KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (76 entries)

en: Game speed:
hu: A játék gyorsasága:

en: Shot speed:
hu: Lövéssebesség:

en: Energy need:
hu: Energiaigény:

en: Max number:
hu: Max. szám:

en: Damage:
hu: Okozott kár:

en: Life time:
hu: Fennmaradási időtartam:

en: Reload time:
hu: Újratöltési idő:

en: Mine fuel:
hu: Üzemanyag:

en: Activate time:
hu: Késleltetési idő:

en: Acceleration:
hu: Gyorsulás:

en: Rotation speed:
hu: Forgási sebesség:

en: Crash damage:
hu: Ütközési kár:

en: Sun energy:
hu: A nap energiája:

en: Gravity:
hu: Gravitáció:

en: Position X:
hu: Pozíció (X):

en: Position Y:
hu: Pozíció (Y):

en: Velocity X:
hu: Sebesség (X):

en: Velocity Y:
hu: Sebesség (Y):

en: Appearance time:
hu: Megjelenési késleltetés:

en: Energy amount:
hu: Energiamennyiség:

en: Shield amount:
hu: A pajzs értéke:

[ctx: custom values]
en: Custom
hu: Egyedi

[ctx: general game settings]
en: General
hu: Általános

en: Bullet
hu: Lövés

[ctx: Name]
en: Mine
hu: Akna

en: Ship
hu: Űrhajó

[ctx: the star, Sol]
en: Sun
hu: Nap

[ctx: initial position and velocities of players]
en: Start
hu: Kezdés

en: Powerups
hu: Energia-utántöltők

[ctx: general settings]
en: General
hu: Általános

en: General Settings
hu: Általános beállítások

[ctx: game settings]
en: Game
hu: Játék

en: Game Settings
hu: A játék beállításai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Hit Points
hu: Életerő-pontok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Red player:
hu: Piros játékos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Blue player:
hu: Kék játékos:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Graphics
hu: Grafika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Refresh time:
hu: Frissítési időköz:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Red Player
hu: Piros játékos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player0IsAi) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player1IsAi)
en: Player is AI
hu: Gépi játékos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Difficulty:
hu: Nehézségi szint:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Trainee
hu: Nagyon könnyű

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Normal
hu: Normál

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Hard
hu: Nehéz

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Insane
hu: Pokolian nehéz

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Blue Player
hu: Kék játékos

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
hu: &Játék

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hu: Alap eszköztár

en: Space Arcade Game
hu: Kétszemélyes űrhajós játék

en: (c) 1998-2001, Andreas Zehender
hu: (c) Andreas Zehender, 1998-2001.

en: Original Program
hu: Eredeti fejlesztő

en: SVG Renderer
hu: SVG-alapú megjelenítő

en:  paused
hu:  szünet

en: Press %1 to start
hu: Kezdés: %1

en: draw round
hu: Döntetlen

en: blue player won the round
hu: A kék játékos nyerte ezt a fordulót

en: red player won the round
hu: A piros játékos nyerte ezt a fordulót

en: Press %1 for new round
hu: Új forduló kezdése: %1 lenyomására

en: Hit points
hu: Életerő-pontok

en: Energy
hu: Energia

en: Wins
hu: Győzelmek

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Chaos
hu: Káosz

en: Lack of Energy
hu: Energiahiány

en: &New Round
hu: Új &forduló

[ctx: start game]
en: Start
hu: Indítás

en: Player 1 Rotate Left
hu: 1. játékos- balra forgás

en: Player 1 Rotate Right
hu: 1. játékos - jobbra forgás

en: Player 1 Accelerate
hu: 1. játékos - gyorsítás

en: Player 1 Shot
hu: 1. játékos - lövés

en: Player 1 Mine
hu: 1. játékos - akna

en: Player 2 Rotate Left
hu: 2. játékos - balra forgás

en: Player 2 Rotate Right
hu: 2. játékos - jobbra forgás

en: Player 2 Accelerate
hu: 2. játékos - gyorsítás

en: Player 2 Shot
hu: 2. játékos - lövés

en: Player 2 Mine
hu: 2. játékos - akna
