kspaceduel - en to km translation catalogue (75 entries)

en: Game speed:
km: ល្បឿន​ល្បែង ៖

en: Shot speed:
km: ល្បឿន​បាញ់ ៖

en: Energy need:
km: តម្រូវការ​ថាមពល ៖

en: Max number:
km: ចំនួន​អតិ. ៖

en: Damage:
km: ខូច​ខាត ៖

en: Life time:
km: រយៈពេល​រស់រាន ៖

en: Reload time:
km: រយៈពេល​ផ្ទុក​ឡើង​វិញ ៖

en: Mine fuel:
km: សាំង​មីន ៖

en: Activate time:
km: រយៈពេល​ធ្វើ​ឲ្យ​សកម្ម ៖

en: Acceleration:
km: បង្កើន​ល្បឿន ៖

en: Rotation speed:
km: ល្បឿន​បង្វិល ៖

en: Crash damage:
km: ខូចខាត​ពេល​ប៉ះទង្គិច ៖

en: Sun energy:
km: ថាម​ពល​ព្រះ​អាទិត្យ ៖

en: Gravity:
km: ទំនាញ ៖

en: Position X:
km: ទីតាំង X ៖

en: Position Y:
km: ទីតាំង Y ៖

en: Velocity X:
km: ល្បឿន X ៖

en: Velocity Y:
km: ល្បឿន Y ៖

en: Appearance time:
km: រយៈពេល​បង្ហាញ ៖

en: Energy amount:
km: ចំនួន​ថាមពល ៖

en: Shield amount:
km: ចំនួន​ខែល ៖

[ctx: custom values]
en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

[ctx: general game settings]
en: General
km: ទូទៅ

en: Bullet
km: គ្រាប់

[ctx: Name]
en: Mine
km: មីន

en: Ship
km: នាវា

[ctx: the star, Sol]
en: Sun
km: ព្រះ​អាទិត្យ

[ctx: initial position and velocities of players]
en: Start
km: ចាប់​ផ្តើម

en: Powerups
km: ដំឡើង​ថាមពល

[ctx: general settings]
en: General
km: ទូទៅ

en: General Settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

[ctx: game settings]
en: Game
km: ល្បែង

en: Game Settings
km: ការ​កំណត់​ល្បែង

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Hit Points
km: ពិន្ទុ​បាញ់​ត្រូវ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Red player:
km: អ្នក​លេង​ពណ៌​ក្រហម ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Blue player:
km: អ្នក​លេង​ពណ៌​ខៀវ ៖

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Graphics
km: ក្រាហ្វិក

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Refresh time:
km: រយៈពេល​ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់ ៖

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Red Player
km: អ្នក​លេង​ពណ៌​ក្រហម

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player0IsAi) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player1IsAi)
en: Player is AI
km: អ្នក​លេង​ជា​  AI

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Difficulty:
km: ភាព​លំបាក ៖

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Trainee
km: អ្នក​រៀន

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Normal
km: ធម្មតា

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Hard
km: ពិបាក

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Insane
km: ឆ្កួត

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Blue Player
km: អ្នក​លេង​ពណ៌​ខៀវ

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
km: ល្បែង

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​មេ

en: (c) 1998-2001, Andreas Zehender
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ១៩៩៨-២០០១ ដោយ Andreas Zehender

en: Original Program
km: កម្មវិធី​ដើម

en: SVG Renderer
km: កម្មវិធី​បង្ហាញ SVG

en:  paused
km:  បាន​ផ្អាក

en: Press %1 to start
km: ចុច %1 ដើម្បី​ចាប់​ផ្តើម

en: draw round
km: ជុំ​ស្មើ​គ្នា

en: blue player won the round
km: អ្នក​លេង​ពណ៌​ខៀវ​បាន​ឈ្នះ​ជុំ​នេះ

en: red player won the round
km: អ្នក​លេង​ពណ៌​ក្រហម​បាន​ឈ្នះ​ជុំ​នេះ

en: Press %1 for new round
km: ចុច %1 ដើម្បី​ចាប់ផ្ដើម​ជុំ​ថ្មី

en: Hit points
km: ពិន្ទុ​បាញ់​ត្រូវ

en: Energy
km: ថាមពល

en: Wins
km: ឈ្នះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Chaos
km: ចលាចល

en: Lack of Energy
km: ខ្វះ​ថាមពល

en: &New Round
km: ជុំ​ថ្មី

[ctx: start game]
en: Start
km: ចាប់​ផ្តើម

en: Player 1 Rotate Left
km: អ្នក​លេង ១ បង្វិល​ទៅ​ឆ្វេង

en: Player 1 Rotate Right
km: អ្នក​លេង ១ បង្វិល​ទៅ​ស្ដាំ

en: Player 1 Accelerate
km: អ្នក​លេង ១ បង្កើន​ល្បឿន

en: Player 1 Shot
km: អ្នក​លេង ១ បាញ់

en: Player 1 Mine
km: អ្នក​លេង ១ ដាក់​មីន

en: Player 2 Rotate Left
km: អ្នក​លេង ២ បង្វិល​ទៅ​ឆ្វេង

en: Player 2 Rotate Right
km: អ្នក​លេង ២ បង្វិល​ទៅ​ស្ដាំ

en: Player 2 Accelerate
km: អ្នក​លេង ២ បង្កើន​ល្បឿន

en: Player 2 Shot
km: អ្នក​លេង ២ បាញ់

en: Player 2 Mine
km: អ្នក​លេង ២ ដាក់​មីន
