kspaceduel 0 - en to hr translation catalogue (62 entries)

en: Game speed:
hr: Brzina igre:

en: Shot speed:
hr: Brzina pucnja:

en: Energy need:
hr: Energetske potrebe:

en: Max number:
hr: Najveći broj:

en: Damage:
hr: Oštećenje:

en: Life time:
hr: Životni vijek:

en: Reload time:
hr: Vrijeme punjenja:

en: Mine fuel:
hr: Gorivo za mine:

en: Activate time:
hr: Pokreni vrijeme:

en: Acceleration:
hr: Ubrzanje:

en: Rotation speed:
hr: Brzina vrtnje:

en: Crash damage:
hr: Oštećenje pri sudaru:

en: Sun energy:
hr: Energija sunca:

en: Gravity:
hr: Gravitacija:

en: Position X:
hr: Položaj X:

en: Position Y:
hr: Položaj Y:

en: Velocity X:
hr: Brzina X:

en: Velocity Y:
hr: Brzina Y:

en: Appearance time:
hr: Vrijeme pojavljivanja:

en: Energy amount:
hr: Količina energije:

en: Shield amount:
hr: Jačina štita:

en: Bullet
hr: Metak

[ctx: Name]
en: Mine
hr: Mina

en: Ship
hr: Brod

en: Powerups
hr: Pojačanja

en: General Settings
hr: Opće postavke

en: Game Settings
hr: Postavke igre

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Hit Points
hr: Pogodci

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Red player:
hr: Crveni igrač:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Blue player:
hr: Plavi igrač:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Graphics
hr: Grafike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Refresh time:
hr: Osvježavanje:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Red Player
hr: Crveni igrač

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player0IsAi) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player1IsAi)
en: Player is AI
hr: Igrač je UI

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Difficulty:
hr: Težina:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Trainee
hr: Pripravnik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Normal
hr: Normalno

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Hard
hr: Teško

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Insane
hr: Ludo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Blue Player
hr: Plavi igrač

en: KSpaceDuel
hr: KSvemirski dvoboj

en:  paused
hr:  pauzirano

en: Press %1 to start
hr: Da biste započeli pritisnite: %1

en: draw round
hr: neriješeno

en: blue player won the round
hr: plavi igrač je dobio krug

en: red player won the round
hr: crveni igrač je dobio krug

en: Press %1 for new round
hr: Za novi krug pritisnite: %1

en: Hit points
hr: Pogodci

en: Energy
hr: Energija

en: Wins
hr: Pobjede

en: Chaos
hr: Kaos

en: &New Round
hr: Novi &krug

en: Player 1 Rotate Left
hr: Igrač 1 – Okret ulijevo

en: Player 1 Rotate Right
hr: Igrač 1 – Okret udesno

en: Player 1 Accelerate
hr: Igrač 1 – Ubrzavanje

en: Player 1 Shot
hr: Igrač 1 – Pucanje

en: Player 1 Mine
hr: Igrač 1 – Mina

en: Player 2 Rotate Left
hr: Igrač 2 – Okret ulijevo

en: Player 2 Rotate Right
hr: Igrač 2 – Okret udesno

en: Player 2 Accelerate
hr: Igrač 2 – Ubrzavanje

en: Player 2 Shot
hr: Igrač 2 – Pucanje

en: Player 2 Mine
hr: Igrač 2 – Mina
