ksquares - en to et translation catalogue (70 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (NumOfPlayers), group (Game Settings)
en: Number of Players
et: Mängijate arv

note: i18n: ectx: label, entry (PlayerNames), group (Game Settings)
en: Player Names
et: Mängijate nimed

note: i18n: ectx: label, entry (HumanList), group (Game Settings)
en: Human or AI
et: Inimene või AI

note: i18n: ectx: label, entry (BoardWidth), group (Game Settings)
en: Width of board
et: Mängulaua laius

note: i18n: ectx: label, entry (BoardHeight), group (Game Settings)
en: Height of board
et: Mängulaua kõrgus

note: i18n: ectx: label, entry (QuickStart), group (Game Settings)
en: Quick start the game
et: Mängu kiirkäivitus

note: i18n: ectx: label, entry (Difficulty), group (AI)
en: Difficulty
et: Raskusaste

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Difficulty), group (AI)
en: How difficult the AI should be
et: Kui keeruline peab olema AI

note: i18n: ectx: label, entry (LineColor), group (Display)
en: Line Color
et: Joone värv

note: i18n: ectx: label, entry (IndicatorLineColor), group (Display)
en: Indicator Line Color
et: Indikaatorijoone värv

note: i18n: ectx: label, entry (HighlightColor), group (Display)
en: Highlight Color
et: Esiletõstmise värv

en: Player %1
et: Mängija %1

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Current Player
et: Aktiivne mängija

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Easy
et: Kerge

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Medium
et: Keskmine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Hard
et: Raske

en: Player Name
et: Mängija nimi

en: Completed Squares
et: Lõpetatud ruudud

en: Start a new game with the current settings
et: Uue mängu alustamine kehtivate seadistustega

en: Display
et: Vaade

en: Computer Player
et: Arvutimängija

en: Take it in turns to draw lines.
    If you complete a squares, you get another go.
et: Jooni tõmmatakse kordamööda.
    Kui lõpetad ruudu, saad uue käigu.

en: (C) 2006-2007 Matt Williams
et: (C) 2006-2007: Matt Williams

en: Original creator and maintainer
et: Algne autor ja hooldaja

en: Many patches and bugfixes
et: Palju paiku ja veaparandusi

en: Hard AI
et: Raske AI

en: Run game in demo (autoplay) mode
et: Mängu käiitamine demorežiimis

[ctx: default name of player]
en: Player %1
et: Mängija %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameWidget)
en: New Game
et: Uus mäng

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Settings for the players in the game
et: Mängijate seadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
et: Mängijad

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer4Name)
en: The name of the fourth player
et: Neljanda mängija nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer4Name)
en: Player 4:
et: Mängija 4:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerFourHuman) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerThreeHuman) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerOneHuman) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerTwoHuman)
en: Should this player be controlled by a human
et: Kas seda mängijat juhib inimene

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerFourHuman)
en: Hum&an?
et: &Inimene?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerThreeHuman)
en: Hu&man?
et: Ini&mene?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer3Name)
en: The name of the third player
et: Kolmanda mängija nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer3Name)
en: Player 3:
et: Mängija 3:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer2Name)
en: The name of the second player
et: Teise mängija nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer2Name)
en: Player 2:
et: Mängija 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerOneHuman)
en: &Human?
et: I&nimene?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, numOfPlayersLabel)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">How many players will be in the game</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Kui palju peab olema mängijaid</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numOfPlayersLabel)
en: Number of players:
et: Mängijate arv:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer1Name)
en: The name of the first player
et: Esimese mängija nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer1Name)
en: Player 1:
et: Mängija 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerTwoHuman)
en: H&uman?
et: Inim&ene?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Settings for the game board
et: Mängulaua seadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Game Board
et: Mängulaud

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelWidth)
en: The number of squares the area is wide
et: Mänguvälja laius ruutudes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWidth)
en: Width:
et: Laius:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelHeight)
en: The number of squares the area is high
et: Mänguvälja kõrgus ruutudes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHeight)
en: Height:
et: Kõrgus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Settings for the game
et: Mängu seadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Game Settings
et: Mänguseadistused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, quickStartCheck)
en: Partially fill in the board automatically before the game starts
et: Mängulaua osaline automaatne täitmine enne alustamist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, quickStartCheck)
en: Quick start
et: Kiirkäivitus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, prefs_ai)
en: AI Settings
et: AI seadistused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_difficulty)
en: How difficult it will be to beat the computer
et: Kui keeruline on võita arvutit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_difficulty)
en: AI difficulty:
et: AI raskusaste:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, prefs_display)
en: Display Settings
et: Vaateseadistused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Settings for colors
et: Värviseadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Colors
et: Värvid

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Color of the drawn lines
et: Tõmmatavate joonte värv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Standard line color:
et: Standardne joonevärv:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: Color of the indicator lines
et: Indiktaatorjoonte värv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Indicator line color:
et: Indiktaatorjoone värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Highlight color:
et: Esiletõstmise värv:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ScoresWidget)
en: Scores
et: Skoor

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTableView, scoreTable)
en: Scoreboard
et: Rekordid
