kspaceduel - en to mai translation catalogue (17 entries)

en: Position X:
mai: स्थिति X:

en: Position Y:
mai: स्थिति Y:

[ctx: custom values]
en: Custom
mai: पसंदीदा

[ctx: general game settings]
en: General
mai: सामान्य

en: Bullet
mai: बुल्लेट

[ctx: the star, Sol]
en: Sun
mai: रवि

[ctx: initial position and velocities of players]
en: Start
mai: प्रारंभ

[ctx: general settings]
en: General
mai: सामान्य

en: General Settings
mai: सामान्य जमावट

[ctx: game settings]
en: Game
mai: खेल

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Graphics
mai: आलेखी

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Normal
mai: सामान्य

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Hard
mai: कठिन

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
mai: खेल (&G)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
mai: मुख्य अओजार पट्टी

en: Default
mai: मूलभूत

[ctx: start game]
en: Start
mai: प्रारंभ
