kspaceduel - en to sl translation catalogue (76 entries)

en: Game speed:
sl: Hitrost igre:

en: Shot speed:
sl: Hitrost strela:

en: Energy need:
sl: Potrebna energija:

en: Max number:
sl: Največje število:

en: Damage:
sl: Škoda:

en: Life time:
sl: Življenjska doba:

en: Reload time:
sl: Čas polnjenja:

en: Mine fuel:
sl: Gorivo za mine:

en: Activate time:
sl: Čas omogočitve:

en: Acceleration:
sl: Pospešek:

en: Rotation speed:
sl: Hitrost vrtenja:

en: Crash damage:
sl: Škoda ob trku:

en: Sun energy:
sl: Energija sonca:

en: Gravity:
sl: Težnost:

en: Position X:
sl: Položaj X:

en: Position Y:
sl: Položaj Y:

en: Velocity X:
sl: Hitrost X:

en: Velocity Y:
sl: Hitrost Y:

en: Appearance time:
sl: Čas pojavitve:

en: Energy amount:
sl: Količina energije:

en: Shield amount:
sl: Količina ščita:

[ctx: custom values]
en: Custom
sl: Po meri

[ctx: general game settings]
en: General
sl: Splošno

en: Bullet
sl: Naboj

[ctx: Name]
en: Mine
sl: Mina

en: Ship
sl: Ladja

[ctx: the star, Sol]
en: Sun
sl: Sonce

[ctx: initial position and velocities of players]
en: Start
sl: Začetek

en: Powerups
sl: Izboljšave

[ctx: general settings]
en: General
sl: Splošno

en: General Settings
sl: Splošne nastavitve

[ctx: game settings]
en: Game
sl: Igra

en: Game Settings
sl: Nastavitve igre

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Hit Points
sl: Življenjske točke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Red player:
sl: Rdeči igralec:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Blue player:
sl: Modri igralec:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Graphics
sl: Grafika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Refresh time:
sl: Čas osveževanja:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Red Player
sl: Rdeči igralec

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player0IsAi) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player1IsAi)
en: Player is AI
sl: Igralec je UI

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Difficulty:
sl: Težavnost:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Trainee
sl: Vajenec

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Normal
sl: Običajno

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Hard
sl: Težko

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Insane
sl: Noro

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Blue Player
sl: Modri igralec

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sl: I&gra

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: Space Arcade Game
sl: Vesoljska arkadna igra

en: (c) 1998-2001, Andreas Zehender
sl: © 1998-2001, Andreas Zehender

en: Original Program
sl: Izvorni program

en: SVG Renderer
sl: Izrisovalnik vektorske grafike SVG

en:  paused
sl:  v premoru

en: Press %1 to start
sl: Pritisnite %1 za začetek

en: draw round
sl: izenačeni krog

en: blue player won the round
sl: v tem krogu je zmagal modri igralec

en: red player won the round
sl: v tem krogu je zmagal rdeči igralec

en: Press %1 for new round
sl: Pritisnite %1 za nov krog

en: Hit points
sl: Življenjske točke

en: Energy
sl: Energija

en: Wins
sl: Zmage

en: Default
sl: Privzeto

en: Chaos
sl: Kaos

en: Lack of Energy
sl: Pomanjkanje energije

en: &New Round
sl: &Nov krog

[ctx: start game]
en: Start
sl: Začni

en: Player 1 Rotate Left
sl: Igralec 1, zasuk v levo

en: Player 1 Rotate Right
sl: Igralec 1, zasuk v desno

en: Player 1 Accelerate
sl: Igralec 1, pospešitev

en: Player 1 Shot
sl: Igralec 1, strel

en: Player 1 Mine
sl: Igralec 1, položi mino

en: Player 2 Rotate Left
sl: Igralec 2, zasuk v levo

en: Player 2 Rotate Right
sl: Igralec 2, zasuk v desno

en: Player 2 Accelerate
sl: Igralec 2, pospešitev

en: Player 2 Shot
sl: Igralec 2, strel

en: Player 2 Mine
sl: Igralec 2, položi mino
