ksquares - en to km translation catalogue (68 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (NumOfPlayers), group (Game Settings)
en: Number of Players
km: ចំនួន​អ្នក​លេង

note: i18n: ectx: label, entry (PlayerNames), group (Game Settings)
en: Player Names
km: ឈ្មោះ​អ្នក​លេង

note: i18n: ectx: label, entry (HumanList), group (Game Settings)
en: Human or AI
km: មនុស្ស ឬ AI

note: i18n: ectx: label, entry (BoardWidth), group (Game Settings)
en: Width of board
km: ទទឹង​ក្ដារ

note: i18n: ectx: label, entry (BoardHeight), group (Game Settings)
en: Height of board
km: កម្ពស់​ក្ដារ

note: i18n: ectx: label, entry (QuickStart), group (Game Settings)
en: Quick start the game
km: ចាប់ផ្ដើម​ល្បែង​រហ័ស

note: i18n: ectx: label, entry (Difficulty), group (AI)
en: Difficulty
km: ពិបាក

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Difficulty), group (AI)
en: How difficult the AI should be
km: តើ​ AI អី​ក៏​ពិបាក​ម្ល៉េះ​

note: i18n: ectx: label, entry (LineColor), group (Display)
en: Line Color
km: ពណ៌​​បន្ទាត់

note: i18n: ectx: label, entry (IndicatorLineColor), group (Display)
en: Indicator Line Color
km: ឧបករណ៍​ចង្អុល​ពណ៌​បន្ទាត់

note: i18n: ectx: label, entry (HighlightColor), group (Display)
en: Highlight Color
km: ពណ៌​​បន្លិច

en: Player %1
km: អ្នក​លេង %1

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​មេ

en: Current Player
km: អ្នក​លេង​បច្ចុប្បន្ន

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Easy
km: ងាយ​ស្រួល

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_Difficulty)
en: Medium
km: មធ្យម

en: Player Name
km: ឈ្មោះ​អ្នក​លេង

en: Completed Squares
km: ការេ​បានបំពេញ

en: Start a new game with the current settings
km: ចាប់ផ្ដើម​ល្បែង​​ថ្មី​ដោយ​ប្រើ​​ការ​កំណត់​បច្ចុប្បន្ន

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Computer Player
km: អ្នក​លេង​ជា​​កុំព្យូទ័រ

en: Take it in turns to draw lines.
    If you complete a squares, you get another go.
km: ដល់​វេន​ត្រូវ​គូរ​បន្ទាត់​ ។
    បើ​អ្នក​បាន​គូរ​​ការ៉េ​ចប់​ អ្នក​នឹង​ត្រូវ​គូរ​មួយ​ទៀត​ ។

en: (C) 2006-2007 Matt Williams
km: រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៦-២០០៧ ដោយ Matt Williams

en: Original creator and maintainer
km: អ្នក​បង្កើត​ និង​អ្នក​ថែទាំ​ដើម

en: Many patches and bugfixes
km: មានបំណះ និង​ការ​កែកំហុស​ជា​ច្រើន

en: Run game in demo (autoplay) mode
km: រត់​ល្បែង​ក្នុង​របៀប​បង្ហាញ​សាកល្បង (លេង​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ)

[ctx: default name of player]
en: Player %1
km: អ្នក​លេង %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameWidget)
en: New Game
km: ល្បែង​ថ្មី

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Settings for the players in the game
km: ការ​កំណត់​សម្រាប់​អ្នក​លេង​នៅ​ក្នុង​ល្បែង

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Players
km: អ្នក​លេង

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer4Name)
en: The name of the fourth player
km: ឈ្មោះ​របស់​អ្នក​លេង​ទី ៤

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer4Name)
en: Player 4:
km: អ្នក​លេង ៤ ៖

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerFourHuman) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerThreeHuman) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerOneHuman) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, playerTwoHuman)
en: Should this player be controlled by a human
km: តើ​អ្នក​លេង​នេះ​គួរ​ត្រូវ​បាន​ត្រួតត្រា​ដោយ​មនុស្ស

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerFourHuman)
en: Hum&an?
km: មនុស្ស ?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerThreeHuman)
en: Hu&man?
km: មនុស្ស ?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer3Name)
en: The name of the third player
km: ឈ្មោះ​របស់​អ្នក​លេង​ទី ៣

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer3Name)
en: Player 3:
km: អ្នក​លេង ៣ ៖

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer2Name)
en: The name of the second player
km: ឈ្មោះ​របស់​អ្នក​លេង​ទី ២

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer2Name)
en: Player 2:
km: អ្នក​លេង ២ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerOneHuman)
en: &Human?
km: មនុស្ស ?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, numOfPlayersLabel)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">How many players will be in the game</p></body></html>
km: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">តើ​មាន​មនុស្ស​លេង​ប៉ុន្មាន​នាក់</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numOfPlayersLabel)
en: Number of players:
km: ចំនួន​​អ្នក​លេង ៖

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPlayer1Name)
en: The name of the first player
km: ឈ្មោះ​របស់​អ្នក​លេង​​ទី ១

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPlayer1Name)
en: Player 1:
km: អ្នក​លេង ១ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, playerTwoHuman)
en: H&uman?
km: មនុស្ស ?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Settings for the game board
km: ការ​កំណត់​សម្រាប់​ក្ដារ​ល្បែង

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Game Board
km: ក្ដារ​ល្បែង

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelWidth)
en: The number of squares the area is wide
km: ចំនួន​ផ្ទៃ​ការេ​គឺ​ធំ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelWidth)
en: Width:
km: ​ទទឹង ៖

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelHeight)
en: The number of squares the area is high
km: ចំនួន​ផ្ទៃ​ការ​គឺ​ខ្ពស់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHeight)
en: Height:
km: កម្ពស់​ ៖

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Settings for the game
km: ការ​កំណត់​សម្រាប់​ល្បែង

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Game Settings
km: ការ​កំណត់​ល្បែង

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, quickStartCheck)
en: Partially fill in the board automatically before the game starts
km: បំពេញ​ដោយ​ផ្នែក​នៅ​ក្នុង​ក្ដារ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​មុន​នឹង​​ចាប់ផ្ដើម​ល្បែង​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, quickStartCheck)
en: Quick start
km: ចាប់ផ្ដើម​រហ័ស

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, prefs_ai)
en: AI Settings
km: កា​រកំណត់ AI

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_difficulty)
en: How difficult it will be to beat the computer
km: អី​ក៏​ពិបាក​នឹង​​យក​ឈ្នះ​កុំ​ព្យូទ័រម្លេះ​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_difficulty)
en: AI difficulty:
km: ភាព​ពិបាក​ AI ៖

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, prefs_display)
en: Display Settings
km: កំណត់​ការ​បង្ហាញ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Settings for colors
km: កា​រកំណត់​សម្រាប់​ពណ៌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Colors
km: ពណ៌

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Color of the drawn lines
km: ពណ៌​របស់​បន្ទាត់​ដែល​បាន​គូស

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Standard line color:
km: ពណ៌​បន្ទាត់​ស្តង់ដារ ៖

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: Color of the indicator lines
km: ពណ៌​ឧបករណ៍​ចង្អុល​បន្ទាត់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Indicator line color:
km: ឧបករណ៍​ចង្អុល​ពណ៌​បន្ទាត់ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Highlight color:
km: ពណ៌​បន្លិច ៖

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ScoresWidget)
en: Scores
km: ពិន្ទុ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTableView, scoreTable)
en: Scoreboard
km: ក្ដារ​ពិន្ទុ
