kspaceduel - en to pl translation catalogue (74 entries)

en: Game speed:
pl: Szybkość gry:

en: Shot speed:
pl: Szybkość strzału:

en: Energy need:
pl: Energia do strzału:

en: Max number:
pl: Maks. liczba:

en: Damage:
pl: Zniszczenia:

en: Life time:
pl: Czas trwania:

en: Reload time:
pl: Czas przeładowania:

en: Mine fuel:
pl: Paliwo miny:

en: Activate time:
pl: Czas aktywacji:

en: Acceleration:
pl: Przyspieszenie:

en: Rotation speed:
pl: Szybkość obrotu:

en: Crash damage:
pl: Zniszczenia po zderzeniu:

en: Sun energy:
pl: Energia słońca:

en: Gravity:
pl: Grawitacja:

en: Position X:
pl: Pozycja X:

en: Position Y:
pl: Pozycja Y:

en: Velocity X:
pl: Prędkość X:

en: Velocity Y:
pl: Prędkość Y:

en: Appearance time:
pl: Czas pojawiania się:

en: Energy amount:
pl: Ilość energii:

en: Shield amount:
pl: Siła osłony:

[ctx: custom values]
en: Custom
pl: Inny

[ctx: general game settings]
en: General
pl: Ogólne

en: Bullet
pl: Pocisk

[ctx: Name]
en: Mine
pl: Mina

en: Ship
pl: Statek

[ctx: the star, Sol]
en: Sun
pl: Słońce

en: Powerups
pl: Ulepszenia

[ctx: general settings]
en: General
pl: Ogólne

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

[ctx: game settings]
en: Game
pl: Gra

en: Game Settings
pl: Ustawienia gry

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Hit Points
pl: Wytrzymałość

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Red player:
pl: Gracz czerwony:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Blue player:
pl: Gracz niebieski:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Graphics
pl: Grafika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Refresh time:
pl: Szybkość odświeżania:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Red Player
pl: Gracz czerwony

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player0IsAi) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player1IsAi)
en: Player is AI
pl: Komputer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Difficulty:
pl: Poziom:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Trainee
pl: Trening

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Normal
pl: Zwykły

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Hard
pl: Trudny

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Insane
pl: Szalony

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Blue Player
pl: Gracz niebieski

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
pl: &Gra

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

en: KSpaceDuel
pl: Kosmiczny pojedynek

en: Space Arcade Game
pl: Kosmiczna gra zręcznościowa

en: Original Program
pl: Oryginalny program

en: SVG Renderer
pl: Grafika SVG

en:  paused
pl:  pauza

en: Press %1 to start
pl: Naciśnij %1, by rozpocząć grę

en: draw round
pl: Runda nierozstrzygnięta

en: blue player won the round
pl: niebieski gracz wygrał rundę

en: red player won the round
pl: czerwony gracz wygrał rundę

en: Press %1 for new round
pl: Naciśnij %1, by rozpocząć nową rundę

en: Hit points
pl: Wytrzymałość

en: Energy
pl: Energia

en: Wins
pl: Zwycięstwa

en: Default
pl: Domyślne

en: Lack of Energy
pl: Brak energii

en: &New Round
pl: &Nowa runda

[ctx: start game]
en: Start
pl: Rozpocznij

en: Player 1 Rotate Left
pl: Gracz 1 - obrót w lewo

en: Player 1 Rotate Right
pl: Gracz 1 - obrót w prawo

en: Player 1 Accelerate
pl: Gracz 1 - przyspieszenie

en: Player 1 Shot
pl: Gracz 1 - strzał

en: Player 1 Mine
pl: Gracz 1 - mina

en: Player 2 Rotate Left
pl: Gracz 2 - obrót w lewo

en: Player 2 Rotate Right
pl: Gracz 2 - obrót w prawo

en: Player 2 Accelerate
pl: Gracz 2 - przyspieszenie

en: Player 2 Shot
pl: Gracz 2 - strzał

en: Player 2 Mine
pl: Gracz 2 - mina
