: Miin

en: Ship
et: Laev

[ctx: the star, Sol]
en: Sun
et: Päike

en: Powerups
et: Jõuallikad

[ctx: general settings]
en: General
et: Üldine

en: General Settings
et: Üldised seadistused

[ctx: game settings]
en: Game
et: Mäng

en: Game Settings
et: Mängu seadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Hit Points
et: Löögipunktid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Red player:
et: Punane mängija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Blue player:
et: Sinine mängija:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Graphics
et: Graafika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Refresh time:
et: Värskendusaeg:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Red Player
et: Punane mängija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player0IsAi) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player1IsAi)
en: Player is AI
et: Mängija on AI

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Difficulty:
et: Raskusaste:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Trainee
et: Treenija

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Normal
et: Normaalne

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Hard
et: Raske

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Insane
et: Meeletu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Blue Player
et: Sinine mängija

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
et: &Mäng

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Space Arcade Game
et: Arkaadmäng kosmoses

en: (c) 1998-2001, Andreas Zehender
et: (c) 1998-2001: Andreas Zehender

en: Original Program
et: Algne programm

en: SVG Renderer
et: SVG renderdaja

en:  paused
et:  seisatud

en: Press %1 to start
et: Alustamiseks vajuta %1

en: draw round
et: voor jäi viiki

en: blue player won the round
et: sinine mängija võitis vooru

en: red player won the round
et: punane mängija võitis vooru

en: Press %1 for new round
et: Vajuta uue vooru alustamiseks %1

en: Hit points
et: Löögipunktid

en: Energy
et: Energia

en: Wins
et: Võidud

en: Default
et: Vaikimisi

en: Chaos
et: Kaos

en: Lack of Energy
et: Energiapuudus

en: &New Round
et: &Uus voor

en: Player 1 Rotate Left
et: Mängija 1: pööre vasakule

en: Player 1 Rotate Right
et: Mängija 1 pööre paremale

en: Player 1 Accelerate
et: Mängija 1 kiirendus

en: Player 1 Shot
et: Mängija 1 lask

en: Player 1 Mine
et: Mängija 1 miin

en: Player 2 Rotate Left
et: Mängija 2 pööre vasakule

en: Player 2 Rotate Right
et: Mängija 2 pööre paremale

en: Player 2 Accelerate
et: Mängija 2 kiirendus

en: Player 2 Shot
et: Mängija 2 lask

en: Player 2 Mine
et: Mängija 2 miin
