kspaceduel - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Game speed:
lt: Žaidimo greitis:

en: Shot speed:
lt: Šūvio greitis:

en: Energy need:
lt: Reikalinga energija:

en: Max number:
lt: Maksimalus skaičius:

en: Damage:
lt: Žala:

en: Life time:
lt: Gyvenimo laikas:

en: Reload time:
lt: Perkrovimo laikas:

en: Activate time:
lt: Aktyvacijos laikas:

en: Acceleration:
lt: Pagreitis:

en: Rotation speed:
lt: Sukimosi greitis:

en: Sun energy:
lt: Saulės energija:

en: Gravity:
lt: Gravitacija:

en: Energy amount:
lt: Energijos kiekis:

[ctx: custom values]
en: Custom
lt: Pasirinktas

[ctx: general game settings]
en: General
lt: Bendri

en: Bullet
lt: Kulka

[ctx: Name]
en: Mine
lt: Mina

en: Ship
lt: Laivas

[ctx: the star, Sol]
en: Sun
lt: Saulė

[ctx: initial position and velocities of players]
en: Start
lt: Pradėti

[ctx: general settings]
en: General
lt: Bendi

en: General Settings
lt: Bendrosios nuostatos

[ctx: game settings]
en: Game
lt: Žaidimas

en: Game Settings
lt: Žaidimo nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Red player:
lt: Raudonas žaidėjas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Blue player:
lt: Mėlynas žaidėjas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Graphics
lt: Grafika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Refresh time:
lt: Atnaujinimo intervalas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Red Player
lt: Raudonas žaidėjas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player0IsAi) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player1IsAi)
en: Player is AI
lt: Žaidėjas yra DI

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Difficulty:
lt: Sudėtingumas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Normal
lt: Normalu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Hard
lt: Sunku

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Blue Player
lt: Mėlynas žaidėjas

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
lt: Ž&aidimas

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en:  paused
lt:  pristabdyta

en: draw round
lt: lygiosios

en: blue player won the round
lt: mėlynas žaidėjas laimėjo raundą

en: red player won the round
lt: raudonas žaidėjas laimėjo raundą

en: Energy
lt: Energija

en: Wins
lt: Laimėjimai

en: Default
lt: Numatytas

en: Chaos
lt: Chaosas

en: Lack of Energy
lt: Energijos trūkumas

en: &New Round
lt: &Naujas raundas

[ctx: start game]
en: Start
lt: Pradėti
