ksquares - en to be translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
be: Галоўная панель начыння

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Easy
be: Лёгкі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Medium
be: Сярэдні

en: Display
be: Паказваць

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameWidget)
en: New Game
be: Новая гульня

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Game Board
be: Дошка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWidth)
en: Width:
be: Шырыня:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Game Settings
be: Настаўленні гульні

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, prefs_display)
en: Display Settings
be: Настаўленні паказу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Colors
be: Колеры
