kspaceduel - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: General Settings
oc: Paramètres generals

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Graphics
oc: Grafisme

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
oc: &Jòc

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
oc: Barra d'espleches principala

en: Default
oc: Defaut
