kspaceduel - en to sk translation catalogue (74 entries)

en: Game speed:
sk: Rýchlosť hry:

en: Shot speed:
sk: Rýchlosť streľby:

en: Energy need:
sk: Potreba energie:

en: Max number:
sk: Max počet:

en: Damage:
sk: Poškodenie:

en: Life time:
sk: Čas žitia:

en: Reload time:
sk: Obnovovací čas:

en: Mine fuel:
sk: Palivo mín:

en: Activate time:
sk: Čas aktivácie:

en: Acceleration:
sk: Zrýchlenie:

en: Rotation speed:
sk: Rýchlosť rotácie:

en: Crash damage:
sk: Nárazové poškodenie:

en: Sun energy:
sk: Slnečná energia:

en: Gravity:
sk: Gravitácia:

en: Position X:
sk: Pozícia X:

en: Position Y:
sk: Pozícia Y:

en: Velocity X:
sk: Rýchlosť X:

en: Velocity Y:
sk: Rýchlosť Y:

en: Appearance time:
sk: Čas objavenia:

en: Energy amount:
sk: Množstvo energie:

en: Shield amount:
sk: Množstvo štítov:

[ctx: custom values]
en: Custom
sk: Vlastné

[ctx: general game settings]
en: General
sk: Všeobecné

en: Bullet
sk: Náboj

[ctx: Name]
en: Mine
sk: Mína

en: Ship
sk: Loď

[ctx: the star, Sol]
en: Sun
sk: Slnko

[ctx: initial position and velocities of players]
en: Start
sk: Štart

en: Powerups
sk: Vylepšenia

[ctx: general settings]
en: General
sk: Všeobecné

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenie

[ctx: game settings]
en: Game
sk: Hra

en: Game Settings
sk: Nastavenie hry

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Hit Points
sk: Body za zásahy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Red player:
sk: Červený hráč:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Blue player:
sk: Modrý hráč:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Graphics
sk: Grafika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Refresh time:
sk: Čas obnovovania:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Red Player
sk: Červený hráč

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player0IsAi) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player1IsAi)
en: Player is AI
sk: Hráč je počítač

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Difficulty:
sk: Obtiažnosť:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Trainee
sk: Nováčik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Normal
sk: Normálna

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Hard
sk: Ťažká

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Insane
sk: Šialená

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Blue Player
sk: Modrý hráč

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sk: &Hra

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: Space Arcade Game
sk: Vesmírna arkádová hra

en: Original Program
sk: Pôvodný program

en: SVG Renderer
sk: SVG grafika

en:  paused
sk:  pozastavené

en: Press %1 to start
sk: Stlačte %1 pre začiatok

en: draw round
sk: nerozhodné kolo

en: blue player won the round
sk: modrý hráč vyhral kolo

en: red player won the round
sk: červený hráč vyhral kolo

en: Press %1 for new round
sk: Stlačte %1 pre nové kolo

en: Hit points
sk: Zásahy

en: Energy
sk: Energia

en: Wins
sk: Výhry

en: Default
sk: Štandardné

en: Lack of Energy
sk: Nedostatok energie

en: &New Round
sk: &Nové kolo

[ctx: start game]
en: Start
sk: Spustiť

en: Player 1 Rotate Left
sk: Hráč 1 - otočiť sa doľava

en: Player 1 Rotate Right
sk: Hráč 1 - otočiť sa doprava

en: Player 1 Accelerate
sk: Hráč 1 - zrýchlenie

en: Player 1 Shot
sk: Hráč 1 - streľba

en: Player 1 Mine
sk: Hráč 1 - mína

en: Player 2 Rotate Left
sk: Hráč 2 - otočiť sa doľava

en: Player 2 Rotate Right
sk: Hráč 2 - otočiť sa doprava

en: Player 2 Accelerate
sk: Hráč 2 - zrýchlenie

en: Player 2 Shot
sk: Hráč 2 - streľba

en: Player 2 Mine
sk: Hráč 2 - mína
