ksquares - en to eo translation catalogue (19 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Difficulty), group (AI)
en: Difficulty
eo: Facileco

note: i18n: ectx: label, entry (LineColor), group (Display)
en: Line Color
eo: Linia Koloro

note: i18n: ectx: label, entry (HighlightColor), group (Display)
en: Highlight Color
eo: Emfaziga koloro

en: Player %1
eo: Ludanto %1

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eo: Ĉefa ilobreto

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Easy
eo: Facila

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Medium
eo: Ujo

en: Player Name
eo: Ludantonomo

en: Display
eo: Montri

en: Computer Player
eo: Komputila ludanto

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameWidget)
en: New Game
eo: Nova ludo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
eo: Ludantoj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numOfPlayersLabel)
en: Number of players:
eo: Nombro da ludantoj:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWidth)
en: Width:
eo: Larĝeco:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHeight)
en: Height:
eo: Alteco:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Game Settings
eo: Luda agordo

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, prefs_display)
en: Display Settings
eo: Aspekto

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Colors
eo: Koloroj

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ScoresWidget)
en: Scores
eo: Poentoj
