kspaceduel - en to uk translation catalogue (76 entries)

en: Game speed:
uk: Швидкість гри:

en: Shot speed:
uk: Швидкість пострілів:

en: Energy need:
uk: Енергетична вартість:

en: Max number:
uk: Максимальна кількість куль:

en: Damage:
uk: Пошкодження:

en: Life time:
uk: Час існування:

en: Reload time:
uk: Час перезавантаження:

en: Mine fuel:
uk: Паливо міни:

en: Activate time:
uk: Час активізування:

en: Acceleration:
uk: Прискорення:

en: Rotation speed:
uk: Швидкість обертання:

en: Crash damage:
uk: Пошкодження при аварії:

en: Sun energy:
uk: Сонячна енергія:

en: Gravity:
uk: Тяжіння:

en: Position X:
uk: X координата:

en: Position Y:
uk: Y координата:

en: Velocity X:
uk: Швидкість за X:

en: Velocity Y:
uk: Швидкість за Y:

en: Appearance time:
uk: Час між появами:

en: Energy amount:
uk: Додає до енергії:

en: Shield amount:
uk: Додає до щита:

[ctx: custom values]
en: Custom
uk: Нетипове

[ctx: general game settings]
en: General
uk: Загальні

en: Bullet
uk: Постріли

[ctx: Name]
en: Mine
uk: Міна

en: Ship
uk: Корабель

[ctx: the star, Sol]
en: Sun
uk: Сонце

[ctx: initial position and velocities of players]
en: Start
uk: Початок

en: Powerups
uk: Бонуси

[ctx: general settings]
en: General
uk: Загальні

en: General Settings
uk: Загальні параметри

[ctx: game settings]
en: Game
uk: Гра

en: Game Settings
uk: Параметри гри

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Hit Points
uk: Міць гравця

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Red player:
uk: Червоний гравець:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Blue player:
uk: Синій гравець:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Graphics
uk: Графіка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Refresh time:
uk: Час оновлення:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Red Player
uk: Червоний гравець

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player0IsAi) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Player1IsAi)
en: Player is AI
uk: Гравець контролюється комп'ютером

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Difficulty:
uk: Складність:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Trainee
uk: Тренувальна

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Normal
uk: Нормальна

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Hard
uk: Важка

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty0) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_AiDifficulty1)
en: Insane
uk: Комп'ютер збожеволів

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Blue Player
uk: Синій гравець

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
uk: &Гра

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

en: Space Arcade Game
uk: Космічна аркадна гра

en: (c) 1998-2001, Andreas Zehender
uk: © Andreas Zehender, 1998-2001

en: Original Program
uk: Перша програма

en: SVG Renderer
uk: Показ SVG

en:  paused
uk:  гру зупинено

en: Press %1 to start
uk: Натисніть %1 для початку гри

en: draw round
uk: нічия

en: blue player won the round
uk: синій виграв цей двобій

en: red player won the round
uk: червоний виграв цей двобій

en: Press %1 for new round
uk: Натисніть %1 щоб почати новий двобій

en: Hit points
uk: Міць гравця

en: Energy
uk: Енергія

en: Wins
uk: Перемог

en: Default
uk: Типові

en: Chaos
uk: Хаос

en: Lack of Energy
uk: Нестача енергії

en: &New Round
uk: &Новий двобій

[ctx: start game]
en: Start
uk: Початок гри

en: Player 1 Rotate Left
uk: Гравець 1 поворот ліворуч

en: Player 1 Rotate Right
uk: Гравець 1 поворот праворуч

en: Player 1 Accelerate
uk: Гравець 1 прискорення

en: Player 1 Shot
uk: Гравець 1 постріл

en: Player 1 Mine
uk: Гравець 1 міна

en: Player 2 Rotate Left
uk: Гравець 2 поворот ліворуч

en: Player 2 Rotate Right
uk: Гравець 2 поворот праворуч

en: Player 2 Accelerate
uk: Гравець 2 прискорення

en: Player 2 Shot
uk: Гравець 2 постріл

en: Player 2 Mine
uk: Гравець 2 міна
